О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О реорганизации Дипломатической миссии Республики Казахстан в Монголии"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2006 года N 1245
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О реорганизации Дипломатической миссии Республики Казахстан в Монголии".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Президент
Республики Казахстан
УКАЗ
О реорганизации Дипломатической миссии
Республики Казахстан в Монголии
В целях укрепления дипломатических отношений Республики Казахстан с Монголией  ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Реорганизовать Дипломатическую миссию Республики Казахстан в Монголии путем преобразования в Посольство Республики Казахстан в Монголии.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие с 1 января 2007 года.
Президент
Республики Казахстан
Астана, Акорда,
N __

"Қазақстан Республикасының Моңғолиядағы Дипломатиялық миссиясын қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 23 желтоқсандағы N 1245 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
"Қазақстан Республикасының Моңғолиядағы Дипломатиялық миссиясын қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы   Қазақстан Республикасының Моңғолиядағы Дипломатиялық миссиясын қайта ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасының Моңғолиямен дипломатиялық қатынастарын нығайту мақсатында  ҚАУЛЫ ETЕMIH:
1. Қазақстан Республикасының Моңғолиядағы Елшiлiгi ретiнде қайта құру жолымен Қазақстан Республикасының Моңғолиядағы Дипломатиялық миссиясы қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Yкiметi осы Жарлықтан туындайтын қажеттi шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық 2007 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Президентi