О государственных закупках, имеющих важное стратегическое значение
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2007 года N 832
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 21  Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить поставщиками товаров, работ и услуг, закупка которых имеет важное стратегическое значение для обеспечения деятельности Парламента Республики Казахстан, юридические лица согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Хозяйственному управлению Парламента Республики Казахстан (по согласованию) в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) заключение договоров о государственных закупках с указанными в приложении к настоящему постановлению юридическими лицами, в пределах средств, выделенных из резерва Правительства Республики Казахстан;
2) соблюдение принципа оптимального и эффективного расходования денег, используемых в соответствии с настоящим постановлением для государственных закупок;
3) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 сентября 2007 года N 832
Перечень поставщиков
товаров, работ и услуг, закупка которых имеет важное
стратегическое   значение для обеспечения деятельности
Парламента Республики Казахстан
N
п/п
Наименование
поставщика
Место
нахож-
дения
Наименование товаров
и услуг
1 2 3 4
1
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"Феликс-Астана"
Город
Астана
Приобретение мебели для
депутатов Парламента
Республики Казахстан
2
Товарищество с
ограниченной
ответственностью "Анес"
Город
Астана
Приобретение мебели для
Председателей комитетов
Парламента Республики
Казахстан
3
Республиканское
государственное казенное
предприятие "Дирекция
административных зданий
Хозяйственного управления
Парламента Республики
Казахстан"
Город
Астана
Приобретение услуг по
содержанию и обслуживанию
зданий Парламента Республики
Казахстан
4
Республиканское
государственное казенное
предприятие "Дирекция по
эксплуатации служебного
жилья Хозяйственного
управления Парламента
Республики Казахстан"
Город
Астана
Приобретение услуг по
содержанию и обслуживанию
служебного жилья депутатов
Парламента Республики
Казахстан
5
Товарищество с
ограниченной
ответственностью "Алси"
Город
Астана
Приобретение оборудования для
локальной сети и кабельного
телевидения
6
Республиканское
государственное
предприятие "Инженерный
центр Хозяйственного
управления Парламента
Республики Казахстан"
Город
Астана
Приобретение услуг по
эксплуатации и обеспечению
функционирования локальной
сети, систем кабельного
телевидения, конгресс и
конференц систем
7
Республиканское
государственное
предприятие "Дирекция
административных зданий
Управления делами
Президента Республики
Казахстан"
Город
Астана
Услуги по предоставлению
телефонной связи
8
Акционерное общество
"Айт Улусларарасы
Туризм Ишлетме Иншаат
ве Тиджарет"
Город
Астана
Приобретение услуг по
временному проживанию
депутатов Парламента
Республики Казахстан
в гостинице
9
Государственный фонд
"Центр комплексного
развития "Сары-Арка"
Город
Астана
Приобретение услуг по
временному проживанию депутатов
Парламента Республики Казахстан
в арендованных меблированных
квартирах
10
Акционерное общество
"Логиком"
Город
Астана
Приобретение компьютерной
техники и ноутбуков
11
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"Екі дін"
Город
Астана
Приобретение подрядных работ
по реконструкции объектов
Парламента Республики Казахстан
12
Акционерное общество
"Алматы Кілем"
Город
Астана
Приобретение ковровых изделий
13
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"ТТО SARA & Co"
Город
Астана
Приобретение оборудования
для столовой Парламента
Республики Казахстан
14
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"Office Smart"
Город
Астана
Приобретение кресел для
депутатов Парламента
Республики Казахстан
15
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"COLOMBO"
Город
Астана
Приобретение кресел для
помощников депутатов
Парламента Республики
Казахстан
16
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"Шынар-2002"
Город
Астана
Приобретение тканей для
пошива штор
17
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"CSI-Kazakhstan"
Город
Астана
Приобретение оборудования для
конгресс и конференц систем

Маңызды стратегиялық мәні бар мемлекеттік сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 25 қыркүйектегі N 832 Қаулысы
"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңының  21-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасы Парламентінің қызметін қамтамасыз ету үшін осы қаулыға қосымшаға сәйкес заңды тұлғалар сатып алудың маңызды стратегиялық мәні бар тауарларды, жұмыстарды берушілер мен қызметтерді көрсетушілер болып белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасы Парламентінің Шаруашылық басқармасы (келісім бойынша) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен бөлінген қаражат шегінде осы қаулыға қосымшада көрсетілген заңды тұлғалармен мемлекеттік сатып алу туралы шарттар жасасуды;
2) осы қаулыға сәйкес мемлекеттік сатып алу үшін пайдаланылатын қаражатты ұтымды және тиімді жұмсау қағидатын сақтауды;
3) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 25 қыркүйектегі
N 832 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Парламентінің қызметін
қамтамасыз ету үшін сатып алудың маңызды стратегиялық мәні
бар тауарларды, жұмыстарды, берушілер мен қызметтері
көрсетушілердің тізбесі
Р/с
N
Берушінің аты Орналас-
қан жері
Тауарлар мен қызмет-
тердің атауы
1 2 3 4
1
"Феликс - Астана" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Астана
қаласы
Қазақстан Республикасы
Парламентінің депутат-
тары үшін жиһаз сатып алу
2
"Анес" жауапкершілігі
шектеулі серіктестігі
Астана
қаласы
Қазақстан Республикасы-
ның Парламенті комитетте-
рінің төрағалары үшін
жиһаз сатып алу
3
"Қазақстан Республика-
сының Парламенті Шаруашылық басқармасы-
ның Әкімшілік ғимарат-
тар дирекциясы"
республикалық мемлекет-
тік қазыналық кәсіпорны
Астана
қаласы
Қазақстан Республикасы
Парламентінің ғимаратта-
рын ұстау және оларға қызмет көрсету жөніндегі
қызметтерді сатып алу
4
"Қазақстан Республика-
сының Парламенті
Шаруашылық басқармасы-
ның Қызметтік тұрғын үйлерді пайдалану жөніндегі дирекциясы"
республикалық мемлекет-
тік қазыналық кәсіпорны
Астана
қаласы
Қазақстан Республикасы-
ның Парламенті депутатта-
рының қызметтік тұрғын
үйлерін ұстау және оларға
қызмет көрсету жөніндегі
қызметтерді сатып алу
5
"Алси" жауапкершілігі
шектеулі серіктестігі
Астана
қаласы
Жергілікті желі мен
кәбілдік теледидар үшін
жабдықтар сатып алу
6
"Қазақстан Республика-
сының Парламенті Шаруа-
шылық басқармасының
Инженерлік орталығы"
республикалық мемлекет-
тік кәсіпорны
Астана
қаласы
Жергілікті желіні, кәбіл-
дік теледидар жүйелерін, конгресс және конференц
жүйелерді пайдалану және
олардың жұмыс істеуін
қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтерді сатып алу
7
"Қазақстан Республика-
сының Президенті Іс
басқармасының Әкімшілік
ғимараттар дирекциясы"
республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Астана
қаласы
Телефон байланысын ұсыну
жөніндегі қызметтер
8
"Айт Улусларарасы
Туризм Ишлетме Иншаат
ве Тиджарет" акционер-
лік қоғамы
Астана
қаласы
Қазақстан Республикасының
Парламенті депуттарының
уақытша қонақ үйде тұруы жөніндегі қызметтерді
сатып алу
9
"Сарыарқа" кешенді даму
орталығы" мемлекеттік
қоры
Астана
қаласы
Қазақстан Республикасы-
ның Парламенті депутатта-
рының жалға алынған жиһаз қойылған пәтерлерде
уақытша тұруы жөніндегі қызметтерді сатып алу
10
"Логиком" акционерлік
қоғамы
Астана
қаласы
Компьютерлік техника
және ноутбуктер сатып алу
11
"Екі дін" жауапкершілі-
гі шектеулі серіктесті-
гі
Астана
қаласы
Қазақстан Республикасы
Парламентінің объектіле-
рін қайта жаңарту жөніндегі мердігерлік жұмыстарды сатып алу
12
"Алматы кілем"
акционерлік қоғамы
Астана
қаласы
Кілем бұйымдарын сатып алу
13
"ТТО SARA & Co" жауап-
кершілігі шектеулі
серіктестігі
Астана
қаласы
Қазақстан Республикасы
Парламентінің асханасы
үшін жабдықтар сатып алу
14
"Office Smart" жауап-
кершілігі шектеулі
серіктестігі
Астана
қаласы
Қазақстан Республикасы
Парламентінің депутат-
тары үшін креслолар
сатып алу
15
"COLOMBO" жауап-
кершілігі шектеулі
серіктестігі
Астана
қаласы
Қазақстан Республикасының
Парламенті депутат-
тарының көмекшілері үшін
креслолар сатып алу
16
"Шынар-2002" жауап-
кершілігі шектеулі
серіктестігі
Астана
қаласы
Перде тігу үшін маталар
сатып алу
17
"CSI-Kazakhstan" жауап-
кершілігі шектеулі
серіктестігі
Астана
қаласы
Конгресс және конференц
жүйелер үшін жабдықтар сатып алу