О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2005 года N 214
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 мая 2007 года N 391. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года N 339.
Сноска. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 мая 2007 года N 391 утратило силу постановлением Правительства РК от 15.04.2008  N 339 .
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2005 года N 214 "Об утверждении лимитов штатной численности государственных учреждений, подведомственных центральным исполнительным органам Республики Казахстан" следующие изменения:
в  лимитах  штатной численности работников государственных учреждений, подведомственных центральным исполнительным органам Республики Казахстан, финансируемых за счет средств республиканского бюджета, утвержденных указанным постановлением:
в разделе 4 "Министерство здравоохранения Республики Казахстан":
в строке "Республиканский детский реабилитационный центр "Балбулак" 128" цифры "128" заменить цифрами "221";
в строке "Араломорская противочумная станция 179" цифры "179" заменить цифрами "195";
в строке "Актюбинская противочумная станция 63" цифры "63" заменить цифрами "88";
в строке "Уральская противочумная станция 301" цифры "301" заменить цифрами "316";
в строке "Талдыкорганская противочумная станция 250" цифры "250" заменить цифрами "270";
в строке "Мангистауская противочумная станция 107" цифры "107" заменить цифрами "112";
в строке "Шымкентская противочумная станция 104" цифры "104" заменить цифрами "124";
в строке "Кызылординская противочумная станция 182" цифры "182" заменить цифрами "204";
в строке "Жамбылская противочумная станция 63" цифры "63" заменить цифрами "103";
в строке "Шалкарская противочумная станция 55" цифры "55" заменить цифрами "92";
в разделе 6 "Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан":
в строке "Республиканский научно-исследовательский институт микрографии (город Уральск) 165" цифры "165" заменить цифрами "203";
в разделе 7 "Министерство культуры и информации Республики Казахстан":
в строке "Государственный историко-культурный заповедник-музей "Азрет Султан" 19" цифры "19" заменить цифрами "30";
в строке "Государственный историко-культурный и литературно-мемориальный заповедник-музей Абая "Жидебай - Борили" 74" цифры "74" заменить цифрами "82";

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 5 наурыздағы N 214 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 18 мамырдағы N 391 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.15 N 339 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.15  N 339  Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдарына ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелер штат санының лимиттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 5 наурыздағы N 214  қаулысына  мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген республикалық бюджет қаражаты есебінен қаржыландырылатын Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдарына ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелер қызметкерлері штат санының лимиттерінде:
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі" деген 4-бөлімде:
"Балбұлақ" республикалық балаларды оңалту орталығы 128" деген жолдағы "128" деген сандар "221" деген сандармен ауыстырылсын;
"Арал теңізі обаға қарсы күрес станциясы 179" деген жолдағы "179" деген сандар "195" деген сандармен ауыстырылсын;
"Ақтөбе обаға қарсы күрес станциясы 63" деген жолдағы "63" деген сандар "88" деген сандармен ауыстырылсын;
"Орал обаға қарсы күрес станциясы 301" деген жолдағы "301" деген сандар "316" деген сандармен ауыстырылсын;
"Талдықорған обаға қарсы күрес станциясы 250" деген жолдағы "250" деген сандар "270" деген сандармен ауыстырылсын;
"Маңғыстау обаға қарсы күрес станциясы 107" деген жолдағы "107" деген сандар "112" деген сандармен ауыстырылсын;
"Шымкент обаға қарсы күрес станциясы 104" деген жолдағы "104" деген сандар "124" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қызылорда обаға қарсы күрес станциясы 182" деген жолдағы "182" деген сандар "204" деген сандармен ауыстырылсын;
"Жамбыл обаға қарсы күрес станциясы 63" деген жолдағы "63" деген сандар "103" деген сандармен ауыстырылсын;
"Шалқар обаға қарсы күрес станциясы 55" деген жолдағы "55" деген сандар "92" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі" деген 6-бөлімде:
"Республикалық микрография ғылыми-зерттеу институты, Орал қ., 165" деген жолдағы "165" деген сандар "203" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі" деген 7-бөлімде:
"Әзірет Сұлтан" мемлекеттік тарихи-мәдени қорық мұражайы 19" деген жолдағы "19" деген сандар "30" деген сандармен ауыстырылсын;
"Жидебай-Бөрілі" Абайдың мемлекеттік тарихи-мәдени және әдеби-мемориалдық қорық-мұражайы 74" деген жолдағы "74" деген сандар "82" деген сандармен ауыстырылсын;

в строке "Национальная академическая библиотека Республики Казахстан в городе Астане 100" цифры "100" заменить цифрами "115";
в разделе 11 "Министерство юстиции Республики Казахстан":
в строке "Центры обслуживания населения 1136" цифры "1136" заменить цифрами "8560".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасының Астана қаласындағы Ұлттық академиялық кітапханасы 100" деген жолдағы "100" деген сандар "115" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі" деген 11-бөлімде:
"Халыққа қызмет көрсету орталықтары 1136" деген жолдағы "1136" деген сандар "8560" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі