О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2007 года N 1278
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 20.05.2010 № 454;
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года N 1107 "Вопросы Комитета геологии и недропользования Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 39, ст. 518):
подпункты 1), 2) пункта 3 исключить;
пункт 4 исключить.
2. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года N 1106 "Вопросы Комитета по государственному энергетическому надзору Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 39, ст. 517);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года N 1108 "Вопросы Комитета по атомной энергетике Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 39, ст. 519).
3. Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания, за исключением подпункта 2) пункта 1 и пункта 2, которые вводятся в действие по истечении тридцати календарных дней со дня подписания настоящего постановления.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 декабря 2007 года N 1278
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 28 октября 2004 года N 1105
Положение
о Министерстве энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20.05.2010 № 454.

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу және кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 24 желтоқсандағы N 1278 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.05.20 № 454 Қаулысымен.
2) "Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі Геология және жер қойнауын пайдалану комитетінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы N 1107 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 39, 518-құжат):
3-тармақтың 1), 2) тармақшалары алынып тасталсын;
4-тармақ алынып тасталсын.
2. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі Мемлекеттік энергетикалық қадағалау комитетінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы N 1106 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 39, 517-құжат);
2) "Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігінің Атом энергетикасы комитетінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы N 1108 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 39, 519-құжат).
3. Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулыға қол қойылған күнінен бастап күнтізбелік отыз күн өткен соң қолданысқа енгізілетін 1-тармақтың 2) тармақшасын және 2-тармақты қоспағанда, осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 24 желтоқсандағы
N 1278 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 28 қазандағы
N 1105 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі туралы ереже
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.05.20 № 454 Қаулысымен.