О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 26 апреля 2002 года N 853"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 января 2007 года N 69
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 26 апреля 2002 года N 853".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Президент
Республики Казахстан
УКАЗ
О внесении изменений в Указ Президента
Республики Казахстан от 26 апреля 2002 года N 853
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в  Указ  Президента Республики Казахстан от 26 апреля 2002 года N 853 "О создании специальной экономической зоны "Морпорт Актау" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 10, ст. 94; 2003 г., N 8, ст. 79; N 49, ст. 558; 2005 г., N 32, ст. 424) следующие изменения:
в  Положении  о специальной экономической зоне "Морпорт Актау", утвержденном вышеназванным Указом:
в абзаце втором  пункта 1  цифры "227,1" заменить цифрами "982,3";
приложение 1 к Положению о специальной экономической зоне "Морпорт Актау" изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему Указу.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Приложение
к Указу Президента
Республики Казахстан
от         200  года
N __
Приложение
к Положению "О специальной
экономической зоне
"Морпорт Актау"
План территории специальной экономической зоны
"Морпорт Актау"
(см. бумажный вариант)

"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 26 сәуiрдегi N 853 Жарлығына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 қаңтардағы N 69 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 26 сәуiрдегi N 853 Жарлығына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 26 сәуiрдегi
N 853 Жарлығына өзгерiстер енгiзу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМIН :
1. "Ақтау теңiз порты" арнайы экономикалық аймағын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 26 сәуiрдегi N 853  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 10, 94-құжат; 2003 ж., N 8, 79-құжат; N 49, 558-құжат; 2005 ж., N 32, 424-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекiтiлген "Ақтау теңiз порты" арнайы экономикалық аймағы туралы ережеде:
1-тармақтың екiншi абзацындағы "227,1" деген цифрлар "982,3" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"Ақтау теңiз порты" арнайы экономикалық аймағы туралы ережеге 1-қосымша осы Жарлыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Президентi
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
Қазақстан Республикасы
Президентінің
200__ жылғы___________
N_____ Жарлығына
қосымша
"Ақтау теңіз порты"
арнайы экономикалық
аймағы туралы" ережеге
қосымша
"Ақтау теңiз порты"
арнайы экономикалық аймағы аумағының жоспары
(Суретін қағаз мәтінінен қараңыз)