О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 29"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2008 года N 113
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в  Указ  Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 29".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Указ
Президента Республики Казахстан
О внесении изменения
в Указ Президента Республики Казахстан
от 22 января 1999 года N 29
ПОСТАНОВЛЯЮ
1. Внести в  Указ  Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 29 "О мерах по дальнейшей оптимизации системы государственных органов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 1, ст. 2; 2000 г., N 54, ст. 593; 2001 г., N 1-2, ст. 2;  N 4-5, ст. 43; 2002 г., N 26, ст. 272; N 45, ст. 445; 2003 г., N 12, ст. 130; N 16, ст. 160; 2004 г., N 13, ст. 166; N 21, ст. 267; N 27, ст. 344; N 48, ст. 590; 2005 г., N 16, ст. 189; N 27, ст. 329; N 30, ст. 380; N 49, ст. 623; 2006 г., N 7, ст. 50; N 30, ст. 320; 2007 г., N 30, ст. 330; N 33, ст. 361) следующее изменение:
в приложении 1 к вышеназванному Указу:
в строке "Аппарат Палат Парламента Республики Казахстан" цифры "399" заменить цифрами "437".
2. Настоящий Указ вводится в действие с 1 января 2008 года.
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 7 ақпандағы N 113 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы      Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы
22 қаңтардағы N 29 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары жүйесін одан әрі оңтайландыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 1, 2-құжат; 2000 ж., N 54, 593-құжат; 2001 ж., N 1-2, 2-құжат; N 4-5, 43-құжат; 2002 ж., N 26, 272-құжат; N 45, 445-құжат; 2003 ж., N 12, 130-құжат; N 16, 160-құжат; 2004 ж., N 13, 166-құжат; N 21, 267-құжат; N 27, 344-құжат; N 48, 590-құжат; 2005 ж., N 16, 189-құжат; N 27, 329-құжат; N 30, 380-құжат; N 49, 623-құжат; 2006 ж., N 7, 50-құжат; N 30, 320-құжат; 2007 ж., N 30, 330-құжат; N 33, 361-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлыққа 1-қосымшада:
"Қазақстан Республикасы Парламенті Палаталарының аппараты" деген жолда "399" деген цифрлар "437" деген цифрлармен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық 2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті