О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года N 1220
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 ноября 2007 года N 1086
В целях приведения ветеринарных лаборатории в соответствие с требованиями международных стандартов и норм Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года N 1220 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2007 год" следующие изменения:
в  приложении 111 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетных программ":
в строке, порядковый номер 1:
после слова "строительству" слово "типовых" заменить словами "однотипных модульных областных";
слова "реконструкции типовых" заменить словами "строительству однотипных модульных районных";
в пункте 7 слова "типовых зданий ветеринарных лабораторий и реконструкцию 115 типовых зданий ветеринарных лабораторий и на 37 вивариев" заменить словами "однотипных модульных зданий областных ветеринарных лаборатории с 11 вивариями для животных и на строительство 115 однотипных модульных районных ветеринарных лаборатории с 26 вивариями".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1220 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 15 қарашадағы N 1086 Қаулысы
Ветеринариялық зертханаларды халықаралық стандарттардың және нормалардың талаптарына сәйкес келтіру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "2007 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1220  қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға  111-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
реттік нөмірі 1-жолда:
"кәсіпорнының" деген сөзден кейінгі "типті" деген сөз "бір типті модульдік облыстық" деген сөздермен ауыстырылсын;
"типті ветеринариялық зертханаларын қайта жаңғырту" деген сөздер "бір типті модульдік аудандық ветеринариялық зертханаларын салу" деген сөздермен ауыстырылсын;
7-тармақта "типті ветеринариялық зертханалар салуға және ветеринариялық зертханалардың 115 типті ғимараттарын қайта жаңғыртуға және жануарлар үшін 37 үй-жайлар салуға" деген сөздер "бір типті модульдік облыстық ветеринариялық зертханаларда жануарларға арналған 11 үй-жайларымен салуға және 115 бір типті модульдік аудандық ветеринариялық зертханаларды 26 үй-жайларымен салуға" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі