О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2002 года N 993
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2007 года N 1304
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2002 года N 993 "Вопросы Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 29, ст. 327) следующее дополнение:
перечень организаций, находящихся в ведении Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением, дополнить пунктом 5, следующего содержания:
"5. Государственное учреждение "Центр подготовки и повышения квалификации специалистов в области информационной безопасности".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 11 қыркүйектегі N 993 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 27 желтоқсандағы N 1304 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Кеңсесінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 11 қыркүйектегі N 993  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 29, 327-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Кеңсесінің қарауындағы ұйымдардың тізбесі мынадай мазмұндағы 5-тармақпен толықтырылсын:
"5. "Ақпараттық қауіпсіздік саласында мамандар даярлау және олардың біліктілігін арттыру орталығы" мемлекеттік мекемесі.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі