О сооружении памятника Первому Президенту Турецкой Республики Мустафе Кемалю Ататюрку в городе Астане
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2007 года N 1202
В целях дальнейшего укрепления дружественных отношений между Республикой Казахстан и Турецкой Республикой Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Принять предложение Министерства иностранных дел Республики Казахстан о сооружении в городе Астане памятника (далее - памятник) Первому Президенту Турецкой Республики Мустафе Кемалю Ататюрку.
2. Акиму города Астаны в установленном законодательством порядке:
1) произвести отвод земельного участка под строительство памятника;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Министерству культуры и информации Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Астана қаласында Түрік Республикасының Тұңғыш Президенті Мұстафа Кемал Ататүрікке ескерткіш орнату туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 10 желтоқсандағы N 1202 Қаулысы
Қазақстан Республикасы мен Түрік Республикасы арасындағы достық қарым-қатынастарды одан әрі нығайту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Астана қаласында Түрік Республикасының Тұңғыш Президенті Мұстафа Кемал Ататүрікке ескерткіш (бұдан әрі - ескерткіш) орнату туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Астана қаласының әкімі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) ескерткіштің құрылысына жер учаскесін бөлуді жүргізсін;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі