О некоторых вопросах государственной регистрации прав на недвижимое имущество и сделок с ним
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 января 2007 года N 64
В целях реализации административной реформы Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Признать утратившим силу:
1)  постановление Правительства Республики Казахстан от 22 августа 2003 года N 848 "О государственных закупках услуг, имеющих важное стратегическое значение";
2)  постановление Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2004 года N 158 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 августа 2003 года N 848".
3. Министерству юстиции Республики Казахстан:
1) совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в недельный срок привести уставы республиканских государственных предприятий "Центры по недвижимости Комитета регистрационной службы Министерства юстиции Республики Казахстан областей, городов Астаны и Алматы" в соответствии с настоящим постановлением;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 января 2007 года N 64
Изменения и дополнения, которые вносятся
в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
1. В  постановлении Правительства Республики Казахстан от 15 августа 1997 года N 1261 "О преобразовании учреждений и предприятий по оценке и регистрации недвижимого имущества в государственные предприятия "Центры по недвижимости Агентства по регистрации недвижимости и юридических лиц Министерства юстиции Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 37 ст. 358):
пункт 2 исключить.
2. В  постановлении Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1999 года N 906 "О создании Республиканского государственного предприятия "Центр по недвижимости Комитета регистрационной службы Министерства юстиции Республики Казахстан по Акмолинской области":
в пункте 3 слова "государственной регистрации прав на недвижимое имущество и сделок с ним и" исключить.
3. В  постановлении Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года N 1120 "Вопросы Министерства юстиции Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 41, ст. 532):

Жылжымайтын мүлiкке құқықтарды және олармен жасалатын мәмiлелердi мемлекеттiк тiркеудiң кейбiр мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 қаңтардағы N 64 Қаулысы
Әкiмшiлiк реформаны iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулар бекiтiлсiн.
2. Мыналардың күшi жойылды деп танылсын:
1) "Маңызды стратегиялық мәнi бар көрсетiлетiн қызметтердi мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 22 тамыздағы N 848  қаулысы ;
2) "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 22 тамыздағы  N 848 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 10 ақпандағы N 158  қаулысы .
3. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi:
1) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiмен бiрлесiп, бiр апта мерзiмде "Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Тiркеу қызметi комитетiнiң облыстардың, Астана және Алматы қалаларының жылжымайтын мүлiк орталықтары" республикалық мемлекеттiк кәсiпорындарының жарғыларын осы қаулыға сәйкес келтiрсiн;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2007 жылғы 29 қаңтардағы
N 64 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулар
1. "Жылжымайтын мүлiктi бағалау және тiркеу жөнiндегi мекемелер мен кәсiпорындарды "Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi Жылжымайтын мүлiк пен заңды тұлғаларды тiркеу жөнiндегi агенттiгiнiң Жылжымайтын мүлiк жөнiндегi орталықтары" мемлекеттiк кәсiпорны етiп қайта құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 15 тамыздағы N 1261  қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 37, 358-құжат):
2-тармақ алынып тасталсын.
2. "Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi Тiркеу қызметi комитетiнiң Ақмола облысы бойынша жылжымайтын мүлiк жөнiндегi орталығы" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 30 маусымдағы N 906  қаулысында :
3-тармақта "жылжымайтын мүлiктi және онымен мәмiлелердi және" деген сөздер алынып тасталсын.
3. "Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 15 қазандағы N 1120 (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 41, 532-құжат)  қаулысында :

1) в  Положении о Министерстве юстиции Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
подпункт 2) пункта 10 дополнить абзацем девятнадцатым следующего содержания:
"государственной регистрации прав на недвижимое имущество и сделок с ним;";
2) в  Положении о Комитете регистрационной службы Министерства юстиции Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в подпункте 1) пункта 10:
в абзаце третьем слова "а также подведомственным Комитету государственным предприятиям по вопросам" и "регистрации залога движимого имущества" исключить;
дополнить абзацем четвертым следующего содержания:
"координация деятельности и оказание методической помощи подведомственным Комитету государственным предприятиям по вопросам осуществления деятельности по определению идентификационных, технических и стоимостных характеристик объектов недвижимости, регистрации залога движимого имущества;".
4. В  постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2006 года N 1204 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2007 год":
в  приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе II "Затраты":
в функциональной группе 03 "Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность", в подфункции 09 "Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности" по администратору 221 "Министерство юстиции Республики Казахстан" по бюджетной программе 001 "Правовое обеспечение деятельности государства" по бюджетной подпрограмме 001 "Аппарат центрального органа" цифры "2 498 514" заменить цифрами "2 002 477"; по бюджетной подпрограмме 002 "Аппарат территориальных органов" цифры "2 447 698" заменить цифрами "2 943 735".
5. В  постановлении Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года N 1220 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2007 год":
в  приложении 221 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в строке, порядковый номер 2, подпункт 6) исключить;
в строке, порядковый номер 3, после слов "юридических лиц" дополнить словами ", прав на недвижимое имущество и сделок с ним".

1) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi туралы ережеде:
10-тармақтың 2) тармақшасы мынадай мазмұндағы он екiншi абзацпен толықтырылсын:
"жылжымайтын мүлiкке құқықтарды және онымен жасалатын мәмiлелердi мемлекеттiк тiркеу;";
2) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Тiркеу қызметi комитетi туралы ережеде:
10-тармақтың 1) тармақшасында:
үшiншi абзацтағы "сондай-ақ Комитетке ведомстволық бағынысты республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың жылжымайтын мүлiкке құқықтар мен онымен жасалатын мәмiлелердi мемлекеттiк тiркеу" деген сөздер алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы төртiншi абзацпен толықтырылсын:
"Комитетке ведомстволық бағынысты мемлекеттiк кәсiпорындарға жылжымайтын мүлiк объектілерiн сәйкестендiру, техникалық және құндық сипаттамаларын айқындау, жылжымалы мүлiк кепiлдiгiн тіркеу жөнiндегi қызметтi жүзеге мәселелерi бойынша қызметті үйлестіру және әдiстемелiк көмек көрсету;".
4. "2007 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1204  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
II "Шығындар" бөлiмiнде:
03 "Қоғамдық тәртiп, қауiпсiздiк, құқықтық, сот, қылмыстық-атқарушылық қызмет" функционалдық тобында, 09 "Қоғамдық тәртiп және қауiпсiздiк саласындағы өзге де қызметтер" iшкi функциясында, 221 "Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi" әкiмшiсi бойынша 001 "Мемлекеттiк қызметтi құқықтық қамтамасыз ету" бюджеттiк бағдарламасы бойынша 001 "Орталық органның аппараты" кiшi бағдарламасы бойынша "2498514" деген сандар "2002477" деген сандармен ауыстырылсын;
002 "Аумақтық органдардың аппараты" кiшi бағдарламасында "2447698" деген сандар "2943735" деген сандармен ауыстырылсын.
5. "Республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1220  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға  221-қосымшада :
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
реттiк нөмiрi 2-жолдағы 6) тармақша алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 3-жолдағы "заңды тұлғалар" деген сөздерден кейiн ", жылжымайтын мүлiкке құқықтарды және олармен жасалатын мәмiлелердi" деген сөздермен толықтырылсын.