О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2007 года N 156
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 августа 2007 года N 671
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2007 года N 156 "Об утверждении Плана мероприятий на 2007-2009 годы по реализации Государственной программы развития туризма в Республике Казахстан на 2007-2011 годы" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., N 6, ст. 77) следующее изменение:
в  Плане мероприятий на 2007-2009 годы по реализации Государственной программы развития туризма в Республике Казахстан на 2007-2011 годы, утвержденном указанным постановлением:
в графе 5 "Сроки исполнения" строки, порядковый номер 45, раздела 6 "Информационное обеспечение туризма" цифру "II" заменить цифрой "IV".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 ақпандағы N 156 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 6 тамыздағы N 671 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасында туризмді дамытудың 2007 - 2011 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі 2007 - 2009 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 ақпандағы N 156  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 6, 77-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасында туризмді дамытудың 2007 - 2011 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі 2007 - 2009 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарында:
"Туризмді ақпараттық қамтамасыз ету" деген 6-бөлімнің реттік нөмірі 45-жолының "Орындалу мерзімі" деген 5-бағанында "II" деген сан "IV" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі