О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 января 2005 года N 47
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2006 года N 1236. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года N 339.
Сноска. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2006 года N 1236 утратило силу постановлением Правительства РК от 15.04.2008  N 339 .
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 24 января 2005 года N 47 "Об утверждении лимитов штатной численности" следующие изменения:
в лимитах штатной численности работников министерств, агентств и ведомств, утвержденных указанным постановлением:
в графе 3, строки, порядковый номер 14, "Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан":
цифры "317" заменить цифрами "331";
цифры "201" заменить цифрами "215".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 24 қаңтардағы N 47 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 21 желтоқсандағы N 1236 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.15 N 339 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.15  N 339  Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Штат санының лимиттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 24 қаңтардағы N 47  қаулысына  мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген министрліктердің, агенттіктер мен ведомстволардың қызметкерлері штат санының лимиттерінде:
"Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі" деген реттік нөмірі 14-жолдың 3-бағанында:
"317" деген сандар "331" деген сандармен ауыстырылсын;
"201" деген сандар "215" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі