Об Абдухалыкове Ф.Ш.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2007 года N 656
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Отозвать из Исполнительного комитета Содружества Независимых Государств Абдухалыкова Фархата Шахафутдиновича - заместителя директора - начальника отдела Организационного департамента.
2. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 6 января 2006 года N 9 "О Кожакове А.Е., Абдухалыкове Ф.Ш., Айдарове Н.Г." следующие изменения:
в заголовке слова "Абдухалыкова Ф.Ш." исключить;
абзац второй пункта 2 исключить.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Ф.Ш.Әбдіхалықов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 3 тамыздағы N 656 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының Атқарушы комитетінен Ұйымдастыру департаменті директорының орынбасары - бөлім бастығы Фархат Шахафутдинұлы Әбдіхалықов шақырып алынсын.
2. "А.Е. Қожақов, Ф.Ш. Әбдіхалықов, Н.Ғ. Айдаров туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 қаңтардағы N 9  қаулысына  мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбында»"Ф.Ш. Әбдіхалықов" деген сөздер алынып тасталсын;
2-тармақтың екінші абзацы алынып тасталсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап   қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі