О проекте распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении дополнений и изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года N 537"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 2006 года N 1110
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении дополнений и изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года N 537".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Распоряжение
Президента Республики Казахстан
О внесении дополнений и изменений в распоряжение
Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года N 537
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года N 537 "О составе Республиканской бюджетной комиссии" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 18, ст. 206; 2006 г., N 10, ст. 88) следующие дополнения и изменения:
ввести в состав Республиканской бюджетной комиссии, определенный вышеназванным распоряжением:
Мусина Аслана Еспулаевича - Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан;
Супруна Виктора Васильевича - вице-министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан;
после строки "Масимов Карим Кажимканович - Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, заместитель председателя" дополнить строкой следующего содержания:
"Кусаинов Марат Апсеметович - вице-министр экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан, секретарь";
строку "Кусаинов Марат Апсеметович - вице-министр экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан" исключить;
вывести из состава указанной Комиссии: Келимбетова К.Н., Палымбетова Б.А., Кармазину Л.М.
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2005 жылғы 6 сәуiрдегі N 537 өкiмiне толықтырулар мен өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi өкiмiнiң жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 23 қарашадағы N 1110 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2005 жылғы 6 сәуiрдегі N 537 өкiмiне толықтырулар мен өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi өкiмiнiң жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы Президентінің Өкімі Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2005 жылғы 6 сәуiрдегi N 537 өкiмiне толықтырулар мен өзгерiстер енгiзу туралы
"Республикалық бюджет комиссиясының құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2005 жылғы 6 сәуiрдегi N 537  өкiмiне (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 2005 ж., N 18, 206-құжат; 2006 ж., N 10, 88-құжат) мынадай толықтырулар мен өзгерiстер енгiзiлсiн:
жоғарыда аталған өкiммен белгіленген Республикалық бюджет комиссиясының құрамына мыналар енгізiлсiн:
Мусин Аслан Есболайұлы - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрi;
Супрун Виктор Васильевич - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау вице-министрi;
"Мәсiмов Кәрiм Қажымқанұлы - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары, төрағаның орынбасары" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Құсайынов Марат Әпсеметұлы - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау вице-министрi, хатшы";
"Құсайынов Марат Әпсеметұлы - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау вице-министрi" деген жол алынып тасталсын;
көрсетiлген Комиссияның құрамынан Қ.Н.Келiмбетов, Б.Ә.Палымбетов, Л.М.Кармазина шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi