О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 января 2005 года N 49
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 2007 года N 831. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2008 года N 162.
Сноска. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 2007 года N 831 утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2008 года  N 162 .
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 24 января 2005 года N 49 "О Программе по борьбе с опустыниванием в Республике Казахстан на 2005-2015 годы" следующее изменение:
в  Программе по борьбе с опустыниванием в Республике Казахстан на 2005-2015 годы:
в разделе 8. "План мероприятий на 2005-2007 годы по реализации Программы по борьбе с опустыниванием в Республике Казахстан на 2005-2015 годы":
в подразделе 5. "Координация деятельности местных государственных органов, землепользователей, хозяйствующих субъектов и неправительственных организаций":
в графе 5, строки, порядковый номер 5.5, слова "февраль 2007 года" заменить словами "февраль 2008 года".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 24 қаңтардағы N 49 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 24 қыркүйектегі N 831 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 19 ақпандағы N 162 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.02.19.  N 162 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1.»"Қазақстан Республикасында шөлейттенуге қарсы күрес жөніндегі 2005-2015 жылдарға арналған бағдарлама туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 24 қаңтардағы N 49  қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
Қазақстан Республикасында шөлейттенуге қарсы күрес жөніндегі 2005-2015 жылдарға арналған бағдарламада:
"Қазақстан Республикасында шөлейттенуге қарсы күрес жөніндегі 2005-2015 жылдарға арналған бағдарламаны іске асыру бойынша 2005-2007 жылдарға арналған іс-шаралар жоспары" деген 8-бөлімде:
"Жергілікті мемлекеттік органдардың, жер пайдаланушылардың, шаруашылық жүргізуші субъектілердің және үкіметтік емес ұйымдардың қызметін үйлестіру" деген 5-кіші бөлімде:
реттік нөмірі 5.5-жолдың 5-бағанында»"2007 жылдың ақпаны" деген сөздер "2008 жылдың ақпаны" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі