О внесении дополнений и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2003 года N 281
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2006 года N 1240. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2007 года N 225
Сноска. Постановление Правительства РК от 22 декабря 2006 года N 1240 утратило силу постановлением Правительства РК от 20 марта 2007 года N  225  (порядок введения в действие см.  п. 3 ).
В соответствии с подпунктом 5-1)  пункта 8  Указа Президента Республики Казахстан от 11 ноября 1996 года N 3205 "Об утверждении Положения о Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2003 года N 281 "Об утверждении Правил использования средств, предусмотренных в республиканском бюджете по программе "Представительские затраты", и норм представительских затрат" следующие дополнения и изменение:
в Правилах использования средств, предусмотренных в республиканском бюджете по программе "Представительские затраты", утвержденных указанным постановлением:
в пункте 2:
абзац первый дополнить словами ", должностных лиц государственных органов, содержащихся за счет республиканского бюджета, направляемых наблюдателями от Республики Казахстан на выборы в иностранных государствах в составе международных миссий наблюдения";
абзац второй изложить в следующей редакции:
"За исключением случаев, предусмотренных абзацем третьим настоящего пункта, к представительским затратам относятся затраты на:"
дополнить абзацем третьим следующего содержания:
"К представительским затратам должностных лиц государственных органов, содержащихся за счет республиканского бюджета, направляемых наблюдателями от Республики Казахстан на выборы в иностранных государствах в составе международных миссий наблюдения, относятся:
1) автотранспортное обслуживание;
2) оплата услуг переводчиков.";
абзац первый пункта 7 после слов "Министра иностранных дел Республики Казахстан" дополнить словами ", а также выделения средств должностным лицам государственных органов, содержащихся за счет республиканского бюджета, направляемым наблюдателями от Республики Казахстан на выборы в иностранных государствах в составе международных миссий наблюдения, на автотранспортное обслуживание и оплату услуг переводчиков";
в абзаце первом пункта 9 после слов "Министра иностранных дел Республики Казахстан" дополнить словами ", а также направлении наблюдателями от Республики Казахстан на выборы в иностранных государствах в составе международных миссий наблюдения должностных лиц государственных органов, содержащихся за счет республиканского бюджета,";
абзац второй пункта 11 после слов "Министра иностранных дел Республики Казахстан" дополнить словами ", Председателем Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан при направлении должностных лиц государственных органов, содержащихся за счет республиканского бюджета, наблюдателями от Республики Казахстан на выборы в иностранных государствах в составе международных миссий наблюдения".

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 20 наурыздағы N 281 қаулысына толықтырулар мен өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 22 желтоқсандағы N 1240 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.03.20. N 225 (2007 жылғы 1 сәуiрден бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы туралы Ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1996 жылғы 11 қарашадағы N 3205 Жарлығы  8-тармағының  5-1) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Республикалық бюджетте»Өкілдік шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражатты пайдалану ережесін және өкілдік шығындардың нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 20 наурыздағы N 281  қаулысына  мынадай толықтырулар мен өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Республикалық бюджетте "Өкілдік шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражатты пайдалану ережесінде:
2-тармақта:
бірінші абзац "Сыртқы істер министрінің" деген сөздерден кейін ", халықаралық байқау миссияларының құрамында шет мемлекеттердегі сайлауларға Қазақстан Республикасының атынан байқаушылар ретінде жіберілетін, республикалық бюджет есебінен ұсталатын органдардың лауазымды тұлғаларының" деген сөздермен толықтырылсын;
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Осы тармақтың үшінші абзацында көзделген жағдайларды қоспағанда, өкілдік шығындарға:";
мынадай мазмұндағы үшінші абзацпен толықтырылсын:
"Халықаралық байқау миссияларының құрамында шет мемлекеттердегі сайлауларға Қазақстан Республикасының атынан байқаушылар ретінде жіберілетін, республикалық бюджет есебінен ұсталатын мемлекеттік органдардың лауазымды тұлғаларының өкілдік шығындарына:
1) автокөліктік қызмет көрсету;
2) аудармашылардың қызметтеріне ақы төлеу жатады.";
7-тармақтың бірінші абзацы "өкілдік мақсаттарға қаражат бөлу» деген сөздерден кейін ", сондай-ақ халықаралық байқау миссияларының құрамында шет мемлекеттердегі сайлауларға Қазақстан Республикасының атынан байқаушылар ретінде жіберілетін, республикалық бюджет есебінен ұсталатын мемлекеттік органдардың лауазымды тұлғаларына автокөліктік қызмет   көрсетуге және аудармашылардың қызметтеріне ақы төлеуге қаражат   бөлу" деген сөздермен толықтырылсын;
9-тармақтың бірінші абзацында "Қазақстан Республикасы Сыртқы істер   министрінің шетелдік сапарлары" деген сөздерден кейін ", сондай-ақ республикалық бюджет есебінен ұсталатын мемлекеттік органдардың   лауазымды тұлғаларын халықаралық байқау миссияларының құрамында шет мемлекеттердегі сайлауларға Қазақстан Республикасының атынан байқаушылар ретінде жіберу" деген сөздермен толықтырылсын;
11-тармақтың екінші абзацы "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі Басшысының орынбасары" деген сөздерден кейін ", республикалық бюджет есебінен ұсталатын мемлекеттік органдардың лауазымды тұлғаларын халықаралық байқау миссияларының құрамында шет   мемлекеттердегі сайлауларға Қазақстан Республикасының атынан   байқаушылар ретінде жіберу кезінде Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының төрағасы" деген сөздермен толықтырылсын.

2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2007 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

2. Осы қаулы 2007 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі