О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 августа 2006 года N 773
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2007 года № 999. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 октября 2016 года № 568
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 06.10.2016 № 568.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 августа 2006 года N 773 "О некоторых вопросах оформления и согласования проектов подзаконных нормативных правовых актов" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 30, ст. 326) следующее изменение:
в Правилах оформления и согласования проектов подзаконных нормативных правовых актов, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 1 слова "ведомств центральных государственных органов," исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 16 тамыздағы N 773 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 қазандағы N 999 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 6 қазандағы № 568 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 06.10.2016 № 568 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Заңға тәуелді нормативтік құқықтық кесімдердің жобаларын ресімдеудің және келісудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 16 тамыздағы N 773 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 30, 326-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Заңға тәуелді нормативтік құқықтық кесімдердің жобаларын ресімдеу және келісу ережесінде:
1-тармақта "орталық мемлекеттік органдар ведомстволарының," деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі