О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2007 года N 401. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 января 2009 года N 45.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 26.01.2009 N 45 (вводится в действие с 01.01.2009).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 50, ст. 648) следующие изменения и дополнения:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным постановлением:
1) в классификации поступлений бюджета:
в категории 1 "Налоговые поступления":
в классе 05 "Внутренние налоги на товары, работы и услуги":
в подклассе 1 "Налог на добавленную стоимость" специфику 03 "Налог на добавленную стоимость на произведенные товары, выполненные работы и оказанные услуги от организаций сырьевого сектора по перечню, устанавливаемому Правительством Республики Казахстан" исключить;
в подклассе 2 "Акцизы":
специфики 06, 12, 15, 46:
"06 Шампанские вина, произведенные на территории Республики Казахстан
12 Винные напитки, произведенные на территории Республики Казахстан
15 Винные напитки, импортируемые на территорию Республики Казахстан
46 Шампанские вина, импортируемые на территорию Республики Казахстан" исключить;
дополнить спецификами 09, 13, 16, 17, 19, 20, 21 и 22 следующего содержания:
"09 Сигары, произведенные на территории Республики Казахстан
13 Сигары, импортируемые на территорию Республики Казахстан
16 Сигариллы, произведенные на территории Республики Казахстан
17 Сигариллы, импортируемые на территорию Республики Казахстан
19 Табак курительный, табак жевательный, табак нюхательный и прочий, упакованный в потребительскую тару и предназначенный для конечного потребления, за исключением фармацевтической продукции, содержащей никотин, произведенный на территории Республики Казахстан
20 Табак курительный, табак жевательный, табак нюхательный и прочий, упакованный в потребительскую тару и предназначенный для конечного потребления, за исключением фармацевтической продукции, содержащей никотин, импортируемый на территорию Республики Казахстан
21 Бренди, произведенный на территории Республики Казахстан
22 Бренди, импортируемый на территорию Республики Казахстан";
специфики 03, 08, 10, 11, 14, 37, 43, 48, 50 и 51 изложить в следующей редакции:

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 21 мамырдағы N 401 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 26 қаңтардағы N 45 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.01.26. N 45 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 50, 648-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасында:
1) бюджет түсімдерінің сыныптамасында:
1 "Салықтық түсімдер" санатында:
05 "Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге салынатын ішкі салықтар" сыныбында:
1 "Қосылған құн салығы ішкі сыныбындағы 03 "Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген тізбе бойынша шикізат секторы ұйымдарының өндірген тауарларына, орындаған жұмыстарына және көрсеткен қызметтеріне салынатын қосылған құн салығы" ерекшелігі алынып тасталсын;
2 "Акциздер" ішкі сыныбында:
06, 12, 15, 46-ерекшеліктер:
"06 Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген шампан шараптары
12 Қазақстан Республикасының аймағында өндірілген шарап ішімдіктері
15 Қазақстан Республикасының аймағына импортталатын шарап ішімдіктер
46 Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын шампан шараптары" алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 09, 13, 16, 17, 19, 20, 21 және 22-ерекшеліктермен толықтырылсын:
"09 Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген сигареттер
13 Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын сигареттер
16 Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген сигариллалар
17 Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын сигариллалар
19 Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген никотині бар фармацевтикалық өнімді қоспағанда, тұтыну ыдысына салынған және түпкілікті тұтынуға арналған шегетін темекі, шайнайтын темекі, иіскейтін темекі және басқалар
20 Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын никотині бар фармацевтикалық өнімді қоспағанда, тұтыну ыдысына салынған және түпкілікті тұтынуға арналған шегетін темекі, шайнайтын темекі, иіскейтін темекі және басқалар
21 Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген бренди
22 Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын бренди";
03, 08, 10, 11, 14, 37, 43, 48, 50 және 51-ерекшеліктер мынадай редакцияда жазылсын:

"03 Крепкие ликероводочные изделия с объемной долей этилового спирта от 30 до 60 процентов, произведенные на территории Республики Казахстан
08 Слабоградусные ликероводочные изделия с объемной долей этилового спирта от 12 до 30 процентов, произведенные на территории Республики Казахстан
10 Сигареты с фильтром, произведенные на территории Республики Казахстан
11 Сигареты без фильтра, папиросы, произведенные на территории Республики Казахстан
14 Слабоградусные ликероводочные изделия с объемной долей этилового спирта от 1,5 до 12 процентов, импортируемые на территорию Республики Казахстан
37 Слабоградусные ликероводочные изделия с объемной долей этилового спирта от 1,5 до 12 процентов, произведенные на территории Республики Казахстан
43 Крепкие ликероводочные изделия с объемной долей этилового спирта от 30 до 60 процентов, импортируемые на территорию Республики Казахстан
48 Слабоградусные ликероводочные изделия с объемной долей этилового спирта от 12 до 30 процентов, импортируемые на территорию Республики Казахстан
50 Сигареты с фильтром, импортируемые на территорию Республики Казахстан
51 Сигареты без фильтра, папиросы, импортируемые на территорию Республики Казахстан";
в подклассе 3 "Поступления за использование природных и других ресурсов" специфику 16 изложить в следующей редакции:
"16 Плата за эмиссии в окружающую среду";
2) в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения":
в функциональной подгруппе 01 "Сельское хозяйство":
по администратору бюджетных программ 255 "Департамент (Управление) сельского хозяйства области" дополнить бюджетной программой 018 следующего содержания:
"018 Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"03 Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген этил спиртінің көлемдік үлесі 30-дан 60 процентке дейін күшті ликер-арақ бұйымдар
08 Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген этил спиртінің көлемдік үлесі 12-ден 30 процентке дейінгі градусы аз ликер-арақ бұйымдары
10 Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген фильтрлі сигареттер
11 Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген фильтрсіз сигареттер, папиростар
14 Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын этил спиртінің көлемдік үлесі 1,5-тен 12 процентке дейінгі градусы аз ликер-арақ бұйымдары
37 Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген этил спиртінің көлемдік үлесі 1,5-тен 12 процентке дейінгі градусы аз ликер-арақ бұйымдары
43 Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын этил спиртінің көлемдік үлесі 30-дан 60 процентке дейін күшті ликер-арақ бұйымдары
48 Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын этил спиртінің көлемдік үлесі 12-ден 30 процентке дейінгі градусы аз ликер-арақ бұйымдары
50 Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын фильтрлі сигареттер
51 Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын фильтрсіз сигареттер, папиростар";
3 "Табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер" ішкі сыныбындағы 16-ерекшелік мынадай редакцияда жазылсын:
"16 Қоршаған ортаға эмиссия үшін төленетін төлемақы";
2) бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасында:
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" функционалдық тобында:
01 "Ауыл шаруашылығы" кіші функциясында:
255 "Облыстың ауыл шаруашылығы департаменті (басқармасы) бюджеттік бағдарламаларының әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 018-бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"018 Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі