Об Абденове С.С.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 ноября 2007 года N 1092
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
назначить Абденова Серика Сакбалдиевича вице-министром труда и социальной защиты населения Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

С.С.Әбденов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 17 қарашадағы N 1092 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
Серік Сақбалдыұлы Әбденов Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі