О некоторых вопросах социально-предпринимательских корпораций
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2007 года N 787
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить избрание:
Мырзахметова Аскара Исабековича председателем правления акционерного общества "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Оңтүстік";
Султангалиева Серика Султангалиевича председателем правления акционерного общества "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Жетісу".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациялардың кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 11 қыркүйектегі N 787 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен:
Асқар Исабекұлы Мырзахметовты "Оңтүстік" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы етіп сайлауды қамтамасыз етсін.
Серік Сұлтанғалиұлы Сұлтанғалиевты "Жетісу" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы етіп сайлауды қамтамасыз етсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі