О составах советов директоров акционерных обществ "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Каспий", "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Тобол" и "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Epтic"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 октября 2007 года N 874. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2009 года N 598
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.04.2009 N 598.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить избрание:
совета директоров акционерного общества "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Каспий" в составе согласно приложению 1;
совета директоров акционерного общества "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Тобол" в составе согласно приложению 2 ;
совета директоров акционерного общества "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Epтic" в составе согласно приложению 3 ;
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 2 октября 2007 года N 874
Состав
совета директоров акционерного общества "Национальная
компания "Социально-предпринимательская корпорация "Каспий"
Сноска. Состав с изменениями, внесенными постановлениями Правительства Республики Казахстан от 28 января 2008 года N 71 ; от 28.06.2008 N 634 .
Косунов Алмас Олжабаевич  - вице-министр индустрии и торговли
Республики Казахстан
Абдрахманов               - заместитель акима Мангистауской
Марат Маулетжанович         области
Енсегенов                 - заместитель акима Атырауской области
Сарсенбай Курманович
Кульсарин                 - заместитель председателя Комитета
Уразгали Шарипович          геологии и недропользования
Министерства энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан
Палымбетов                - председатель правления акционерного
Болат Абылкасымович         общества "Национальная компания
"Социально-предпринимательская
корпорация "Каспий"
Ташенов                   - заместитель председателя Комитета
Бахытбек Хакимович          государственного имущества и
приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан
Ахметов                   - генеральный директор товарищества с
Бауржан Аманкулович         ограниченной ответственностью "Бурган",
член правления областного филиала
Национальной экономической палаты
Казахстана "Союз "Атамекен" по
Атырауской области, независимый
директор
Шоканаев                  - президент группы компании "Танеко",
Есет Танбаевич              член правления областного филиала
Национальной экономической палаты
Казахстана "Союз "Атамекен" по
Мангистауской области, независимый
директор
Каюпов                    - первый заместитель директора
Рамазан Мирманович          товарищества с ограниченной
ответственностью "Хазар Мунай",
независимый директор
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 2 октября 2007 года N 874
Состав
совета директоров акционерного общества "Национальная
компания "Социально-предпринимательская корпорация "Тобол"
Сноска. Состав с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 28.01.2008 N 71 ; от 02.04.2008 N 315 ; от 28.06.2008 N 634 .
Косунов Алмас Олжабаевич  - вице-министр индустрии и торговли
Республики Казахстан
Сагиев                    - заместитель акима Костанайской области
Гани Токтамысович
Балахонцев                - заместитель акима Северо-Казахстанской
Владимир Николаевич         области
Мамытбеков                - заместитель Руководителя Канцелярии
Асылжан Сарыбаевич          Премьер-Министра Республики Казахстан
Толибаев                  - председатель правления акционерного
Марат Еркинович             общества "Национальная компания
"Социально-предпринимательская
корпорация "Тобол"
Баймуратов                - председатель совета директоров
Ерлан Уразгельдиевич        акционерного общества "Баян Сулу",
независимый директор
Подчиненов                - первый заместитель генерального
Виктор Николаевич           директора товарищества с ограниченной
ответственностью "Иволга Холдинг",
независимый директор
Селиванов                 - генеральный директор товарищества с
Павел Геннадьевич           ограниченной ответственностью
"Масло-Дел", независимый директор
Утепов                    - председатель Комитета
Эдуард Карлович             государственного имущества и
приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 2 октября 2007 года N 874
Состав
совета директоров акционерного общества "Национальная
компания "Социально-предпринимательская корпорация "Epтic"
Сноска. Состав с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 28.01.2008 N 71 ; от 02.04.2008 N 315 ; от 28.06.2008 N 634 .
Косунов Алмас Олжабаевич  - вице-министр индустрии и торговли
Республики Казахстан
Барлыбаев                 - член правления областного филиала
Ерлан Хаилангович           Национальной экономической палаты
Казахстана "Союз Атамекен" по городу
Павлодар, президент акционерного
общества "Сүт", независимый директор
Бочин                     - заместитель акима Павлодарской области
Виктор Захарович
Бергенев                  - первый заместитель акима
Адылгазы Садвакасович       Восточно-Казахстанской области
Ужкенов                   - председатель Комитета геологии и
Булат Султанович            недропользования Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Дамитов                   - председатель правления акционерного
Кадыржан Кабдошевич         общества "Национальная компания
"Социально-предпринимательская
корпорация "Epтic"
Кадюков                   - заместитель председателя Комитета
Николай Викторович          государственного имущества и
приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан
Турганалиев               - председатель совета директоров
Елтинжал Рахматуллаевич     акционерного общества Страховая
компания "Номад Иншуранс", член
правления областного филиала
Национальной экономической палаты
Казахстана "Союз "Атамекен"
Павлодарской области, независимый
директор
Мандиев                   - президент акционерного общества
Ержан Оразбекович           "Азия-Авто", независимый директор

"Каспий" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы", "Тобыл" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" және "Ертіс" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамдарының директорлар кеңестерінің құрамдары туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 2 қазандағы N 874 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 29 сәуірдегі N 598 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.04.29. N 598 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен:
1-қосымшаға сәйкес құрамда "Каспий" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының директорлар кеңесін;
2-қосымшаға сәйкес құрамда "Тобыл" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының директорлар кеңесін;
3-қосымшаға сәйкес құрамда "Ертіс" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының директорлар кеңесін сайлауды қамтамасыз етсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 2 қазандағы
N 874 қаулысына
1-қосымша
Ескерту. 1-қосымшаға өзгерту енгізілді - Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 2008.01.28 N 71 , 2008.06.28 N 634
Қаулыларымен.
"Каспий" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық
компаниясы"»акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің құрамы
Қосынов                  - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Алмас Олжабайұлы           сауда вице-министрі
Әбдірахманов             - Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары
Марат Мәулетжанұлы
Еңсегенов                - Атырау облысы әкімінің орынбасары
Сәрсенбай Құрманұлы
Құлсарин                 - Қазақстан Республикасы Энергетика
Оразғали Шәріпұлы          және минералдық ресурстар
министрлігі Геология және жер
қойнауын пайдалану комитеті
төрағасының орынбасары
Палымбетов               - "Каспий" әлеуметтік-кәсіпкерлік
Болат Әбілқасымұлы         корпорациясы" ұлттық компаниясы"
акционерлік қоғамының басқарма төрағасы
Тәшенов                  - Қазақстан Республикасы Қаржы
Бақытбек Хакімұлы          министрлігі Мемлекеттік мүлік және
жекешелендіру комитеті төрағасының
орынбасары
Ахметов                  - "Бурган" жауапкершілігі шектеулі
Бауыржан Аманқұлұлы        серіктестігінің бас директоры,
"Атамекен" Одағы" Қазақстан ұлттық
экономикалық палатасының Атырау
облысы бойынша облыстық филиалының
басқарма мүшесі, тәуелсіз директор
Шоқанаев                 - "Танеко" компаниясы тобының
Есет Таңбайұлы             президенті, "Атамекен" Одағы"
Қазақстан ұлттық экономикалық
палатасының Маңғыстау облысы бойынша
облыстық филиалының басқарма мүшесі,
тәуелсіз директор
Каюпов                   - "Хазар Мұнай" жауапкершілігі
Рамазан Мейірманұлы        шектеулі серіктестігі директорының
бірінші орынбасары, тәуелсіз
директор
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 2 қазандағы
N 874 қаулысына
2-қосымша
Ескерту. 2-қосымшаға өзгерту енгізілді - Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 2008.01.28 N 71 , 2008.04.02 N 315 ,
2008.06.28 N 634 Қаулыларымен.
"Тобыл" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық
компаниясы"»акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің
құрамы
Қосынов                  - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Алмас Олжабайұлы           сауда вице-министрі
Сағиев                   - Қостанай облысы әкімінің орынбасары
Ғани Тоқтамысұлы
Балахонцев               - Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің
Владимир Николаевич        орынбасары
Мамытбеков               - Қазақстан Республикасы Премьер-
Асылжан Сарыбайұлы         Министрінің Кеңсесі Басшысының
орынбасары
Төлебаев                 - "Тобыл" әлеуметтік-кәсіпкерлік
Марат Еркінұлы             корпорациясы" ұлттық компаниясы"
акционерлік қоғамының басқарма төрағасы
Баймұратов               - "Баян Сұлу" акционерлік қоғамы
Ерлан Оразгелдіұлы         директорлар кеңесінің төрағасы,
тәуелсіз директор
Подчиненов               - "Иволга Холдинг" жауапкершілігі
Виктор Николаевич          шектеулі серіктестігі бас
директорының бірінші орынбасары,
тәуелсіз директор
Селиванов                - "Масло-Дел" жауапкершілігі
Павел Геннадьевич          шектеулі серіктестігінің бас
директоры, тәуелсіз директор
Өтепов                   - Қазақстан Республикасының Қаржы
Эдуард Карлұлы             министрлігі Мемлекеттік мүлік және
жекешелендіру комитетінің төрағасы
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 2 қазандағы
N 874 қаулысына
3-қосымша
Ескерту. 3-қосымшаға өзгерту енгізілді - Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 2008.01.28 N 71 , 2008.04.02 N 315 ,
2008.06.28 N 634 Қаулыларымен.
"Ертіс" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық
компаниясы"»акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің
құрамы
Қосынов                  - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Алмас Олжабайұлы           сауда вице-министрі
Бочин                    - Павлодар облысы әкімінің орынбасары
Виктор Захарович
Бергенев                 - Шығыс Қазақстан облысы әкімінің
Әділғазы Сәдуақасұлы       бірінші орынбасары
Өжкенов                  - Қазақстан Республикасы Энергетика
Болат Сұлтанұлы            және минералдық ресурстар
министрлігі Геология және жер
қойнауын пайдалану комитетінің
төрағасы
Дамитов                  - "Ертіс" әлеуметтік-кәсіпкерлік
Қадыржан Қабдошұлы         корпорациясы" ұлттық компаниясы"
акционерлік қоғамының басқарма төрағасы
Кадюков                  - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Николай Викторович         Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру
комитеті төрағасының орынбасары
Барлыбаев                - "Атамекен" Одағы" Қазақстан ұлттық
Ерлан Қаиланұлы            экономикалық палатасының Павлодар қаласы
бойынша филиалы басқармасының мүшесі,
"Сүт" акционерлік қоғамның президенті,
тәуелсіз директор
Тұрғаналиев              - "Номад Иншуранс" акционерлік
Елтінжал Рахматоллаұлы     қоғамының сақтандыру компаниясы
директорлар кеңесінің төрағасы,
"Атамекен" Одағы" Қазақстан ұлттық
экономикалық палатасының Павлодар
облысы бойынша облыстық филиалының
басқарма мүшесі, тәуелсіз директор
Мандиев                  - "Азия-Авто" акционерлік қоғамының
Ержан Оразбекұлы           президенті, тәуелсіз директор