О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2006 года N 1283
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2006 год" следующие изменения:
в  приложении 1  к указанному постановлению:
в разделе II "Затраты":
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения":
в подфункции 09 "Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений":
по администратору 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан":
в программе 001 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области агропромышленного комплекса, лесного и водного хозяйства":
в подпрограмме 001 "Аппарат центрального органа" цифры "433308" заменить цифрами "448308";
в подпрограмме 002 "Аппараты территориальных органов" цифры "5066908" заменить цифрами "5051908".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 25 желтоқсандағы N 1283 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228  қаулысына  мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
ІІ "Шығындар" бөлiмiнде:
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесiн қорғау, жер қатынастары" функционалдық тобында:
09 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер" кiшi функциясында:
212 "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi" әкiмшiсi бойынша:
001 "Агроөнеркәсiптiк кешен, орман және су шаруашылығы саласындағы уәкiлеттi органның қызметiн қамтамасыз ету" бағдарламасында:
001 "Орталық органның аппараты" кiшi бағдарламасындағы "433308" деген сандар "448308" деген сандармен ауыстырылсын;
002 "Аумақтық органдардың аппараттары" кiшi бағдарламасындағы "5066908" деген сандар "5051908" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы