О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года N 1220
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года N 1391
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года N 1220 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2007 год" следующие изменения:
в приложении 139 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы" строки, порядковый номер 1, цифры "45-50" заменить цифрами "52";
в пункте 7. "Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы" цифры "45-50" заменить цифрами "52";
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1220 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы N 1391 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "2007 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1220  қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға  139-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің реттік нөмірі 1-жолдың 5-бағанында "45-50" деген сандар "52" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер" деген 7-тармақтағы "45-50" деген сандар "52" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі