О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2003 года N 1316
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 октября 2007 года N 981. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года N 1345
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 13.12.2010 N 1345.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2003 года N 1316 "Об образовании Комиссии по вопросам координации работы по профилактике и противодействию наркомании и наркобизнесу" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 48, ст. 546) следующее изменение:
в  приложении к указанному постановлению:
ввести в состав Комиссии по вопросам координации работы по профилактике и противодействию наркомании и наркобизнесу:
Абоимова            - заместителя председателя
Виктора Андреевича    Комитета по спорту
Министерства туризма и спорта
Республики Казахстан;
вывести из указанного состава Айтекенова Кайрата Медыбаевича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 25 желтоқсандағы N 1316 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 22 қазандағы N 981 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1345 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.12.13 № 1345 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Нашақорлық пен есірткі бизнесінің алдын алу және оларға қарсы іс-әрекет бойынша жұмысты үйлестіру мәселелері жөніндегі комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 25 желтоқсандағы N 1316  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 48, 546-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
Нашақорлық пен есірткі бизнесінің алдын алу және оларға қарсы іс-әрекет бойынша жұмысты үйлестіру мәселелері жөніндегі комиссияның құрамына:
Абоимов Виктор Андреевич - Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің Спорт комитеті төрағасының орынбасары енгізілсін;
көрсетілген құрамнан Әйтекенов Қайрат Медібайұлы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі