О возложении исполнения обязанностей заместителя заведующего Отделом контроля и документационного обеспечения Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2007 года N 311
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
возложить на Кусаина Ердена Шахимарденулы исполнение обязанностей заместителя заведующего Отделом контроля и документационного обеспечения Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі Бақылау және құжаттамалық қамтамасыз ету бөлімінің меңгерушісі орынбасарының міндеттерін атқаруды жүктеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 18 сәуірдегі N 311 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі Бақылау және құжаттамалық қамтамасыз ету бөлімінің меңгерушісі орынбасарының міндеттерін атқару Ерден Шахимарденұлы Құсайынға жүктелсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі