Об отзыве из Парламента Республики Казахстан проекта Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О борьбе с терроризмом"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2007 года N 533
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
отозвать из Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О борьбе с терроризмом", внесенный  постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 октября 2006 года N 956.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"Терроризмге қарсы күрес туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын Қазақстан Республикасының Парламентінен қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 27 маусымдағы N 533 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 3 қазандағы N 956  қаулысымен енгізілген "Терроризмге қарсы күрес туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентінен қайтарып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі