О проекте Указа Президента Республики Казахстан "Об открытии Посольства Республики Казахстан в Иорданском Хашимитском Королевстве"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2006 года N 1289
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "Об открытии Посольства Республики Казахстан в Иорданском Хашимитском Королевстве".
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан
Об открытии Посольства Республики Казахстан
в Иорданском Хашимитском Королевстве
В целях укрепления дипломатических отношений Республики Казахстан с Иорданским Хашимитским Королевством  ПОСТАНОВЛЯЮ :
1. Открыть в городе Амман (Иорданское Хашимитское Королевство) Посольство Республики Казахстан.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

"Иордан Хашимиттiк Корольдiгiнде Қазақстан Республикасының Елшiлiгiн ашу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 27 желтоқсандағы N 1289 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
"Иордан Хашимиттiк Корольдiгiнде Қазақстан Республикасының Елшiлігін ашу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Иордан Хашимиттiк Корольдiгiнде Қазақстан Республикасының Елшiлiгiн ашу туралы
Қазақстан Республикасының Иордан Хашимиттiк Корольдiгiмен дипломатиялық қатынастарын нығайту мақсатында ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. Амман қаласында (Иордан Хашимиттiк Корольдiгi) Қазақстан Республикасының Елшiлiгi ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкiметi осы Жарлықтан туындайтын қажеттi шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Президентi