О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 2003 года N 669
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2007 года N 1293. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 января 2011 года № 24.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 21.01.2011 № 24 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 2003 года N 669 "Об утверждении Ставок таможенных сборов, сборов и платы, взимаемых таможенными органами" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 28, ст. 277) следующие изменения:
в Ставках таможенных сборов, сборов и платы, взимаемых таможенными органами, утвержденных указанным постановлением:
Строки:
"Сборы за выдачу лицензии на учреждение
магазина беспошлинной торговли                     20000 евро
Сборы за выдачу лицензии на учреждение
свободного склада площадью:
до 1000 кв.м                                       19000 евро
свыше 1000 кв.м                                    28000 евро"
исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 8 шілдедегі N 669 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 26 желтоқсандағы N 1293 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 21 қаңтардағы № 24 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.01.21 № 24 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Кеден органдары алатын кеден алымдарының, алымдар мен төлемдердің ставкаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 8 шілдедегі N 669  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 28, 277-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Кеден органдары алатын кеден алымдарының, алымдар мен төлемдердің ставкаларында:
мына:
"Бажсыз сауда дүкенін құруға арналған
лицензия бергені үшін алымдар             20000 евро
Ауданы мынадай еркін қойманы құруға
арналған лицензия бергені үшін алымдар:
1000 м2 дейін                             19000 евро
1000м2 астам                              28000 евро"
деген жолдар алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі