Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 30 наурыздағы N 286 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 29 желтоқсандағы N 1312 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 12 мамырдағы N 691 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009.05.12 N 691 Қаулысымен .
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Қазақстан Республикасының спортшыларын кезектi 2006 жылғы Туриндегi (Италия Республикасы) XX қысқы және 2008 жылғы Пекиндегi (Қытай Халық Республикасы) XXIX жазғы Олимпиада ойындарына қатысуға даярлау жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 30 наурыздағы N 286 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2005 ж., N 13, 152-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзілсiн:
көрсетілген қаулыға 2-қосымшада:
"1-орын - 200000 АҚШ доллары" деген жолдағы "200000" деген сандар "250000" деген сандармен ауыстырылсын;
"3-орын - 50000 АҚШ доллары" деген жолдағы "50000" деген сандар "75000" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгізiледi.
Қазақстан Peспубликасы
Премьер-Министрінің
мiндетiн атқарушы

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2005 года N 286
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2006 года N 1312. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 мая 2009 года № 691
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.05.2009 № 691.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2005 года N 286 "О мерах по подготовке спортсменов Республики Казахстан к участию в очередных XX зимних 2006 года в Турине (Итальянская Республика) и XXIX летних 2008 года в Пекине (Китайская Народная Республика) Олимпийских играх" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 13, ст. 152) следующие изменения:
в приложении 2 к указанному постановлению:
в строке "1 место - 200000 долларов США" цифры "200000" заменить цифрами "250000";
в строке "3 место - 50000 долларов США" цифры "50000" заменить цифрами "75000".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан