О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года N 1235
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2006 года N 470о
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года N 1235 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2006 год" следующие дополнения и изменения:
1) в  приложении 72-19 к указанному постановлению:
в пункте 7 "Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы":
в Прямом результате:
абзац пятнадцатый после слов "технического оснащения" дополнить словом ", мебели";
2) в  приложении 72-23 к указанному постановлению:
абзац первый графы 5 таблицы пункта 6 после слов "Организация и проведение социально значимых и культурных мероприятий:" дополнить словами:
"10-летие Счетного комитета;
Проведение концертных программ в рамках официальных визитов зарубежных делегаций глав государств;
Проведение мероприятий, направленных на пропаганду творческих достижений современного искусства выдающихся деятелей культуры;";
в пункте 7 "Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы":
в Прямом результате:
цифры "10" заменить цифрами "14";
3) в  приложении 72-26 к указанному постановлению:
в пункте 7 "Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы":
в Прямом результате:
абзац тридцатый после слова "компьютеров-" дополнить словами "не менее";
в абзаце тридцать первом слова "4-х дорожечных тифломагнитофонов, читающих машин для незрячих и слабовидящих граждан с целью создания условий для лиц с ограниченными возможностями." заменить словами "4-х CD плееров для чтения аудиокниг, читающих машин для незрячих и слабовидящих граждан с целью создания условий для лиц с ограниченными возможностями, рояля, пианино.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылы 12 желтоқсандағы N 1235 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 30 қарашадағы N 470о Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. » "2006 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 1235  қаулысына мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген қаулыға  72-19-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер" деген 7-тармақта:
Тікелей нәтижеде:
он бесінші абзац»"экспонаттар" деген сөзден кейін»", жиһаз" деген сөзбен толықтырылсын;
2) көрсетілген қаулыға 72-23-қосымшада:
6-тармақ кестесінің 5-бағанының бірінші абзацы»"Әлеуметтік маңызды және мәдени іс-шараларды ұйымдастыру мен өткізу:" деген сөздерден кейін мынадай сөздермен толықтырылсын:
"Есеп комитетінің 10 жылдығы;
Шетелдік мемлекет басшылары делегацияларының ресми сапарлары шеңберінде концерттік бағдарламалар өткізу;
Көрнекті мәдениет қайраткерлерінің қазіргі заманғы өнерінің шығармашылық жетістіктерін насихаттауға бағытталған іс-шаралар өткізу;";
"Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер" деген 7-тармақта:
Тікелей нәтижеде:
"10" деген сандар»"14" деген сандармен ауыстырылсын;
3) көрсетілген қаулыға 72-26-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер" деген 7-тармақта:
Тікелей нәтижеде:
отызыншы абзац»"компьютерлер-" деген сөзден кейін "кемінде" деген сөзбен толықтырылсын;
отыз бірінші абзацтағы»"көздері нашар көретін және көрмейтін азаматтар үшін, мүмкіндіктері шектелген адамдардың жағдайын жақсарту мақсатындағы жолда қолданылатын тифломагнитофондар, оқитын машиналар."»деген сөздер»"4 аудиокітаптарды оқуға орналған СD плеер, мүмкіндіктері шектеулі адамдарға жағдай жасау мақсатында көздері көрмейтін және нашар көретін азаматтар үшін оқитын машиналар, рояль, пианино." деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі