О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2007 года N 965
В целях реализации  Указа Президента Республики Казахстан от 16 марта 2006 года N 65 "О мерах по дальнейшему повышению конкурентоспособности национальной экономики в рамках индустриально-инновационной политики Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 18 октября 2007 года N 965
Перечень утративших силу некоторых
решений Правительства Республики Казахстан
1.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2005 года N 397 "О Концепции развития акционерного общества "Фонд развития малого предпринимательства" на 2005-2007 годы" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 18, ст. 218).
2.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 мая 2005 года N 514 "Об утверждении Меморандума о деятельности акционерного общества "Фонд развития малого предпринимательства" на 2005-2007 годы".
3.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июля 2005 года N 780 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 мая 2005 года N 514" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 31, ст. 415).
4.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 августа 2005 года N 862 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Концепции развития акционерного общества "Фонд развития малого предпринимательства" на 2005-2007 годы" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 33, ст. 450).

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 18 қазандағы N 965 Қаулысы
"Қазақстан Республикасының индустриялық-инновациялық саясаты шеңберінде ұлттық экономиканың бәсекеге қабілеттілігін одан әрі арттыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 16 наурыздағы N 65  Жарлығын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 18 қазандағы
N 965 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір
шешімдерінің тізбесі
1. "Шағын кәсіпкерлікті дамыту қоры" акционерлік қоғамын дамытудың 2005-2007 жылдарға арналған тұжырымдамасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 28 сәуірдегі N 397  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 18, 218-құжат).
2. "Шағын кәсіпкерлікті дамыту қоры" акционерлік қоғамының 2005-2007 жылдарға арналған қызметі туралы меморандумды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 26 мамырдағы N№514  қаулысы .
3. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 26 мамырдағы N 514 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 27 шілдедегі N 780  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 31, 415-құжат).
4. "Шағын кәсіпкерлікті дамыту қоры" акционерлік қоғамын дамытудың 2005-2007 жылдарға арналған тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 тамыздағы N 862  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 33, 450-құжат).