Об утверждении перечня индустриальных зон, которые будут сформированы в 2007-2009 годы с участием государства
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года N 1331
В целях обеспечения стратегических задач по модернизации, диверсификации экономики Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень индустриальных зон, которые будут сформированы в 2007-2009 годы с участием государства.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 28 декабря 2007 года N 1331
Перечень индустриальных зон, которые будут

Мемлекеттің қатысуымен 2007-2009 жылдары қалыптастырылатын индустриялық аймақтардың тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы N 1331 Қаулысы
Экономиканы жаңғырту, әртараптандыру жөніндегі стратегиялық міндеттерді қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Мемлекеттің қатысуымен 2007-2009 жылдары құрылатын индустриялық аймақтардың тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы»28 желтоқсандағы
N 1331 қаулысымен
бекітілген

сформированы в 2007-2009 годы с участием государства
N
п/п
Наименование
Основные направления
деятельности
Месторасположение
Срок
реали-
зации
1
2
3
4
5
1.
Индустриальная
зона
г. Караганды
Производство продукции в
области металлургии и
металлообработки
Карагандинская
область,
г. Караганда
2007-
2009
годы
2.
Индустриальная
зона "Алматы-
Жиhаз"
Производство мебельной
продукции и изделий из
дерева
Алматинская
область,
Илийский район
2007-
2009
годы
3.
Индустриальная
зона в
Актюбинской
области
Реализация крупного
прорывного проекта SBS
Steel пo строительству
металлургического комби-
ната с газотурбинной
электростанцией, преду-
сматривающего создание
металлургического
комплекса с полной
технологической цепочкой
производства высоколеги-
рованной стали и изделий
из нее (SBS Stееl)
Актюбинская
область,
г. Актобе
2007-
2009
годы
4.
Индустриальная
зона "Оркен"
малого и
среднего
бизнеса
Производство продукции
пищевой промышленности;
производство строительных
материалов;
заготовка плодовоовощных
продуктов
Восточно-
Казахстанская
область,
г. Усть-
Каменогорск
2008-
2009
годы
5.
Индустриальная
зона
г. Павлодара
Выпуск товаров народного
потребления, переработка сельхозпродукции
Павлодарская
область,
г. Павлодар
2008-
2009
годы
6.
Индустриальная
зона
г. Кызылорды
Производство
кальцинированной соды;
производство рисового
масла;
производство соли высшего
сорта;
производство металличес-
кого цинка;
производство железобетона
Кызылординская
область,
г. Кызылорда
2008-
2009
годы
7.
Индустриальная
зона
г. Шымкента
Выпуск моторных, транс-
миссионных, турбинных,
компрессионных масел;
средний нефтеперерабаты-
вающий завод;
производство технического
кремния
Южно-
Казахстанская
область,
г. Шымкент
2008-
2009
годы

Мемлекеттің қатысуымен 2007-2009 жылдары қалыптастырылатын
индустриялық аймақтардың тізбесі
Р/сN Атауы Қызметтің негізгі бағыттары Орналасқан жері Іске асы-
ру мерзімі
1 2 3 4 5
1.
Қарағанды
қаласының индустрия-
лық аймағы
Металлургия және металл
өңдеу саласында өнім өндіру
Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы
2007-2009
жылдар
2.
"Алматы-
Жиһаз" ин-
дустриялық
аймағы
Жиһаз өнімін және ағаш бұйымдарын өндіру
Алматы облысы, Іле ауданы
2007-2009
жылдар
3.
Ақтөбе об-
лысындағы индустрия-
лық аймақ
Жоғары легирленген бо-
латты және одан жасал-
ған бұйымдарды өндіру-
дің толық технологиялық
тізбегі бар металлур-
гиялық кешен құруды көздейтін газ-турбина-
лық электр станциясы бар металлургиялық ком-
бинатты салу жөніндегі (SBS Steel) ірі серпін-
ді жобасын іске асыру
Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы
2007-2009
жылдар
4.
"Өркен" ша-
ғын және орта бизнес
индустрия-
лық аймағы
Тамақ өнеркәсібі өнім-
дерін өндіру;
құрылыс материалдарын
өндіру;
жеміс-көкөніс өнімдерін дайындау
Шығыс Қазақстан
облысы, Өскемен қаласы
2008-2009
жылдар
5.
Павлодар қаласының индустрия-
лық аймағы
Халық тұтынатын
тауарлар шығару, ауыл
шаруашылығы өнімін
қайта өңдеу
Павлодар облысы, Павлодар қаласы
2008-2009
жылдар
6.
Қызылорда қаласының индустрия-
лық аймағы
Калыцийленген сода
өндіру;
күріш майын өндіру;
жоғары сұрыпты тұз өндіру;
металдық мырыш өндіру; темір-бетон өндіру
Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы
2008-2009
жылдар
7.
Шымкент қаласының
индустрия-
лық аймағы
Мотор, трансмиссиялық, турбиндік, компрессия-
лық майларын шығару; орташа мұнай өңдеу зауыты;
техникалық кремний өндіру
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы
2008-2009
жылдар