Об утверждении лимитов вылова рыбы и других водных животных в рыбохозяйственных водоемах на 2007 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2007 года N 142
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые лимиты вылова рыбы и других водных животных в рыбохозяйственных водоемах на 2007 год.

Балық шаруашылығы су тоғандарында балық және басқа су жануарларын аулаудың 2007 жылға арналған лимиттерiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 26 ақпандағы N 142 Қаулысы
"Жануарлар дүниесiн қорғау, өсiмiн молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шiлдедегi  Заңына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қоса берiлiп отырған балық шаруашылығы су тоғандарында балық және басқа су жануарларын аулаудың 2007 жылға арналған лимиттерi бекiтiлсiн.

2. Комитету рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан обеспечить в установленном законодательством порядке распределение квот вылова рыбы и других водных животных в рыбохозяйственных водоемах на 2007 год между хозяйствующими субъектами на основании утвержденных лимитов.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
26 февраля 2007 года N 142
Лимиты вылова рыбы и других водных животных
в рыбохозяйственных водоемах на 2007 год
Сноска. Лимиты с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 13 июня 2007 г. N  489 .
Озеро Балхаш и дельта реки Или
Виды рыб
Всего, тонн
Озеро Балхаш
Дельта реки Или
Лещ

2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Балық шаруашылығы комитетi заңнамада белгiленген тәртiппен балық шаруашылығы су тоғандарында балық және басқа су жануарларын аулаудың 2007 жылға арналған квоталарын бекiтiлген лимиттер негізiнде шаруашылық жүргiзушi субъектiлер арасында бөлуді қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 26 ақпандағы
N 142 қаулысымен
бекітілген
Балық шаруашылығы су тоғандарында балық және су жануарларын
аулаудың 2007 жылға арналған лимиттері
Ескерту. Лимиттерге өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2007.06.13. N  489  қаулысымен.
Балқаш көлі және Іле өзенінің сағасы
Балықтардың
түрлері
Барлығы, тонна
Балқаш көлі
Іле өзенінің сағасы
Табан