О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2006 года N 1227
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 января 2007 года N 37
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Признать утратившим силу  постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2006 года N 1227 "О Какиеве Н.Т.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2006 жылғы 20 желтоқсандағы N 1227 қаулысының күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 19 қаңтардағы N 37 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Н.Т.Кәкиев туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 20 желтоқсандағы N 1227  қаулысының күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi