О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 13 апреля 2007 года N 314"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 октября 2007 года N 923
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в  Указ  Президента Республики Казахстан от 13 апреля 2007 года N 314".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О внесении изменений в Указ Президента
Республики Казахстан от 13 апреля 2007 года N 314
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 13 апреля 2007 года N 314 "О мерах по модернизации экономики Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., N 11, ст. 120) следующие изменения:
ввести в состав Государственной комиссии по вопросам модернизации экономики Республики Казахстан, утвержденный вышеназванным Указом:
Шукеева                    - Заместителя Премьер-Министра
Умирзака Естаевича           Республики Казахстан
Султанова                  - Министра экономики и бюджетного
Бахыта Турлыхановича         планирования Республики Казахстан
Оразбакова                 - Министра индустрии и торговли
Галыма Избасаровича          Республики Казахстан
Бозумбаева                 - председателя правления Акционерного
Каната Алдабергеновича       общества "Казахстанский холдинг по
управлению государственными активами
"Самрук"
вывести из состава указанной комиссии Мусина Аслана Еспулаевича, Мынбаева Сауата Мухаметбаевича.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 сәуірдегі N 314 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 9 қазандағы N 923 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 сәуірдегі N 314 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы
13 сәуірдегі N 314 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН :
1. "Қазақстан Республикасының экономикасын жаңғырту жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 сәуірдегі N 314 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 11, 120-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының экономикасын жаңғырту мәселелері жөніндегі мемлекеттік комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Шөкеев                    - Қазақстан Республикасы Премьер-
Өмірзақ Естайұлы            Министрінің орынбасары
Оразбақов                 - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Ғалым Ізбасарұлы            сауда министрі
Сұлтанов                  - Қазақстан Республикасының Экономика және
Бақыт Тұрлыханұлы           бюджеттік жоспарлау министрі
Бозымбаев                 -»"Самұрық" мемлекеттік активтерді басқару
Қанат Алдабергенұлы         жөніндегі қазақстандық холдингі"
акционерлік қоғамының басқарма төрағасы
көрсетілген комиссияның құрамынан Мусин Аслан Есболайұлы, Мыңбаев Сауат Мұхаметбайұлы шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті