О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 13 января 2007 года N 273"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 января 2008 года N 3
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 13 января 2007 года N 273".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                             К. Масимов
Указ  Президента Республики Казахстан
О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан
от 13 января 2007 года N 273
ПОСТАНОВЛЯЮ :
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 13 января 2007 года N 273 " О мерах по модернизации системы государственного управления Республики Казахстан " (САПП Республики Казахстан, 2007 г., N 1, ст. 5) следующее изменение:
приложение к названному Указу изложить в следующей редакции:
Межведомственная комиссия
по проведению административной реформы
Масимов                   - Премьер-Министр Республики Казахстан,
Карим Кажимканович          председатель
Орынбаев                  - Заместитель Премьер-Министра Республики
Ербол Турмаханович          Казахстан, заместитель председателя
Шукеев                    - Заместитель Премьер-Министра Республики
Умирзак Естаевич            Казахстан, заместитель председателя
Шаженова                  - ответственный секретарь Министерства
Дина Мэлсовна               экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан, секретарь
Абдрахимов                - первый заместитель Председателя Агентства
Габидулла Рахматуллаевич    Республики Казахстан по делам
государственной службы
Ахметов                   - Министр обороны Республики Казахстан
Данная Кенжетаевич
Аюбаев                    - начальник Службы охраны Президента
Мухтар Акатович             Республики Казахстан
Балиева                   - Министр юстиции Республики Казахстан
Загипа Яхяновна
Божко                     - Министр по чрезвычайным ситуациям
Владимир Карпович           Республики Казахстан
Дерновой                  - Министр здравоохранения Республики
Анатолий Григорьевич        Казахстан
Есекеев                   - Председатель Агентства Республики
Куанышбек Бахытбекович      Казахстан по информатизации и связи
Есимов                    - Министр сельского хозяйства Республики
Ахметжан Смагулович         Казахстан
Жамишев                   - Министр финансов Республики Казахстан
Болат Бидахметович
Калмурзаев                - Председатель Агентства Республики
Сарыбай Султанович          Казахстан по борьбе с экономической и
коррупционной преступностью
(финансовая полиция)
Мамин                     - аким города Астаны
Аскар Узакпаевич
Мухамеджанов              - Министр внутренних дел Республики
Бауржан Алимович            Казахстан
Мынбаев                   - Министр энергетики и минеральных ресурсов
Сауат Мухаметбаевич         Республики Казахстан
Оксикбаев                 - Председатель Счетного комитета по контролю
Омархан Нуртаевич           за исполнением республиканского бюджета
Сагинтаев                 - Руководитель Канцелярии Премьер-Министра
Бакытжан Абдирович          Республики Казахстан
Сапарбаев                 - Министр труда и социальной защиты
Бердибек Машбекович         населения Республики Казахстан
Султанов                  - Министр экономики и бюджетного
Бахыт Турлыханович          планирования Республики Казахстан
Тасбулатов                - Командующий Республиканской гвардией
Абай Болюкпаевич            Республики Казахстан
Туймебаев                 - Министр образования и науки Республики
Жансеит Кансеитулы          Казахстан
Тусупбеков                - Генеральный прокурор Республики Казахстан
Рашид Толеутаевич
Шабдарбаев                - Председатель Комитета национальной
Амангельды Смагулович       безопасности Республики Казахстан
Школьник                  - Заместитель Руководителя Администрации
Владимир Сергеевич          Президента Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 қаңтардағы N 273 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 9 қаңтардағы N 3 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 қаңтардағы N 273 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасының Президенті
ЖАРЛЫҚ Қазақстан Республикасы Президентінің
2007 жылғы 13 қаңтардағы N 273 Жарлығына өзгеріс
енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін жаңғырту жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 қаңтардағы N 273  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 1, 5-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған Жарлыққа қосымша мынадай редакцияда жазылсын:
Әкімшілік реформа жүргізу жөніндегі
ведомствоаралық комиссия
Мәсімов                      - Қазақстан Республикасының
Кәрім Қажымқанұлы              Премьер-Министрі, төраға
Орынбаев                     - Қазақстан Республикасы
Ербол Тұрмаханұлы              Премьер-Министрінің орынбасары,
төрағаның орынбасары
Шөкеев                       - Қазақстан Республикасы
Өмірзақ Естайұлы               Премьер-Министрінің орынбасары,
төрағаның орынбасары
Шәженова                     - Қазақстан Республикасы Экономика
Дина Мэлсқызы                  және бюджеттік жоспарлау
министрлігінің жауапты хатшысы, хатшы
Әбдірахымов                  - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік
Ғабидолла Рахматоллаұлы        қызмет істері агенттігі төрағасының
бірінші орынбасары
Ахметов                      - Қазақстан Республикасының
Даниал Кенжетайұлы             Қорғаныс министрі
Аюбаев                       - Қазақстан Республикасының Президенті
Мұхтар Ақатұлы                 Күзет Қызметінің бастығы
Балиева                      - Қазақстан Республикасының
Зағипа Яхянқызы                Әділет министрі
Божко                        - Қазақстан Республикасының
Владимир Карпович              Төтенше жағдайлар министрі
Дерновой                     - Қазақстан Республикасының
Анатолий Григорьевич           Денсаулық сақтау министрі
Есекеев                      - Қазақстан Республикасының
Қуанышбек Бақытбекұлы          Ақпараттандыру және байланыс
агенттігінің төрағасы
Есімов                       - Қазақстан Республикасының
Ахметжан Смағұлұлы             Ауыл шаруашылығы министрі
Жәмішев                      - Қазақстан Республикасының
Болат Бидахметұлы              Қаржы министрі
Қалмырзаев                   - Қазақстан Республикасының
Сарыбай Сұлтанұлы              Экономикалық қылмысқа және сыбайлас
жемқорлыққа қарсы күрес агенттігінің
(қаржы полициясы) төрағасы
Мамин                        - Астана қаласының әкімі
Асқар Ұзақбайұлы
Мұхамеджанов                 - Қазақстан Республикасының
Бауыржан Әлімұлы               Ішкі істер министрі
Мыңбаев                      - Қазақстан Республикасының Энергетика
Сауат Мұхаметбайұлы            және минералдық ресурстар министрі
Өксікбаев                    - Республикалық бюджеттің атқарылуын
Омархан Нұртайұлы              бақылау жөніндегі есеп комитетінің
төрағасы
Сағынтаев                    - Қазақстан Республикасының
Бақытжан Әбдірұлы              Премьер-Министрі Кеңсесінің Басшысы
Сапарбаев                    - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Бердібек Машбекұлы             халықты әлеуметтік қорғау министрі
Сұлтанов                     - Қазақстан Республикасының Экономика
Бақыт Тұрлыханұлы              және бюджеттік жоспарлау министрі
Тасболатов                   - Қазақстан Республикасының
Абай Бөлекбайұлы               Республикалық ұлан қолбасшысы
Түймебаев                    - Қазақстан Республикасының
Жансейіт Қансейітұлы           Білім және ғылым министрі
Түсіпбеков                   - Қазақстан Республикасының
Рашит Төлеутайұлы              Бас прокуроры
Шабдарбаев                   - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Амангелді Смағұлұлы            қауіпсіздік комитетінің төрағасы
Школьник                     - Қазақстан Республикасы Президентінің
Владимир Сергеевич             Әкімшілігі Басшысының орынбасары

2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                             Н. Назарбаев

2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті