О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 2004 года N 1254
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2007 года N 177. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2008 N 1349 (вводится в действие с 01.01.2009)
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2008 N 1349 (вводится в действие с 01.01.2009).
В целях обеспечения полного поступления акцизов в бюджет и предотвращения нелегального производства и оборота отдельных видов подакцизных товаров Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 2004 года N 1254 "О маркировке отдельных видов подакцизных товаров учетно-контрольными марками" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 48, ст. 600) следующие изменения и дополнения:
1) дополнить пунктами 2-1 и 2-2 следующего содержания:
"2-1. Ввести с 15 апреля 2007 года маркировку учетно-контрольными марками алкогольной продукции нового образца.
2-2. Маркировка учетно-контрольными марками старого образца производится до 1 июня 2007 года.";
2) пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Установить, что реализация алкогольной продукции отечественного и импортного производства, производителями и импортерами алкогольной продукции, юридическими и физическими лицами, осуществляющими хранение и реализацию алкогольной продукции, а также конкурсными управляющими, реализующими имущество (активы) банкрота, с учетно-контрольными марками старого образца осуществляется по 31 декабря 2007 года.";
3) в пункте 5:
в подпункте 1) после слова "марок," дополнить словами "нового образца";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) провести до 1 мая 2007 года тендер на определение организации, изготавливающей учетно-контрольные марки, и заключить договор с победителем тендера на изготовление учетно-контрольных марок;";
дополнить подпунктом 2-1) следующего содержания:
"2-1) в целях бесперебойной работы системы контроля над производством и оборотом алкогольной продукции с использованием учетно-контрольных марок заключить с Республиканским государственным предприятием "Банкнотная фабрика" Национального банка Республики Казахстан договор (соглашение) на изготовление учетно-контрольных марок до получения первой партии учетно-контрольных марок на алкогольную продукцию от победителя тендера на изготовление учетно-контрольных марок;";
в Правилах маркировки алкогольной продукции, за исключением виноматериала и пива, учетно-контрольными марками утвержденных указанным постановлением:
пункт 5 изложить в следующей редакции:

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 3 желтоқсандағы N 1254 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 11 наурыздағы N 177 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1349 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008.12.31. N 1349 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Акциздердiң бюджетке толық түсуiн қамтамасыз ету және акцизделетiн тауарлардың жекелеген түрлерiнiң заңсыз өндiрiсi мен айналымын болдырмау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Акцизделетiн тауарлардың жекелеген түрлерiн есепке алу-бақылау таңбаларымен таңбалау туралы" Қазақстан Республикасы  Үкiметiнiң 2004 жылғы 3 желтоқсандағы N 1254 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 48, 600-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) мынадай мазмұндағы 2-1 және 2-2-тармақтармен толықтырылсын:
"2-1. 2007 жылғы 15 сәуiрден бастап алкогольдiк өнiмдi жаңа үлгiдегi есепке алу-бақылау таңбаларымен таңбалау енгiзiлсiн.
2-2. Ескi үлгiдегi есепке алу-бақылау таңбаларымен таңбалау 2007 жылғы 1 маусымға дейiн жүргiзiледi.";
2) 3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Алкоголь өнiмiн өндiрушiлер мен импорттаушылар, алкоголь өнiмiн сақтауды және сатуды жүзеге асыратын заңды және жеке тұлғалар, сондай-ақ банкроттың мүлкiн (активтерiн) сататын конкурстық басқарушылар отандық және импорттық өндiрiстiң алкоголь өнiмiн ескi үлгiдегi есепке алу-бақылау таңбаларымен сатуды 2007 жылғы 31 желтоқсанға дейiн жүзеге асырады деп белгiленсiн.";
3) 5-тармақта:
1) тармақшада "есепке алу-бақылау таңбаларымен" деген сөздердiң алдынан "жаңа үлгiдегi" деген сөздермен толықтырылсын;
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) 2007 жылғы 1 мамырға дейiн есепке алу-бақылау таңбаларын дайындайтын ұйымды айқындайтын тендер өткiзсiн және тендердiң жеңiмпазымен есепке алу-бақылау таңбаларын дайындауға шарт жасассын;";
мынадай мазмұндағы 2-1) тармақшамен толықтырылсын:
"2-1) есепке алу-бақылау таңбаларын пайдалана отырып, алкоголь өнiмiнiң өндiрiлуi мен айналымына бақылау жүйесiнiң үздiксiз жұмыс iстеуi мақсатында Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң "Банкнот фабрикасы" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнымен есепке алу-бақылау таңбаларын дайындауға тендердiң жеңiмпазынан алкоголь өнiмiне арналған есепке алу-бақылау таңбаларының бiрiншi легi алынғанға дейiн есепке алу-бақылау таңбаларын дайындауға шарт (келiсiм) жасассын;";
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Шарап материалдары мен сыраны қоспағанда, алкоголь өнiмiн есепке алу-бақылау таңбаларымен таңбалау ережесiнде:
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"5. Алкогольная продукция, подлежащая обязательной маркировке учетно-контрольными марками, маркируется учетно-контрольными марками по форме согласно приложению к настоящим Правилам.";
дополнить приложением согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 марта 2007 года N 177
Приложение
к Правилам маркировки
алкогольной продукции, за
исключением виноматериала и пива,
учетно-контрольными марками
Форма учетно-контрольной
марки на алкогольную продукцию
(см. бумажный вариант)

"5. Есепке алу-бақылау таңбаларымен мiндеттi түрде таңбалауға жататын алкоголь өнiмi есепке алу-бақылау таңбаларымен осы Ережеге қосымшаға сәйкес нысан бойынша таңбаланады.";
осы қаулыға қосымшаға сәйкес қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2007 жылғы 11 наурыздағы
N 177 қаулысына
қосымша
Шарап материалдары мен сыраны
қоспағанда, алкоголь өнiмiн есепке
алу-бақылау таңбаларымен таңбалау ережесiне
қосымша
Алкоголь өнiмiне арналған есепке алу-бақылау таңбасының нысаны
(суреттің нұсқасын қағаз мәтіннен қараңыз)