О проекте распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года N 537"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 2008 года N 19
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года N 537".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О внесении изменений в распоряжение Президента
Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года N 537
Внести в  распоряжение  Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года N 537 "О составе Республиканской бюджетной комиссии" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 18, ст. 206; 2006 г., N 10, ст. 88; N 50, ст. 529; 2007 г., N 2, ст. 22; N 13, ст. 146) следующие изменения:
ввести в состав Республиканской бюджетной комиссии, определенный указанным распоряжением:
Кармазину                 - вице-министра экономики и бюджетного
Лену Магауяновну            планирования Республики Казахстан,
секретарем
Сагинтаева                - Руководителя Канцелярии
Бакытжана Абдировича        Премьер-Министра Республики Казахстан
Жамишева                  - Министра финансов Республики
Болата Бидахметовича        Казахстан
Пирматова                 - вице-министра экономики и бюджетного
Галымжана Олжаевича         планирования Республики Казахстан
строки:
"Орынбаев                 - Руководитель Канцелярии
Ербол Турмаханович          Премьер-Министра Республики Казахстан
Кусаинов                  - вице-министр экономики и бюджетного
Марат Апсеметович           планирования Республики Казахстан,
секретарь"
изложить в следующей редакции:
"Орынбаев                 - Заместитель Премьер-Министра
Ербол Турмаханович          Республики Казахстан,
заместитель председателя
Кусаинов                  - вице-министр экономики и бюджетного
Марат Апсеметович           планирования Республики Казахстан";
вывести из состава указанной Комиссии: Коржову Н.А.
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі N 537 өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті өкімінің жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 16 қаңтардағы N 19 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі N 537 өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті өкімінің жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасының Президенті
Өкім Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі
N 537 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
"Республикалық бюджет комиссиясының құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі N 537 өкіміне (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 18, 206-құжат; 2006 ж., N 10, 88-құжат, N 50, 529-құжат; 2007 ж., N 2, 22-құжат, N 13, 146-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкіммен белгіленген Республикалық бюджет комиссиясының құрамына мыналар енгізілсін:
Кармазина                     - Қазақстан Республикасының Экономика
Лена Мағауияқызы                және бюджеттік жоспарлау
вице-министрі, хатшы
Сағынтаев                     - Қазақстан Республикасының
Бақытжан Әбдірұлы               Премьер-Министрі Кеңсесінің Басшысы
Жәмішев                       - Қазақстан Республикасының Қаржы
Болат Бидахметұлы               министрі
Пірматов                      - Қазақстан Республикасының Экономика
Ғалымжан Олжаұлы                және бюджеттік жоспарлау
вице-министрі
мына:
"Орынбаев                     - Қазақстан Республикасының
Ербол Тұрмаханұлы               Премьер-Министрі Кеңсесінің Басшысы
Құсайынов                     - Қазақстан Республикасының Экономика
Марат Әпсеметұлы                және бюджеттік жоспарлау
вице-министрі, хатшы"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Орынбаев                     - Қазақстан Республикасы
Ербол Тұрмаханұлы               Премьер-Министрінің орынбасары,
төрағаның орынбасары
Құсайынов                     - Қазақстан Республикасының
Марат Әпсеметұлы                Экономика және бюджеттік
жоспарлау вице-министрі";
көрсетілген комиссияның құрамынан Н.А. Коржова шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті