О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2006 года N 1139
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2006 год" следующие изменения:
в  приложении 1  к указанному постановлению:
в разделе "II. Затраты":
в функциональной группе 13 "Прочие":
в подфункции 9 "Прочие":
по администратору 217 "Министерство финансов Республики Казахстан":
в программе 010 "Резерв Правительства Республики Казахстан":
в подпрограмме 100 "Чрезвычайный резерв Правительства Республики Казахстан для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории Республики Казахстан и других государств" цифры "3596978" заменить цифрами "1764978";
в подпрограмме 101 "Резерв Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты" цифры "14782814" заменить цифрами "16614814".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 30 қарашадағы N 1139 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228  қаулысына  мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
"II. Шығындар" бөлiмiнде:
13 "Басқалар" функционалдық тобында:
9 "Басқалар" iшкi функциясында:
217 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi" әкiмшiсi бойынша:
010 "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервi" бағдарламасында:
100 "Қазақстан Республикасының және басқа мемлекеттердiң аумағындағы табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң төтенше резервi" кiшi бағдарламасында "3596978" деген сандар "1764978" деген сандармен ауыстырылсын;
101 "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл шығындарға арналған резервi" кiшi бағдарламасында "14782814" деген сандар "16614814" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі