О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2006 года N 1204 и от 15 декабря 2006 года N 1220
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2007 года N 1079
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2006 года N 1204 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2007 год":
в  приложении 1  к указанному постановлению:
в разделе II. "Затраты":
в функциональной группе 03 "Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность", в подфункции 09 "Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности" по администратору 221 "Министерство юстиции Республики Казахстан" по бюджетной программе 001 "Правовое обеспечение деятельности государства":
по подпрограмме 001 "Аппарат центрального органа" цифры "1 903 951" заменить цифрами "1 815 851";
по подпрограмме 002 "Аппараты территориальных органов" цифры "2 990 098" заменить цифрами "3 078 198";
2) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года N 1220 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2007 год":
в  приложении 221  к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в строке, порядковый номер 2, подпункт 10) изложить в следующей редакции:
"10) Выпуск печатного издания "Собрание актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан" для государственных органов;".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 1204 және 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1220 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 13 қарашадағы N 1079 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 1204  қаулысында :
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
II "Шығындар" бөлімінде:
03 "Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі" функционалдық тобында, 09 "Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер" ішкі функциясында, 221 "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі" әкімшісі бойынша 001 "Мемлекеттің қызметін құқықтық қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
001 "Орталық органның аппараты" кіші бағдарламасы бойынша "1 903 951" деген сандар "1 815 851" деген сандармен ауыстырылсын;
002 "Аумақтық органдардың аппараттары" кіші бағдарламасы бойынша "2 990 098" деген сандар "3 078 198" деген сандармен ауыстырылсын;
2) "2007 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1220  қаулысында :
көрсетілген қаулыға  221-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
реттік нөмірі 2-жолдағы 10) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"10) Мемлекеттік органдар үшін "Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағы" баспа басылымын шығару.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі