О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2006 года N 819
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года № 1327. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2015 года № 501
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 02.07.2015 № 501 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2006 года N 819 "Об утверждении Правил назначения и осуществления выплаты государственных базовых социальных пособий по инвалидности, по случаю потери кормильца и по возрасту, пенсионных выплат из Государственного центра по выплате пенсий, государственной базовой пенсионной выплаты, государственных специальных пособий" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 33, статья 355) следующие дополнения и изменения:
1) в Правилах назначения и осуществления выплаты государственных базовых социальных пособий по инвалидности, по случаю потери кормильца и по возрасту, пенсионных выплат из Государственного центра по выплате пенсий, государственной базовой пенсионной выплаты, государственных специальных пособий, утвержденных указанным постановлением:
абзац четвертый пункта 1 дополнить словами "или на работах с вредными и тяжелыми условиями труда";
в пункте 3:
в подпункте 1) слова ", засвидетельствованные в порядке, установленном Законом Республики Казахстан "О нотариате"" исключить;
подпункт 5) дополнить словами "либо специального счета исправительного учреждения";
в подпункте 2) пункта 4:
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
"копия военного билета или справка управлений и отделов районов и городов по делам обороны;";
абзац пятый изложить в следующей редакции:
"копии свидетельства о рождении детей (или актовая запись о рождении, выданная органами записи актов гражданского состояния) и один из следующих документов детей:
копия удостоверения личности;
копия свидетельства о браке;
копия аттестата об окончании среднего учебного заведения;
копия диплома об окончании средне-специального или высшего учебного заведения;
документ, подтверждающий место регистрации по постоянному месту жительства детей;
копия свидетельства о смерти детей (или актовая запись о смерти, выданная органами записи актов гражданского состояния);";
абзац шестой исключить;
в абзацах восьмом и девятом слово "справка" заменить словами "копия справки";
абзац десятый изложить в следующей редакции:
"решение суда, подтверждающее факт осуществления и периода ухода за инвалидом первой группы, одиноким инвалидом второй группы, пенсионером по возрасту, нуждающимся в посторонней помощи, престарелым, достигшим восьмидесятилетнего возраста, и инвалидом в возрасте до шестнадцати лет, пострадавшим от последствий атомных испытаний, экологических бедствий или зараженным вирусом иммунодефицита либо больным СПИДом;";
в абзаце одиннадцатом слова "документ, подтверждающий" заменить словами "копия документа, подтверждающего";
в абзаце пятнадцатом после слов "расторжении брака" дополнить словами "либо выписка из актовой записи о заключении и (или) расторжении брака, выданная органами записи актов гражданского состояния";
в пункте 6:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"Для назначения государственных базовых социальных пособий по инвалидности помимо документов, перечисленных в пункте 3 настоящих Правил, отделами медико-социальной экспертизы территориальных органов Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан представляется выписка из справки об инвалидности установленной формы.";
в подпунктах 1) и 2) слово "решение" заменить словами "копия решения";
в подпункте 3) слово "свидетельство" заменить словами "копия свидетельства";
в пункте 7:
в абзаце втором:
в подпункте 4) слова "учащимися или студентами" заменить словом "обучающимися";
в абзаце третьем в подпункте 2) слова "справка Центра занятости" исключить;

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 25 тамыздағы N 819 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы N 1327 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 2 шілдедегі № 501 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.07.2015 № 501 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мүгедектігі бойынша, асыраушысынан айрылу жағдайы бойынша және жасына байланысты берілетін мемлекеттік базалық әлеуметтік жәрдемақыларды, Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтан төленетін зейнетақы төлемдерін, мемлекеттік базалық зейнетақы төлемін, мемлекеттік арнайы жәрдемақыларды тағайындау және төлеуді жүзеге асыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 25 тамыздағы N 819  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 33, 355-құжат) мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген қаулымен бекітілген Мүгедектігі бойынша, асыраушысынан айрылу жағдайы бойынша және жасына байланысты берілетін мемлекеттік базалық әлеуметтік жәрдемақыларды, Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтан төленетін зейнетақы төлемдерін, мемлекеттік базалық зейнетақы төлемін, мемлекеттік арнайы жәрдемақыларды тағайындау мен төлеуді жүзеге асыру ережесінде:
1-тармақтың төртінші абзацы "және ерекше ауыр жұмыстарда" деген сөздерден кейін "немесе еңбек жағдайлары зиянды және ауыр жұмыстарда" деген сөздермен толықтырылсын;
3-тармақта:
1) тармақшадағы ""Нотариат туралы" Қазақстан Республикасының Заңында белгіленген тәртіппен куәландырылған" деген сөздер алынып тасталсын;
5) тармақша "шотының" деген сөзден кейін "не түзеу мекемесінің арнаулы шотының" деген сөздермен толықтырылсын;
4-тармақтың 2) тармақшасында:
төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"әскери билетінің көшірмесі немесе қалалар мен аудандардың қорғаныс істері жөніндегі басқармалары мен бөлімдерінің анықтамасы;";
бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"балалардың тууы туралы куәліктерінің көшірмелері (немесе азаматтардың хал-актілерін жазу органдары берген тууы туралы актілік жазбасы) мен балалардың мынадай құжаттарының біреуі:
жеке куәлігінің көшірмесі;
неке туралы куәліктің көшірмесі;
орта оқу орнын бітіргені туралы аттестаттың көшірмесі;
орта арнаулы немесе жоғары оқу орнын бітіргені туралы дипломның көшірмесі;
балалардың тұрақты тұратын жері бойынша тіркелген орнын растайтын құжат;
балалардың қайтыс болғаны туралы куәліктің көшірмесі (немесе азаматтардың хал-актілерін жазу органдары берген қайтыс болғаны туралы актілік жазбасы);";
алтыншы абзац алынып тасталсын;
сегізінші және тоғызыншы абзацтағы "анықтамасы" деген сөз "анықтамасының көшірмесі" деген сөздермен ауыстырылсын;
оныншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"бірінші топтағы мүгедекке, екінші топтағы жалғызілікті мүгедекке, бөгде адамның көмегіне мұқтаж жасына байланысты зейнеткерге, сексен жасқа толған қарттарға және атом сынақтарының, экологиялық апаттар салдарынан зардап шеккен немесе иммундық тапшылық вирусын жұқтырған не ЖҚТБ ауыратын он алты жасқа дейінгі мүгедекке күтімді жүзеге асыру фактісін және кезеңін растайтын соттың шешімі;";
он бірінші абзацтағы "растайтын құжаты" деген сөздер "растайтын құжатының көшірмесі" деген сөздермен ауыстырылсын;
он бесінші абзацтағы "куәліктің көшірмесі" деген сөздерден кейін "не азаматтардың хал-актілерін жазу органдары берген некеге тұру және (немесе) некені бұзу туралы актілік жазбадан үзінді көшірме" деген сөздермен толықтырылсын;
6-тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Мүгедектігі бойынша берілетін мемлекеттік базалық әлеуметтік жәрдемақыларды тағайындау үшін осы Ереженің 3-тармағында санамаланған құжаттармен қатар, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі аумақтық органдарының медициналық-әлеуметтік сараптама бөлімдері мүгедектігі туралы белгіленген нысандағы анықтамадан үзінді көшірмені ұсынады.";
1) тармақшадағы "кеңестің шешімі" деген сөздер "кеңес шешімінің көшірмесі" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "комиссияның шешімі" деген сөздер "комиссия шешімінің көшірмесі" деген сөздермен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы "куәлігі" деген сөз "куәлігінің көшірмесі" деген сөздермен ауыстырылсын;
7-тармақта:
екінші абзацта:
4) тармақшадағы "оқушысы немесе студенті" деген сөздер "оқушылары" деген сөзбен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы 2) тармақша алынып тасталсын;

абзац третий подпункта 2) пункта 10 изложить в следующей редакции:
"При отсутствии архивных документов характер работы или условия труда и их соответствие Списку N 1 производств, работ, профессий, должностей и показателей на подземных и открытых горных работах, на работах с особо вредными и особо тяжелыми условиями труда или Списку N 2 производств, работ, профессий, должностей и показателей на работах с вредными и тяжелыми условиями труда, утвержденными Правительством Республики Казахстан, устанавливается через судебные органы.";
пункт 24 дополнить абзацем вторым следующего содержания:
"До поступления подтверждения проверяемых сведений пенсия или пособие назначаются без их учета. После получения подтверждения достоверности представленных документов, размер пенсии или пособия пересматривается со дня обращения за их назначением.";
в абзаце втором пункта 26 после слова "Количество" дополнить словом "полных";
в пункте 28 слова "представления дополнительных документов" заменить словами "подачи заявления по форме согласно приложению 1-1 к настоящим Правилам с приложением дополнительных документов о стаже или о доходе за периоды, представленные при первоначальном назначении пенсии";
в пункте 30 цифру "6)" заменить цифрой "4)";
дополнить пунктом 33-1 следующего содержания:
"33-1. В случае смены опекуна (попечителя), получающего выплаты за опекаемого (подопечного), признанного решением суда недееспособным или ограниченно дееспособным, отделением Центра подготавливается соответствующее решение и представляется в уполномоченный государственный орган по назначению пенсий и пособий.";
абзац первый пункта 36 дополнить словами "или на работах с вредными и тяжелыми условиями труда";
в пункте 39:
слова "гражданам Республики Казахстан" заменить словом "лицам";
слова "в размерах, установленных на момент выезда за пределы Республики Казахстан," исключить;
дополнить абзацем вторым следующего содержания:
"При этом пенсия возобновляется в размере, установленном на момент выезда за пределы Республики Казахстан. Если в период выезда были произведены повышения пенсий, ее размер устанавливается с учетом этих повышений.";
пункт 46 дополнить словами ", в том числе по данным результатов сверки в соответствии с пунктами 45 и 57 настоящих Правил";
в абзаце первом пункта 58 слово "отделения" заменить словами "областные филиалы";

10-тармақтағы 2) тармақшасының үшінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Мұрағат құжаттары болмаған кезде, жұмыстың сипаты немесе еңбек жағдайлары мен олардың Қазақстан Республикасы Үкіметі бекіткен Жерасты және ашық кен жұмыстарындағы, еңбек жағдайлары ерекше зиянды және ерекше ауыр жұмыстардағы өндірістердің, жұмыстардың, кәсіптердің лауазымдар мен көрсеткіштердің N 1 Тізіміне немесе еңбек жағдайлары зиянды және ауыр жұмыстардағы өндірістердің, жұмыстардың, кәсіптердің, лауазымдар мен көрсеткіштердің N 2 Тізіміне сәйкестігі сот органдары арқылы белгіленеді.";
24-тармақ мынадай мазмұндағы екінші абзацпен толықтырылсын:
"Тексерілетін деректердің растамасы келіп түскенге дейін зейнетақы немесе жәрдемақы бұл деректер есепке алынбай тағайындалады. Ұсынылған құжаттардың дұрыстығына растама келіп түскеннен кейін, зейнетақы немесе жәрдемақы мөлшері оларды тағайындауға өтініш берілген күннен бастап қайта қаралады.";
26-тармақтың екінші абзацы "стажы" деген сөзден кейін "толық" деген сөзбен толықтырылсын;
28-тармақтағы мынадай редакцияда жазылсын:
"қосымша құжаттардың берілген күнінен бастап" деген сөздер "стажы туралы немесе зейнетақыны бастапқы тағайындаған кезде тапсырылған кезеңдегі табысы туралы қосымша құжаттарды қоса отырып, осы Ережеге 1-1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтініш берген күнінен бастап" деген сөздермен ауыстырылсын;
30-тармақтағы "6)" деген сан "4)" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 33-1-тармақпен толықтырылсын:
"33-1. Сот шешімімен іс-әрекетке қабілетсіз немесе іс-әрекетке қабілеті шектеулі деп танылған қамқоршылықтағы (қорғаншылықтағы) адам үшін төлем алушы қамқоршы (қорғаншы) ауыстырылған жағдайда Орталықтың бөлімшесі тиісті шешімді дайындайды және оны зейнетақылар мен жәрдемақыларды тағайындау жөніндегі уәкілетті мемлекеттік органға ұсынады.";
36-тармақтағы бірінші абзацтағы "және ерекше ауыр жұмыстарда" деген сөздерден кейін "немесе еңбек жағдайлары зиянды және ауыр жұмыстарда" деген сөздермен толықтырылсын;
39-тармақта:
"Қазақстан Республикасының азаматтарына" деген сөздер "адамдарға" деген сөзбен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасы шегінен тыс кету сәтінде белгіленген" деген сөздер алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы екінші абзацпен толықтырылсын:
"Бұл ретте зейнетақы Қазақстан Республикасы шегінен тысқары жерге кету сәтінде белгіленген мөлшерде қайта жаңартылады. Егер кету кезеңінде зейнетақыларды арттырулар жүргізілген болса, оның мөлшері осы арттыруларды ескере отырып белгіленеді.";
46-тармақ "төлемдерді тоқтата тұруға байланысты" деген сөздерден кейін ", оның ішінде осы Ереженің 45 және 57-тармақтарына сәйкес салыстырып тексеру деректері бойынша" деген сөздермен толықтырылсын;
58-тармақтағы "бөлімшелері" деген сөз "облыстық филиалдары" деген сөздермен ауыстырылсын;

подпункт 1) пункта 62 изложить в следующей редакции:
"1) копии документа, удостоверяющего личность лица, осуществившего погребение, либо копии свидетельства о государственной регистрации юридического лица (для юридических лиц) или копии патента индивидуального предпринимателя (для физических лиц), осуществившего погребение;";
в абзаце втором пункта 63 после слов "в электронном" дополнить словами "либо в бумажном";
пункт 70 дополнить словами "или на работах с вредными и тяжелыми условиями труда";
дополнить пунктом 70-1 следующего содержания:
"70-1. Отделение Центра по месту нахождения исправительного учреждения, после получения пенсионного/личного дела, ставит его на учет и вносит данные осужденного в ЦБД с указанием реквизитов для перечисления в полном размере пенсий или пособий на специальный счет исправительного учреждения.";
пункт 74 изложить в следующей редакции:
"74. Лицам, признанным по решению суда недееспособными и нуждающимся в опеке (попечительстве), проживающим в государственных медико-социальных учреждениях (далее - недееспособные подопечные), пенсии и пособия зачисляются на их банковские счета, открываемые опекунами (попечителями) в уполномоченной организации по выдаче пенсий и пособий, и используются опекуном (попечителем) на личные нужды опекаемых (подопечных) для приобретения дополнительного питания, лекарственных средств, одежды, обуви, нательного белья, предметов первой необходимости, мягкого и твердого инвентаря, предметов санитарной гигиены и медицинской помощи.";
2) дополнить приложением 1-1 к указанным Правилам согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
3) в приложении 2 к указанным Правилам:
в таблице строку "Всего" исключить;
после таблицы дополнить абзацем следующего содержания:
"Всего за _____________ месяцев ___________________________ тенге";
(сумма прописью)
4) в приложении 3 к указанным Правилам:
по всему тексту слова "учащегося/студента", "учащимся/студентом" заменить соответственно словами "обучающегося", "обучающимся";
5) в приложении 4 к указанным Правилам:
в заголовке слово "особый" исключить;
слова "в особо вредных и особо тяжелых" заменить словами "во вредных (особо вредных) и тяжелых (особо тяжелых)";
слова "Списка N 1" заменить словами "Списка N _ ";
6) в приложении 13 к указанным Правилам:
в таблице после строки "М.П. Директор ДМТСЗН _________/______
Начальник отдела назначения пенсий и пособий _________ ______
входящий N___ от "__" __________ 20__ г.
(дата поступления из областного филиала)
исходящий N__ от "__" __________ 20__ г.
(дата отправки из ДМТСЗН)" дополнить строкой следующего содержания:
"М.Ш. Директор областного филиала ГЦВП ______________________
Специалист __________________________________________________
входящий N___ от "__" __________ 20__г.
исходящий N___ от "__" __________ 20__г.
(дата оправки в отделение ГЦВП)";

62-тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) жерлеуді жүзеге асырған адамның жеке куәлігінің көшірмесі, не заңды тұлғаның мемлекеттік тіркеу туралы куәлігінің көшірмесі (заңды тұлғалар үшін) немесе жерлеуді жүзеге асырған жеке кәсіпкердің патентінің (жеке адамдар үшін) көшірмесі;";
63-тармақтың екінші абзацтағы "электронды түрде" деген сөздерден кейін "не қағаз түрінде" деген сөздермен толықтырылсын;
70-тармақтағы "және ерекше ауыр жұмыстарда" деген сөздерден кейін "немесе еңбек жағдайлары зиянды және ауыр жұмыстарда" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы 70-1-тармақпен толықтырылсын:
"70-1. Түзеу мекемесі орналасқан жердегі Орталықтың бөлімшесі зейнетақы/жеке іс қағазын алғаннан кейін оны есепке қояды және түзеу мекемесінің арнаулы шотына зейнетақылар мен жәрдемақыларды толық көлемінде аудару үшін деректемелерін көрсете отырып, сотталушының деректерін ОДҚ енгізеді.";
74-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"74. Сот шешімі бойынша іс-әрекетке қабілетсіз деп танылған және қамқоршылыққа (қорғаншылыққа) мұқтаж, мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде тұратын адамдарға (бұдан әрі - іс-әрекетке қабілетсіз қамқорлықтағылар) зейнетақылар мен жәрдемақылар қамқоршылары (қорғаншылары) зейнетақы мен жәрдемақыларды беру жөніндегі ұйымда ашатын олардың банктік шоттарына есептеледі және қамқоршы (қорғаншы) оны қамқорлығындағылардың (қорғаншылығындағы) жеке мұқтаждарына қосымша тамақ, дәрілік заттар, киім, аяқ киім, іш киім, бірінші кезектегі қажет заттарды, жұмсақ және қатты мүкәммал, санитарлық гигиена мен медициналық көмек заттарын сатып алуға пайдаланады.";
2) көрсетілген Ереже осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес 1-1-қосымшамен толықтырылсын;
3) көрсетілген Ережеге 2-қосымшада:
кестедегі "Барлығы" деген жол алынып тасталсын;
кестеден кейін мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Барлығы_______________ айда__________________________теңге";
(сомасы жазумен)
4) көрсетілген Ережеге 3-қосымшада бүкіл мәтіндегі "оқушының/студенттің", "оқушысы/студенті", "оқушы/студент" деген сөздер тиісінше "білім алушының", "білім алушысы", "білім алушы" деген сөздермен ауыстырылсын;
5) көрсетілген Ережеге 4-қосымшада:
тақырыбындағы "ерекше" деген сөз алынып тасталсын;
"ерекше зиянды және ерекше ауыр" деген сөздер "зиянды (ерекше зиянды) және ауыр (ерекше ауыр)" деген сөздермен ауыстырылсын;
"N 1 Тізімнің" деген сөздер "N___ Тізімнің" деген сөздермен ауыстырылсын;
6) көрсетілген Ережеге 13-қосымшада:
кестедегі "М.О. ЕХӘҚД директоры_____________/_____________/
Зейнетақы мен жәрдемақы тағайындау бөлімінің бастығы________
20___ж. "___"_______кіріс N___
(облыстық филиалға келіп түскен күні)
20___ж. "___"_______шығыс N___
(Еңбекмині департаментінен жіберілген күні)" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"М.О. ЗТМО облыстық филиалының директоры____________________
Маман__________________________________
20___ж. "___"_______кіріс N___
20___ж. "___"_______шығыс N___
(ЗТМО бөлімшесіне жіберілген күні)";

7) в приложении 21 к указанным Правилам:
после строки "Дата смерти "__" _________ 20__ г." дополнить строкой "Являлся/не являлся участником Великой Отечественной войны (нужное подчеркнуть)".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2008 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28 декабря 2007 года N 1327
Приложение 1-1
к Правилам назначения и осуществления
выплаты государственных базовых
социальных пособий по инвалидности,
по случаю потери кормильца и по возрасту,
пенсионных выплат из Государственного
центра по выплате пенсий, государственной
базовой пенсионной выплаты, государственных
специальных пособий
Код района _______
Республика Казахстан
Департамент Министерства труда и социальной защиты населения по
___________________________________________ области
Заявление
От гражданина (ки)________________________________________________
(Ф.И.О. заявителя)
Дата рождения "__" ______________ 199_ г., проживающего по адресу:
__________________________________________________________________
Прошу принять дополнительные документы для исчисления размера
пенсии
Дата подачи _____________ Подпись заявителя __________________
Заявление гражданина (ки)_________________________________________
Принято "__" ___________ 200_ г. N______
Ф.И.О., должность и подпись принявшего документы:_________________
Перечень документов, приложенных к заявлению:
п/п Наименование документа Количество листов
в документе
Примечание
(линия отреза)
Заявление гражданина (ки)_________________________________________
Зарегистрировано за N_______ Дата принятия документов_____________
Ф.И.О., должность и подпись принявшего документы:_________________
__________________________________________________________________

7) көрсетілген Ережеге 21-қосымшадағы "қайтыс болған күні 2007 жылғы "___"_____" деген жолдан кейін "Ұлы Отан соғысына қатысушы болған/болған емес (қажеттісінің асты сызылсын)" деген жолмен толықтырылсын.
2. Осы қаулы 2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 28 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
1 қосымша
Мүгедектігі бойынша, асыраушысынан
айырылу жағдайы бойынша және жасына
байланысты берілетін мемлекеттік базалық
әлеуметтік жәрдемақыларды, Зейнетақы
төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтан
төленетін зейнетақы төлемдерін, мемлекеттік
базалық зейнетақы төлемін, мемлекеттік
арнайы жәрдемақыларды тағайындау және
төлеуді жүзеге асыру ережесіне
1-1 қосымша
Ауданның коды_______________________
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің
_____________________________________ облысы бойынша департаменті
_________________________________________ мекен-жай бойынша тұратын
туған күні 19__жылғы "___"__________
Азамат(-ша)_______________________________________________________
(өтініш иесінің Т.А.Ә.)
Өтініш
Зейнетақы мөлшерін есептеу үшін қосымша құжаттарды қабылдауыңызды сұраймын
Берілген күні_______________ Өтініш иесінің қолы ____________
Азам.___________________________________________ өтініші
200__жылғы "_____"______________N________қабылданды
Құжаттарды қабылдаушының Т.А.Ә., лауазымы және қолы:_________
___________________________________________________________________
Өтінішке қоса берілген құжаттардың тізбесі:
Р/с
N
Құжаттың атауы
Құжаттағы парақтардың саны
Ескер-
пе
(қию сызығы)
Аз._________________________________________________________өтініші
N____ тіркелген Құжаттар қабылданған күн________________________
Құжаттарды қабылдаған адамның Т.А.Ә., лауазымы және қолы:__________
__________________________________________________________________