О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2008 года N 71. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2009 года N 598
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.04.2009 N 598.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 28 января 2008 года N 71
Изменения, которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 15 января 2007 года N 23 "О составе Совета директоров акционерного общества "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Сарыарқа":
в приложении к указанному постановлению:
строки:
"Алимов                   - заместитель акима Карагандинской области
Ермек Габдулсагатович
Баталов                   - вице-министр индустрии и торговли
Аскар Булатович             Республики Казахстан
Дворецкий                 - заместитель председателя правления
Владимир Яковлевич          общенационального союза
предпринимателей и работодателей
"Атамекен"
Исекешев                  - заместитель председателя правления
Асет Орентаевич             акционерного общества "Фонд устойчивого
развития "Қазына"
Супрун                    - вице-министр экономики и бюджетного
Виктор Васильевич           планирования Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Алиманов                 - исполнительный директор Казахстанской
Жанат Жалгасбайулы          ассоциации независимых директоров,
независимый директор
Дворецкий                 - директор по международным вопросам
Владимир Яковлевич          Национальной экономической палаты
Казахстана "Союз "Атамекен",
независимый директор
Камалиев                  - первый заместитель акима Карагандинской
Берик Сайлауович            области
Оразбаков                 - Министр индустрии и торговли Республики
Галым Избасарович           Казахстан
Садыков                   - управляющий директор по ресурсным
Серик Барлыкович            проектам акционерного общества
"Билд Инвестментс Групп", независимый
директор";
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2007 года N 833 "О составах советов директоров акционерных обществ "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Оңтүстік" и "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Жетісу":
в приложении 1 к указанному постановлению:
строки:
"Жетписбаев                - заместитель акима Южно-Казахстанской
Арман Шарипбаевич            области
Махамбетов                 - директор филиала Национальной
Аскар Аралбаевич             экономической палаты Казахстана "Союз
Атамекен" по Кызылординской области,
директор товарищества с ограниченной
ответственностью "BEST-Сервис"
изложить в следующей редакции:
"Садвакасова               - заместитель акима Южно-Казахстанской
Эльдана Макиновна            области
Махамбетов                 - директор филиала Национальной
Аскар Аралбаевич             экономической палаты Казахстана "Союз
"Атамекен" по Кызылординской области,
директор товарищества с ограниченной
ответственностью "BEST-Сервис",
независимый директор
Идрисов                    - президент акционерного общества
Динмухамет Аппазович         "Корпорация Ордабасы", независимый
директор
Палташева                  - директор Алматинского офиса Форума
Мунавара Турсуновна          предпринимателей Казахстана,
независимый директор";

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 қаңтардағы N 71 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 29 сәуірдегі N 598 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.04.29. N 598 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы»28 қаңтардағы
N 71 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне
енгізілетін өзгерістер
1. "Сарыарқа" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы Директорлар кеңесінің құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 15 қаңтардағы N 23 қаулысында :
көрсетілген қаулыға қосымшада:
мына:
"Әлімов               - Қарағанды облысы әкімінің
Ермек Ғабдулсағатұлы    орынбасары
Баталов               - Қазақстан Республикасының
Асқар Болатұлы          Индустрия және сауда вице-министрі
Дворецкий             - "Атамекен" кәсіпкерлер мен жұмыс
Владимир Яковлевич      берушілердің жалпыхалықтық одағының
басқарма төрағасының орынбасары
Исекешев              - "Қазына" орнықты даму қоры"
Әсет Өрентайұлы         акционерлік қоғамының басқарма
төрағасының орынбасары
Супрун                - Қазақстан Республикасының
Виктор Васильевич       Экономика және бюджеттік
жоспарлау вице-министрі"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Әлиманов             - Қазақстандық тәуелсіз директорлар
Жанат Жалғасбайұлы      қауымдастығының атқарушы директоры,
тәуелсіз директор
Дворецкий             - "Атамекен" одағы" Қазақстан ұлттық
Владимир Яковлевич      экономикалық палатасы халықаралық
мәселелері жөніндегі директоры,
тәуелсіз директор
Камалиев              - Қарағанды облысы әкімінің
Берік Сайлауұлы         бірінші орынбасары
Оразбақов             - Қазақстан Республикасының Индустрия
Ғалым Ізбасарұлы        және сауда министрі
Садықов               - "Билд Инвестментс Групп" акционерлік
Серік Барлықұлы         қоғамының ресурстық жобалар
жөніндегі басқарушы директоры,
тәуелсіз директор".
2. "Оңтүстік" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" және "Жетісу" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамдарының директорлар кеңестерінің құрамдары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 25 қыркүйектегі N 833 қаулысында :
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
мына:
"Жетпісбаев           - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің
Арман Шәріпбайұлы       орынбасары
Махамбетов            - "Атамекен" Одағы" Қазақстан ұлттық
Асқар Аралбайұлы        экономикалық палатасының Қызылорда
облысы бойынша филиалының директоры,
"ВЕSТ - Сервис" жауапкершілігі
шектеулі серіктестігінің директоры"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Сәдуақасова          - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің
Эльдана Макинқызы       орынбасары
Махамбетов            - "Атамекен Одағы" Қазақстан ұлттық
Асқар Аралбайұлы        экономикалық палатасының Қызылорда
облысы бойынша филиалының директоры,
"ВЕSТ - Сервис" жауапкершілігі
шектеулі серіктестігінің директоры,
тәуелсіз директор
Ыдырысов              - "Ордабасы корпорациясы" акционерлік
Дінмұхамет Аппазұлы     қоғамының президенті, тәуелсіз директор
Палташева             - Қазақстан кәсіпкерлері форумының
Мінуар Тұрсынқызы       Алматы офисінің директоры, тәуелсіз
директор".

3. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 2 октября 2007 года N 874 "О составах советов директоров акционерных обществ "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Каспий", "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Тобол" и "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Epтіc":
1) в приложении 1 к указанному постановлению:
строки:
"Бишимбаев                - вице-министр индустрии и торговли
Куандык Валиханович         Республики Казахстан
Ужкенов                   - председатель Комитета геологии и
Булат Султанович            недропользования Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Ахметов                   - генеральный директор товарищества с
Бауржан Аманкулович         ограниченной ответственностью
"Бурган", член правления областного
филиала Национальной экономической
палаты Казахстана "Союз Атамекен" по
Атырауской области
Шоканаев                  - президент группы компании "Танеко",
Есет Танбаевич              член правления областного филиала
Национальной экономической палаты
Казахстана "Союз "Атамекен" по
Мангистауской области"
изложить в следующей редакции:
"Аблезов                  - вице-министр индустрии и торговли
Карыбай Тлеубергенович      Республики Казахстан
Кульсарин                 - заместитель председателя Комитета
Уразгали Шарипович          геологии и недропользования
Министерства энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан
Ахметов                   - генеральный директор товарищества с
Бауржан Аманкулович         ограниченной ответственностью "Бурган",
член правления областного филиала
Национальной экономической палаты
Казахстана "Союз "Атамекен" по
Атырауской области, независимый
директор
Шоканаев                  - президент группы компании "Танеко",
Есет Танбаевич              член правления областного филиала
Национальной экономической палаты
Казахстана "Союз "Атамекен" по
Мангистауской области, независимый
директор
Каюпов                    - первый заместитель директора
Рамазан Мирманович          товарищества с ограниченной
ответственностью "Хазар Мунай",
независимый директор";
2) в приложении 2 к указанному постановлению:
строки:
"Бишимбаев                - вице-министр индустрии и торговли
Куандык Валиханович         Республики Казахстан
Баймуратов                - председатель совета директоров
Ерлан Уразгельдиевич        акционерного общества "Баян Сулу"
Розинов                   - первый заместитель генерального
Александр Самойлович        директора товарищества с ограниченной
ответственностью "Иволга Холдинг",
член правления областного филиала
Национальной экономической палаты
Казахстана "Союз Атамекен" по
Костанайской области"
изложить в следующей редакции:
"Аблезов                  - вице-министр индустрии и торговли
Карыбай Тлеубергенович      Республики Казахстан
Баймуратов                - председатель совета директоров
Ерлан Уразгельдиевич        акционерного общества "Баян Сулу",
независимый директор
Подчиненов                - первый заместитель генерального
Виктор Николаевич           директора товарищества с ограниченной
ответственностью "Иволга Холдинг",
независимый директор
Селиванов                 - генеральный директор товарищества с
Павел Геннадьевич           ограниченной ответственностью
"Масло-Дел", независимый директор";

3. "Каспий" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы", "Тобыл" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" және "Ертіс" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамдарының директорлар кеңестерінің құрамдары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 2 қазандағы N 874 қаулысында :
1) көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
мына:
"Бишімбаев            - Қазақстан Республикасының Индустрия
Қуандық Уәлиханұлы      және сауда вице-министрі
Өжкенов               - Қазақстан Республикасы Энергетика
Болат Сұлтанұлы         және минералдық ресурстар
министрлігі Геология және жер
қойнауын пайдалану комитетінің
төрағасы
Ахметов               - "Бурган" жауапкершілігі шектеулі
Бауыржан Аманқұлұлы     серіктестігінің бас директоры,
"Атамекен Одағы" Қазақстан ұлттық
экономикалық палатасының Атырау
облысы бойынша облыстық
филиалының басқарма мүшесі
Шоқанаев              - "Танеко" компаниясы тобының
Есет Таңбайұлы          президенті, "Атамекен Одағы"
Қазақстан ұлттық экономикалық
палатасының Маңғыстау облысы
бойынша облыстық филиалының
басқарма мүшесі"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Әбілезов             - Қазақстан Республикасының
Қарыбай Тілеубергенұлы  Индустрия және сауда вице-министрі
Құлсарин              - Қазақстан Республикасы Энергетика
Оразғали Шәріпұлы       және минералдық ресурстар
министрлігі Геология және жер
қойнауын пайдалану комитеті
төрағасының орынбасары
Ахметов               - "Бурган" жауапкершілігі шектеулі
Бауыржан Аманқұлұлы     серіктестігінің бас директоры,
"Атамекен" Одағы" Қазақстан ұлттық
экономикалық палатасының Атырау
облысы бойынша облыстық филиалының
басқарма мүшесі, тәуелсіз директор
Шоқанаев              - "Танеко" компаниясы тобының
Есет Таңбайұлы          президенті, "Атамекен" Одағы"
Қазақстан ұлттық экономикалық
палатасының Маңғыстау облысы бойынша
облыстық филиалының басқарма мүшесі,
тәуелсіз директор
Каюпов                - "Хазар Мұнай" жауапкершілігі
Рамазан Мейірманұлы     шектеулі серіктестігі директорының
бірінші орынбасары, тәуелсіз
директор";
2) көрсетілген қаулыға 2-қосымшада:
мына:
"Бишімбаев            - Қазақстан Республикасының
Қуандық Уәлиханұлы      Индустрия және сауда вице-министрі
Баймұратов            - "Баян Сұлу" акционерлік қоғамының
Ерлан Оразгелдіұлы      директорлар кеңесінің төрағасы
Розинов               - "Иволга Холдинг" жауапкершілігі
Александр Самойлович    шектеулі серіктестігі бас
директорының бірінші орынбасары,
"Атамекен Одағы" Қазақстан ұлттық
экономикалық палатасының Қостанай
облысы бойынша облыстық филиалының
басқарма мүшесі"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Әбілезов             - Қазақстан Республикасының
Қарыбай Тілеубергенұлы  Индустрия және сауда вице-министрі
Баймұратов            - "Баян Сұлу" акционерлік қоғамы
Ерлан Оразгелдіұлы      директорлар кеңесінің төрағасы,
тәуелсіз директор
Подчиненов            - "Иволга Холдинг" жауапкершілігі
Виктор Николаевич       шектеулі серіктестігі бас
директорының бірінші орынбасары,
тәуелсіз директор
Селиванов             - "Масло-Дел" жауапкершілігі
Павел Геннадьевич       шектеулі серіктестігінің бас
директоры, тәуелсіз директор";

3) в приложении 3 к указанному постановлению:
строки:
"Кульсарин                - заместитель председателя Комитета
Уразгали Шарипович          геологии и недропользования
Министерства энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан
Утегенов                  - генеральный директор товарищества с
Адилет Амангельдинович      ограниченной ответственностью
"ТехноТрансИнжиниринг", член правления
городского филиала Национальной
Экономической Палаты Казахстана "Союз
Атамекен" по городу Семипалатинск
Турганалиев               - председатель совета директоров
Елтинжал Рахматуллаевич     акционерного общества Страховая
компания "Номад Иншуранс", член
правления областного филиала
Национальной экономической палаты
Казахстана "Союз "Атамекен"
Павлодарской области"
изложить в следующей редакции:
"Ужкенов                  - председатель Комитета геологии и
Булат Султанович            недропользования Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Ботбай                    - генеральный директор товарищества с
Оралбек Кожамжарулы         ограниченной ответственностью
"Транс AST LTD", независимый директор
Турганалиев               - председатель совета директоров
Елтинжал Рахматуллаевич     акционерного общества Страховая
компания "Номад Иншуранс", член
правления областного филиала
Национальной экономической палаты
Казахстана "Союз "Атамекен"
Павлодарской области, независимый
директор
Мандиев                   - президент акционерного общества
Ержан Оразбекович           "Азия-Авто", независимый директор";
4. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 2007 года N 1036 "О составе Совета директоров акционерного общества "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Батыс":
в приложении к указанному постановлению:
строки:
"Абдибеков                 - заместитель акима Актюбинской области
Нурмухамбет Канапиевич
Бейсенбетов                - ректор Казахстанско-Британского
Искандер Калыбетович         технического университета, доктор
экономических наук
Марченко                   - директор общественной организации "Союз
Анатолий Николаевич          предпринимателей и работодателей
Актюбинской области", член Национальной
экономической палаты "Союз "Атамекен"
Мухитденов                 - генеральный директор товарищества с
Марат Зайлягиевич            ограниченной ответственностью "Дастан",
член Национальной экономической палаты
"Союз "Атамекен" Западно-Казахстанской
области"
изложить в следующей редакции:
"Умурзаков                 - первый заместитель акима Актюбинской
Избак Куанышевич             области
Бейсенбетов                - ректор Казахстанско-Британского
Искандер Калыбетович         технического университета, доктор
экономических наук, независимый
директор
Марченко                   - директор общественной организации
Анатолий Николаевич          "Союз предпринимателей и работодателей
Актюбинской области", член
Национальной экономической палаты
Казахстана "Союз "Атамекен",
независимый директор
Мухитденов                 - генеральный директор товарищества с
Марат Зайлягиевич            ограниченной ответственностью
"Дастан", член Национальной
экономической палаты Казахстана
"Союз "Атамекен", независимый
директор".

3) көрсетілген қаулыға 3-қосымшада:
мына:
"Құлсарин             - Қазақстан Республикасы Энергетика
Оразғали Шәріпұлы       және минералдық ресурстар
министрлігі Геология және жер
қойнауын пайдалану комитеті
төрағасының орынбасары
Өтегенов              - "ТехноТрансИнжиниринг" жауапкершілігі
Әділет Амангелдіұлы     шектеулі серіктестігінің бас
директоры, "Атамекен Одағы"
Қазақстан ұлттық экономикалық
палатасының Семей қаласы бойынша
қалалық филиалының басқарма мүшесі
Тұрғаналиев           - "Номад Иншуранс" акционерлік
Елтінжал Рахматоллаұлы  қоғамының сақтандыру компаниясы
директорлар кеңесінің төрағасы,
"Атамекен Одағы" Қазақстан ұлттық
экономикалық палатасының Павлодар
облысы бойынша облыстық филиалының
басқарма мүшесі"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Өжкенов              - Қазақстан Республикасы Энергетика
Болат Сұлтанұлы         және минералдық ресурстар
министрлігі Геология және жер
қойнауын пайдалану комитетінің
төрағасы
Ботбай                - "Транс АSТ LTD" жауапкершілігі
Оралбек Қожамжарұлы     шектеулі серіктестігінің бас
директоры, тәуелсіз директор
Тұрғаналиев           - "Номад Иншуранс" акционерлік
Елтінжал Рахматоллаұлы  қоғамының сақтандыру компаниясы
директорлар кеңесінің төрағасы,
"Атамекен" Одағы" Қазақстан ұлттық
экономикалық палатасының Павлодар
облысы бойынша облыстық филиалының
басқарма мүшесі, тәуелсіз директор
Мандиев               - "Азия-Авто" акционерлік қоғамының
Ержан Оразбекұлы        президенті, тәуелсіз директор".
4. "Батыс" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 2 қарашадағы N 1036 қаулысында :
көрсетілген қаулыға қосымшада:
мына:
"Әбдібеков            - Ақтөбе облысы әкімінің орынбасары
Нұрмұхамбет Қанапияұлы
Бейсенбетов           - Қазақстан-Британ техникалық
Ескендір Қалыбетұлы     универститетінің ректоры, экономика
ғылымдарының докторы
Марченко              - "Ақтөбе облысының Кәсіпкерлері мен
Анатолий Николаевич     жұмыс берушілерінің одағы" қоғамдық
ұйымының директоры, "Атамекен Одағы"
ұлттық экономикалық палатасының
мүшесі
Мұхитденов            - "Дастан" жауапкершілігі шектеулі
Марат Зайләгиұлы        серіктестігінің бас директоры,
Батыс Қазақстан облысының
"Атамекен" Одағы" ұлттық
экономикалық палатасының мүшесі"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Өмірзақов            - Ақтөбе облысы әкімінің бірінші
Ізбақ Қуанышұлы         орынбасары
Бейсенбетов           - Қазақстан-Британ техникалық
Ескендір Қалыбетұлы     универститетінің ректоры, экономика
ғылымдарының докторы, тәуелсіз
директор
Марченко              - "Ақтөбе облысының Кәсіпкерлері мен
Анатолий Николаевич     жұмыс берушілерінің одағы" қоғамдық
ұйымының директоры, "Атамекен Одағы"
Қазақстан ұлттық экономикалық палатасының
мүшесі, тәуелсіз директор
Мұхитденов            - "Дастан" жауапкершілігі шектеулі
Марат Зайләгиұлы        серіктестігінің бас директоры,
"Атамекен" Одағы" Қазақстан ұлттық
экономикалық палатасының мүшесі,
тәуелсіз директор".