О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 января 2007 года N 20
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 января 2008 года N 16
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 15 января 2007 года N 20 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 13 января 2007 года N 273" следующие изменения:
1) в приложении 1 к указанному постановлению:
ввести в состав рабочей группы по вопросам проведения функционального анализа, совершенствования структуры государственного управления и оплаты труда работников государственных органов и организаций, бюджетного планирования, обеспечения оптимальной численности работников государственных органов и организаций:
Кусаинова                   - вице-министра экономики и бюджетного
Марата Апсеметовича           планирования Республики Казахстан,
руководителем
Мамытбекова                 - Заместителя Руководителя Канцелярии
Асылжана Сарыбаевича          Премьер-Министра Республики Казахстан
Бабакумарова                - ответственного секретаря
Ержана Жалбаковича            Министерства культуры и информации
Республики Казахстан
Ергожина                    - вице-министра финансов
Даулета Едиловича             Республики Казахстан
Мухамедиеву                 - заместителя руководителя аппарата
Алмагуль Джумабаевну          Счетного комитета по контролю
за исполнением республиканского
бюджета
Абдрахим                    - директора Департамента подзаконных
Нурлана Ергалиулы             актов Министерства юстиции
Республики Казахстан
Жайлаубаеву                 - директора Департамента информатизации
Асию Сейтжапаровну            Агентства Республики Казахстан
по информатизации и связи
Советского                  - ответственного секретаря Министерства
Вячеслава Крестьяновича       индустрии и торговли Республики
Казахстан
строки:
"Курманбаева                - начальник управления функционального
Акбота Мейрамбековна          анализа Департамента методологии
бюджетного процесса и функционального
анализа Министерства экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан, секретарь,
Абдыкаликова                - вице-министр труда и социальной защиты
Гульшара Наушаевна            населения Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Курманбаева                - заместитель директора Департамента
Акбота Мейрамбековна          развития системы государственного
управления Министерства экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан, секретарь,
Абдыкаликова                - ответственный секретарь Министерства
Гульшара Наушаевна            труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан";
вывести из указанного состава:
Супруна Виктора Васильевича, Абдымомунова Азамата Курманбековича, Айтмухамбетова Данияра Айтмухамбетовича, Баталова Аскара Булатовича, Султанова Бахыта Турлыхановича, Шузееву Азизу Тимуровну;

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 15 қаңтардағы N 20 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 қаңтардағы N 16 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 қаңтардағы N 273 Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 15 қаңтардағы N 20  қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
функционалдық талдау жүргізу, мемлекеттік басқарудың құрылымын және мемлекеттік органдар мен ұйымдардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеуді жетілдіру, бюджеттік жоспарлау, мемлекеттік органдар мен ұйымдар қызметкерлерінің оңтайлы санын қамтамасыз ету мәселелері жөніндегі жұмыс тобының құрамына мыналар енгізілсін:
Құсайынов              - Қазақстан Республикасының
Марат Әпсеметұлы         Экономика және бюджеттік жоспарлау
вице-министрі, жетекші
Мамытбеков             - Қазақстан Республикасы
Асылжан Сарыбайұлы       Премьер-Министрінің Кеңсесі
Басшысының орынбасары
Бабақұмаров            - Қазақстан Республикасы
Ержан Жалбақұлы          Мәдениет және ақпарат
министрлігінің жауапты
хатшысы
Ерғожин                - Қазақстан Республикасының
Дәулет Еділұлы           Қаржы вице-министрі
Мұхамедиева            - Республикалық бюджеттің
Алмагүл Жұмабайқызы      атқарылуын бақылау жөніндегі
есеп комитетінің аппарат
басшысының орынбасары
Әбдірахым              - Қазақстан Республикасы
Нұрлан Ерғалиұлы         Әділет министрлігінің Заңға
тәуелді актілер департаментінің
директоры
Жайлаубаева            - Қазақстан Республикасы
Әсия Сейітжапарқызы      Ақпараттандыру және байланыс
агенттігі Ақпараттандыру
департаментінің директоры
Советский              - Қазақстан Республикасы
Вячеслав Крестьянович    Индустрия және сауда
министрлігінің жауапты
хатшысы
мына:
"Құрманбаева           - Қазақстан Республикасы
Ақбота Мейрамбекқызы     Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрлігінің
Бюджет процесінің әдіснамасы
және функционалдық талдау
департаменті функционалдық
талдау басқармасының бастығы
Әбдіқалықова           - Қазақстан Республикасының
Гүлшара Наушақызы        Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау вице-министрі"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Құрманбаева           - Қазақстан Республикасы
Ақбота Мейрамбекқызы     Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрлігінің
Мемлекеттік басқару жүйесін
дамыту департаменті директорының
орынбасары, хатшы
Әбдіқалықова           - Қазақстан Республикасы
Гүлшара Наушақызы        Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрлігінің жауапты
хатшысы";
көрсетілген құрамнан Супрун Виктор Васильевич, Әбдімомынов Азамат Құрманбекұлы, Айтмұхамбетов Данияр Айтмұхамбетұлы, Баталов Асқар Болатұлы, Сұлтанов Бақыт Тұрлыханұлы, Шузеева Азиза Тимуровна шығарылсын;

2) подпункт 2) пункта 4 исключить;
3) в приложении 3 к указанному постановлению:
ввести в состав рабочей группы по вопросам Стратегического плана управления и повышения квалификации государственных служащих, стандартов предоставления государственных услуг, регулирования проведения социологических опросов населения по оценке качества государственных услуг, создания системы оценки качества работы государственных служащих, оценки эффективности и аудита деятельности государственных органов и организаций:
Шукаеву                     - главного специалиста управления
Жанару Кайроллаевну           функционального анализа Департамента
развития системы государственного
управления Министерства экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан, секретарем
Баимбетова                  - заместителя председателя Комитета
Доната Дукешевича             по работе с несостоятельными
должниками Министерства финансов
Республики Казахстан;
вывести из указанного состава: Абильбекову Айгуль Абилькадировну, Баймухамбетову Камилу Максутовну, Парсегова Бориса Анатольевича, Яброва Владимира Викторовича;
4) в приложении 4 к указанному постановлению:
ввести в состав рабочей группы по вопросам совершенствования законодательства по модернизации системы государственного управления:
Шарипову                    - заведующую отделом совершенствования
Зауре Турлыбековну            законодательства о государственной
службе Агентства Республики Казахстан
по делам государственной службы
(по согласованию)
строки:
"Абдрахим                   - исполняющий обязанности директора
Нурлан Ергалиулы              Департамента регистрации нормативных
правовых актов Министерства юстиции
Республики Казахстан
Айтмухамбетов               - исполняющий обязанности директора
Данияр Айтмухамбетович        Департамента подзаконных актов
Министерства юстиции
Республики Казахстан
Ашуменова                   - директор Департамента административно-
Динара Мейрхановна            правовой работы Министерства индустрии
и торговли Республики Казахстан
Окрачкова                   - директор Департамента организационной
Дина Викторовна               и правовой работы Министерства
здравоохранения Республики Казахстан
Сарбасов                    - Директор Юридического департамента
Акмади Акмадилович            Министерства труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Абдрахим                   - директор Департамента подзаконных
Нурлан Ергалиулы              актов Министерства юстиции
Республики Казахстан
Айтмухамбетов               - директор Департамента регистрации
Данияр Айтмухамбетович        нормативных правовых актов
Министерства юстиции
Республики Казахстан
Ашуменова                   - директор Департамента правовой и
Динара Мейрхановна            кадровой работы Министерства
индустрии и торговли
Республики Казахстан
Мухамеджанов                - директор Департамента организационно-
Жанмурат Муратович            правового обеспечения Министерства
здравоохранения Республики Казахстан
Сарбасов                    - Директор Юридического департамента
Акмади Адилович               Министерства труда и социальной
защиты населения Республики Казахстан";
вывести из указанного состава: Минаева Олега Сергеевича.

2) 4-тармақтың 2) тармақшасы алып тасталсын;
3) көрсетілген қаулыға 3-қосымшада:
Мемлекеттік қызметшілерді басқару және олардың біліктілігін арттыру стратегиялық жоспары, мемлекеттік қызметтер көрсету стандарттары, мемлекеттік қызметтердің сапасын бағалау бойынша халыққа әлеуметтану сауалнамаларын жүргізуді реттеу, мемлекеттік қызметшілер жұмысының сапасын бағалау, мемлекеттік органдар мен ұйымдар қызметінің тиімділігі мен аудитін бағалау жүйесін құру мәселелері жөніндегі жұмыс тобының құрамына мыналар енгізілсін:
Шоқаева                - Қазақстан Республикасы
Жанар Қайроллақызы       Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрлігінің
Мемлекеттік басқару жүйесін
дамыту департаменті
функционалдық талдау басқармасының
бас маманы, хатшы
Бәйімбетов             - Қазақстан Республикасы Қаржы
Донат Дүкешұлы           министрлігінің Дәрменсіз
борышкерлермен жұмыс комитеті
төрағасының орынбасары;
көрсетілген құрамнан Әбілбекова Айгүл Әбілқадырқызы, Баймұхамбетова Камила Мақсұтқызы, Парсегов Борис Анатольевич, Ябров Владимир Викторович шығарылсын;
4) көрсетілген қаулыға 4-қосымшада:
Мемлекеттік басқару жүйесін жаңғырту жөніндегі заңнаманы жетілдіру мәселелері жөніндегі жұмыс тобының құрамына:
Шәріпова               - Қазақстан Республикасы
Зәуре Тұрлыбекқызы       Мемлекеттік қызмет істері
агенттігі мемлекеттік қызмет
туралы заңнаманы жетілдіру
бөлімінің меңгерушісі
(келісім бойынша) енгізілсін;
мына:
"Әбдірахым             - Қазақстан Республикасы Әділет
Нұрлан Ерғалиұлы         министрлігінің Нормативтік
құқықтық актілерді тіркеу
департаменті директорының
міндетін атқарушы
Айтмұхамбетов          - Қазақстан Республикасы Әділет
Данияр Айтмұхамбетұлы    министрлігінің Заңға тәуелді
актілер департаменті директорының
міндетін атқарушы
Ашуменова              - Қазақстан Республикасы Индустрия
Динара Мейірханқызы      және сауда министрлігі
Әкімшілік-құқықтық жұмыс
департаментінің директоры
Окрачкова              - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Дина Викторовна          сақтау министрлігі Ұйымдастыру
және құқықтық жұмыс
департаментінің директоры
Сарбасов               - Қазақстан Республикасы Еңбек
Ақмәди Ақмәділұлы        және халықты әлеуметтік қорғау
министрлігі Заң департаментінің
директоры"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Әбдірахым             - Қазақстан Республикасы Әділет
Нұрлан Ерғалиұлы         министрлігінің Заңға тәуелді
актілер департаментінің директоры
Айтмұхамбетов          - Қазақстан Республикасы Әділет
Данияр Айтмұхамбетұлы    министрлігі Нормативтік құқықтық
актілерді тіркеу департаментінің
директоры
Ашуменова              - Қазақстан Республикасы Индустрия
Динара Мейірханқызы      және сауда министрлігі Құқықтық
және кадрлық жұмыс
департаментінің директоры
Мұхамеджанов           - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Жанмұрат Мұратұлы        сақтау министрлігі Ұйымдастыру-
құқықтық қамтамасыз ету
департаментінің директоры
Сарбасов               - Қазақстан Республикасы Еңбек
Ақмади Әділұлы           және халықты әлеуметтік қорғау
министрлігі Заң департаментінің
директоры";
көрсетілген құрамнан Минаев Олег Сергеевич шығарылсын.

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі