О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2004 года N 1130
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2007 года N 763. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 сентября 2014 года № 1003
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 23.09.2014 № 1003.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2004 года N 1130 "Вопросы Министерства культуры и информации Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 42, ст. 538) следующие дополнения и изменения:
в  Положении о Министерстве культуры и информации Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
абзац второй пункта 1 после слова "полиграфии" дополнить словами ", использования государственных символов";
абзац второй пункта 9 изложить в следующей редакции:
"010000, город Астана, здание "Дом Министерств";
абзац второй подпункта 1) пункта 10 после слова "полиграфии" дополнить словами ", использования государственных символов";
в Перечне организаций, находящихся в ведении Министерства культуры и информации Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "Кино":
строку, порядковый номер 30, изложить в следующей редакции:
"30. АО "Казахфильм" имени Шакена Айманова";
в Положении о Комитете информации и архивов Министерства культуры и информации Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
абзац второй пункта 6 изложить в следующей редакции:
"010000, город Астана, здание "Дом Министерств";
в Перечне организаций, находящихся в ведении Комитета информации и архивов Министерства культуры и информации Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "Организации в сфере средств массовой информации":
в строке, порядковый номер 3, аббревиатуру "ОАО" заменить аббревиатурой "АО";
в строке, порядковый номер 5, аббревиатуру "ЗАО" заменить аббревиатурой "ТОО".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 қазандағы N 1130 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 3 қыркүйектегі N 763 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 23 қыркүйектегі № 1003 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 23.09.2014 № 1003 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1.»"Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 қазандағы N 1130  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 42, 538-құжат) мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі туралы ережеде:
1-тармақтың екінші абзацында»"полиграфия" деген сөзден кейін ", мемлекеттік нышандарды пайдалану" деген сөздермен толықтырылсын;
9-тармақтың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"010000, Астана қаласы,»Министрліктер Үйі" ғимараты";
10-тармақтың 1) тармақшасының екінші абзацы»"полиграфия" деген сөзден кейін»", мемлекеттік нышандарды пайдалану" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің қарамағындағы ұйымдардың тізбесінде:
"Кино" бөлімінде:
реттік нөмірі 30-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"30.»Шәкен Айманов атындағы»"Қазақфильм" АҚ";
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің Ақпарат және мұрағат комитеті туралы ережеде:
6-тармақтың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"010000, Астана қаласы,»Министрліктер Үйі" ғимараты";
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі Ақпарат және мұрағат комитетінің қарамағындағы ұйымдардың тізбесінде:
"Бұқаралық ақпарат құралдары саласындағы ұйымдар" деген бөлімде:
реттік нөмірі 3-жолдағы "ААҚ" деген аббревиатура "АҚ" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 5-жолдағы "ЖАҚ" деген аббревиатура "ЖШС" деген аббревиатурамен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі