О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2007 года N 753
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2008 года N 123
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительство Республики Казахстан от 29 августа 2007 года N 753 "О среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2008-2010 годы" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 32, ст. 354) следующие изменения:
в Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2008-2010 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 4:
"Перечень действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ на 2008-2010 годы", утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
секретно;
в разделе 5:
"Перечень приоритетных бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2008-2010 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ", утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
секретно.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 8 февраля 2008 года N 123
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 августа 2007 года N 753
Раздел 4. Перечень действующих и разрабатываемых государственных и
отраслевых (секторальных) программ на 2008-2010 годы
Раздел 4. Перечень действующих и разрабатываемых
государственных и отраслевых (секторальных) программ
на 2008-2010 годы
N
п/п
N
д
е
й
с
т
в
у
ю
щ
и
х
ГП
N
р
а
з
р
а
б
а
т
ы
в
а
е
м
ы
х
ГП
N
дей-
ст-
вую-
щих
от-
рас-
ле-
вых
прог-
рамм
N
раз-
раба-
ты-
вае-
мых
от-
рас-
левых
прог-
рамм
Наименование
программы
(нормативный
правовой акт,
которым
утверждена
Программа,
или основание
разработки
Программы)
Пе-
риод
реа-
лиза-
ции
Ответ-
ственные
испол-
нители
Предполагаемые
расходы
(млн. тенге)
республиканский
бюджет
Коли-
чество
2007
г.
2008
г.
2009
г.
2010
г.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Национальная комиссия по делам
семьи и гендерной политике при
Президенте Республики Казахстан
Действующие государственные и
отраслевые (секторальные)
программы
1
1
Стратегия
гендерного
равенства в
Республике
Казахстан на
2006-2016 годы
(Указ Президента
Республики
Казахстан от
29 ноября 2005
года N 1677)
2006-
2016
Нацио-
нальная
комиссия
по делам
семьи и
гендерной
политике
при
Прези-
денте
0,0
0,0
0,0
0,0
Разрабатываемые государственные
и отраслевые (секторальные)
программы
2
1
Программа по
повышению
престижа брака
и семьи в
Республике
Казахстан на
2008-2010 годы
(разрабатывает-
ся в соответ-
ствии с п. 146
постановления
Правительства
Республики
Казахстан от
20 апреля 2007
года N 319)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 тамыздағы № 753 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 8 ақпандағы № 123 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2008-2010 жылдарға арналған орта мерзімді жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 тамыздағы N 753 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 32, 354-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2008-2010 жылдарға арналған орта мерзімді жоспарында:
4-бөлімде:
көрсетілген қаулымен бекітілген "2008-2010 жылдарға арналған қолданыстағы және әзірленетін мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалардың тізбесі" осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
құпия;
5-бөлімде:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Қолданыстағы және әзірленетін мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалар бөлінісіндегі 2008-2010 жылдарға арналған басымды бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тізбесі" осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
құпия.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 8 ақпандағы
N 123 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 29 тамыздағы
N 753 қаулысымен
бекітілген
4-бөлім. 2008-2010 жылдарға арналған қолданыстағы және әзірленетін мемлекеттік және салалық (секторлық) бағдарламалардың тізбесі
4-бөлім. 2008-2010 жылдарға арналған қолданыстағы
және әзірленетін мемлекеттік және салалық (секторлық)
бағдарламалардың тізбесі
№ р/с
қол- дан- ныс- тағы МБ №
әзі- рле- не- тін МБ №
қол- да- ныс- тағы са- лалық бағ- дар- лама- лар- дың №
әзір- лене- тін са- ла- лық бағ- дар- лама- лар- дың № Бағдар- ламаның атауы (Бағдарлама немесе Бағдарла- маны әзірлеу негіздемесі бекітілген нормативтік құқықтық акт)
Іске асыру кезе- ңі
Жалпы орын- дау- шылар
Болжамды шығыстар (млн. теңге)
республика- лық бюджет
Саны
2007 ж.
2008 ж.
1 2 3 4 5   6 7 8 9 10
Қазақстан Республикасы Президентінің
жанындағы отбасы істері және
гендерлік саясат жөніндегі ұлттық
комиссия
Қолданыстағы мемлекеттік және
салалық (секторалдық) бағдарламалар
1
1
Қазақстан
Республика-
сында 2006-
2016 жылдарға
арналған
Гендерлік
теңдік
стратегиясы
(Қазақстан
Республикасы
Президентінің
2005 жылғы
29 қарашадағы
N 1677 Жарлығы)
2006-
2016
Қазақ-
стан
Респу-
бликасы
Прези-
денті-
нің
жанын-
дағы
отбасы
істері
және
ген-
дерлік
саясат
жөнін-
дегі
ұлттық
комис-
сия
0,0
0,0
Әзірленетін мемлекеттік және
салалық (секторалдық) бағдарламалар
2
1
Қазақстан
Республика-
сындағы
отбасы мен
неке беделін
арттыру
жөнінде 2008-
2010 жылдарға
арналған
бағдарламасы
(Қазақстан
Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы
20 сәуірдегі
N 319 қаулы-
сымен 146-
тармағына
сәйкес әзір-
ленуде)

26,0
34,5
55,1
0,0
Разрабатываемые государственные
и отраслевые (секторальные)
программы
91
1
Стратегия
"Эффективное
использование
энергии и
возобновляемых
ресурсов до
2024 года"
Республики
Казахстан в
целях устойчиво-
го развития до
2024 года
(разрабатывается
в соответствии
с поручением
Премьер-Министра
РК Масимова К.К.
от 24 октября
2006 года
N 17-63/4536)
2008-
2024
МООС,
МЭМР,
МСХ,
МИТ,
МЭБП,
АУЗР
0,0
0,0
0,0
0,0
92
1
Программа
"Охрана окру-
жающей среды
Республики
Казахстан на
2008-2010 годы"
(разрабатывается
в соответствии
с разделом 5
"Концепция
экологической
безопасности РК

26,0
34,5
Әзірленетін мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалар
91
1
Жаңғыртылатын
ресурстарды және
баламалы энергия
көздерін тиімді және
ұтымды пайдаланудың
мемлекеттік бағдарла-
масы (Қазақстан
Республикасының
Премьер-Министрі
К.Қ.Мәсімовтың 2006
жылғы 24 қазандағы N
17-63/4536 тапсырмасы-
на сәйкес әзірленуде)
2008-
2024
Қорша-
ған-
орта-
мині,
ЭМРМ,
АШМ,
ИСМ,
ЭБЖМ,
ЖРА
0,0
0,0
92
1
"Қазақстан Республика-
сының 2008-2010 жылдарға арналған
қоршаған ортаны қорғау" бағдарламасы
(Қазақстан Республика-
сы Президентінің
2003 жылғы 3 желтоқ-
сандағы N 1241 Жарлы-
ғымен бекітілген
Қазақстан Республика-
сы экологиялық
қауіпсіздігінің

Программа "Жасыл ел" на 2008-2010 годы
166
Реконструкция
лабораторного
корпуса
Кокшетауской
зональной
лесосеменной
станции
Казахского
государствен-
ного респуб-
ликанского
лесосеменного
учреждения в
Акмолинской
МСХ
2008
3095
3095
167
Строительство
4 двухквар-
тирных 3 ком-
натных жилых
домов кордона
(служебного
типа) в
предгорьях
Заилийского
Алатау
Алматинской
области
МСХ
2008
50740
50740
168
Строительство
гаражей для
грузовых и
легковых
автомобилей
Алакольского
государствен-
ного природ-
ного заповед-
ника Алматин-
ской области
МСХ
2008
17251
17251
169
Бурение 11
эксплуата-
ционных
скважин на
воду на
участках го-
рода Семей,
Бескарагай-
ского и Боро-
дулихинского
районов
Восточно-
Казахстанской
области для
технических
целей
МСХ
2008
28307
28307
170
Гаражные
боксы на
территории
управления ГУ
"Западно-
Алтайский го-
сударственный
природный
заповедник" в
городе
Риддере
Восточно-
Казахстанской
области
МСХ
2008
19214
19214
171
Кордон
Баянаульского
национального
природного
парка в Пав-
лодарской
области.
Жасыбайское
лесничество.
Участок N 1,
квартал 6,
выдел 15
МСХ
2008
15031
15031
172
Кордон
Баянаульского
национального
природного
парка в
Павлодарской
области.
Жасыбайское
лесничество.
Участок N 2,
квартал 20,
выдел 16
МСХ
2008
15031
15031
173
Кордон
Баянаульского
национального
природного
парка в Пав-
лодарской
области.
Жасыбайское
лесничество.
Участок N 3,
квартал 53,
выдел 6
МСХ
2008
15031
15031
174
Кордон
Баянаульского
национального
природного
парка в
Павлодарской
области.
Баянаульское
лесничество.
Участок N 4,
квартал 72,
выдел 29
МСХ
2008
15031
15031
175
Кордон
Баянаульского
национального
природного
парка в Пав-
лодарской
области.
Баянаульское
лесничество.
Участок N 5,
квартал 33,
выдел 4
МСХ
2008
15031
15031
176
Кордон
Баянаульского
национального
природного
парка в
Павлодарской
области.
Баянаульское
лесничество.
Участок N 6,
квартал 49,
выдел 2
МСХ

2008-2010 жылдарға арналған "Жасыл ел" бағдарламасы
166
Ақмола
облысында
Қазақ
мемле-
кеттік
респу-
бликалық
орман
дақылдары
тұқымдары
мекеме-
сінің
Көкшетау
аймақтық
орман
дақылдары
тұқымдары
станция-
сының
зертха-
налық
корпусын
қайта
жаңарту
АШМ
2008
3095
3095
167
Алматы
облысы
Іле
Алатауы
бөктерін-
де 4 екі
пәтерлі
3 бөлмелі
тұрғын
үйлер
салу
(қызмет
үгісінде)
АШМ
2008
50740
50740
168
Алматы
облысы
Алакөл
мемле-
кеттік
табиғи
қорығының
жүк және
жеңіл
автокө-
ліктері
үшін
гараж
салу
АШМ
2008
17251
17251
169
Шығыс
Қазақстан
облысы
Семей
қаласы,
Бесқа-
рағай
жане
Бороду-
лиха
аудандары
учаске-
лерінде
техника-
лық
мақсаттар
үшін
(өрт
сөндіру,
жасыл
екпелерді
суару
және
т.б.)
11 суға
арналған
пайдалану
ұңғымасын
бұрғылау
АШМ
2008
28307
28307
170
Шығыс
Қазақстан
облысы
Риддер
қаласында
"Батыс-
Алтай
мемле-
кеттік
табиғи
қорығы"
ММ
басқару
аумағында
гараждық
бокстер
АШМ
2008
19214
19214
171
Павлодар
облысында
Баянауыл
Ұлттық
табиғи
паркі
кордоны.
Жасыбай
орманшы-
лығы. № 1
учаске, 6
квартал,
15 бөліп
шығарыл-
ған жер
АШМ
2008
15031
15031
172
Павлодар
облысында
Баянауыл
ұлттық
табиғи
паркі
кордоны.
Жасыбай
орманшы-
лығы № 2
учаске,
20
квартал,
16 бөліп
шығарыл-
ған жер
АШМ
2008
15031
15031
173
Павлодар
облысында
Баянауыл
ұлттық
табиғи
паркі
кордоны.
Жасыбай
орманшы-
лығы. № 3
учаске,
53
квартал,
6 бөліп
шығарыл-
ған жер
АШМ
2008
15031
15031
174
Павлодар
облысында
Баянауыл
ұлттық
табиғи
паркі
кордоны.
Жасыбай
орманшы-
лығы. № 4
учаске,
72
квартал,
29 бөліп
шығарыл-
ған жер
АШМ
2008
15031
15031
175
Павлодар
облысында
Баянауыл
ұлттық
табиғи
паркі
кордоны.
Жасыбай
орманшы-
лығы. № 5
учаске,
33
квартал,
4 бөліп
шығарыл-
ған жер
АШМ
2008
15031
15031
176
Павлодар
облысында
Баянауыл
ұлттық
табиғи
паркі
кордоны.
Жасыбай
орманшы-
лығы. № 6
учаске,
49
квартал,
2 бөліп
шығарыл-
ған жер
АШМ

2008
4250
4250
207
Строительство
4-х этажной
пристройки к
зданию суда по
улице Горького
209 в городе
Петропавловске
Северо-
Казахстанской
области
ВС
2007-
2008
222450
80000
142450
208
Строительство
пристройки к
зданию город-
ского суда по
улице Казыбек
би 66 в городе
Алматы
ВС
2007-
2008
296675
167434
129241
209
Строительство
надстройки
здания Жетысу-
ского суда
города Алматы
ВС
2008
57803
57803
210
Разработка
проектно-
сметной
документации
строительства
зданий город-
ского суда с
участием
присяжных
заседателей и
двух районных
судов на левом
берегу реки
Ишим города
Астаны
ВС

2008
4250
4250
207
Солтүстік
Қазақстан
облысының
Петропавл
қаласын-
дағы
Горький
көшесі
209
көшесі
бойында
орналас-
қан сот
ғимараты-
на 4
қабатты
жапсарлас
құрылыс
салу
ЖС
2007-
2008
222450
80000
142450
208
Алматы
қаласы
Қазыбек
би көшесі
66 үйде
орналас-
қан
қалалық
сот
ғимараты-
на
жапсаржай
салу
ЖС
2007-
2008
296675
167434
129241
209
Алматы
қаласы
Жетісу
сотының
ғимараты-
на
қосымша
қабат
ЖС
2008
57803
57803
210
Астана
қаласы
Есіл
өзенінің
сол
жағалау-
ында алқа
билөр
және екі
аудандық
сотының
қатысуы-
мен
қалалық
сот
ғимараты-
ның
жобалау-
смөталық
құжатта-
масын
дайындау
ЖС

600000
236
Строительство
противотубер-
кулезного
диспансера на
100 коек с
поликлиникой
на 90 посеще-
ний в смену в
селе Преснов-
ка Жамбылско-
го района
Северо-
Казахстанской
области
МЗ
2008-
2009
900000
400000
500000
237
Строительство
межрайонного
противотубер-
кулезного
диспансера на
100 коек с
поликлиникой
на 90 посеще-
ний в селе
Новоишимский
района имени
Г. Мусрепова
Северо-
Казахстанской
области
МЗ
2008-
2009
900000
400000
500000
238
Строительство
районной по-
ликлиники на
250 посещений
в смену в
селе Смирново
Аккайынского
района
Северо-
Казахстанской
области
МЗ
2008-
2009

600000
236
Солтүстік
Қазақстан
облысы
Жамбыл
ауданын-
дағы
Пресновка
ауылында
90 адам
қабылдай-
тын 100
төсектік
туберку-
лезге
қарсы
диспансер
салу
ДСМ
2008-2009
900000
400000
500000
237
Солтүстік
Қазақстан
облысы
Ғ.Мүсіре-
пов
атындағы
ауданның
Новоишим
ауылында
90 адам
қабыл-
дайтын
емханасы
бар 100
төсектік
туберку-
лезге
қарсы
диспансер
салу
ДСМ
2008-2009
900000
400000
500000
238
Солтүстік
Қазақстан
облысы
Ақжайық
ауданы
Смирнов
ауылында
ауысымда
250 адам
қабыл-
дайтын
аудандық
емхана
салу
ДСМ
2008-2009

км 4-10,5
длина 6,5 км
МТК
2007-
2008
153759
47323
106436
511
Реконструкция
автодорог в
приграничных
населенных
пунктах Са-
рыагашского
района Южно-
Казахстанской
области. Ав-
тодорога Р/Д
А15-Бозсу-
Куйган-Киян-
жол, км 0-8,
длина 8 км
МТК
2007-
2008
179933
89950
89983
512
Реконструкция
автодорог в
приграничных
населенных
пунктах Са-
рыагашского
района Южно-
Казахстанской
области. Ав-
тодорога ОК-
50 Дербисек
курорт Са-
рыагаш-Кана-
гат-Арыншы
км 41-56,
длина 15,2 км
МТК
2007-
2009

4-10,5 к,
ұзындығы
6,5 км
Қапланбек
-Жібек
жолы
ОК-52
автокөлік
жолын
қайта
жаңарту
ККМ
2007-2008
153759
47323
106436
511
Оңтүстік
Қазақстан
облысы
Сарыағаш
ауданы
шекаралық
елді
мекендер-
де
автожолды
қайта
жаңарту.
0-8 км,
ұзындығы
8 км
Бозсу-
Құйған-
Қияжол
Р/ДА 15
автокөлік
жолын
қайта
жаңарту
ККМ
2007-2008
179933
89950
89983
512
Оңтүстік
Қазақстан
облысы
Сарыағаш
ауданы
шекаралық
елді
мекендер-
де
автожолды
қайта
жаңарту.
41-56 км,
ұзындығы
15,2 км
Дербісек-
Сарыағаш
шипажайы-
Қанағат-
Арыншы
ОК-50
автокөлік
жолын
қайта
жаңарту
ККМ
2007-2009

2008
60199
60199
642
Газификация
села Приморье
Курмангазин-
ского района
Атырауской
области
МЭМР
2008
60267
60267
643
Газификация
села Ганюшки-
но мкр. (ра-
йон Аэропорт,
район Самар-
кино, большая
Красиловка,
малая Краси-
ловка, мкр.
Строительный,
большое Га-
нюшкино, Ма-
лое Ганюшки-
но) Курманга-
зинского ра-
йона Атырау-
ской области
МЭМР
2008-
2009
621558
570683
50875
644
Газификация
села Нуржау
Курмангазин-
ского района
Атырауской
области
МЭМР
2008
59761
59761
645
Газификация
села Жумекен
Курмангазин-
ского района
Атырауской
области
МЭМР
2008
196096
196096
646
Газификация
села Кадырка
Курмангазин-
ского района
Атырауской
области
МЭМР
2008
75265
75265
647
Газификация
села Даулет-
керей Курман-
газинского
района
Атырауской
области
МЭМР
2008
63509
63509
648
Газификация
села Иманова
Курмангазин-
ского района
Атырауской
области
МЭМР

2008
60199
60199
642
Атырау
облысы
Құрманға-
зы
ауданы
Приморье
ауылын
газдан-
дыру
ЭМРМ
2008
60267
60267
643
Атырау
облысы
Құрманға-
зы
ауданы
("Аэро-
порт
ауданы,
Самаркино
ауданы,
үлкен
Красилов-
ка, кіші
Красилов-
ка,
Строите-
льный
шағын
ауданы,
үлкен
Ганюшки-
но, кіші
Ганюшки-
но)
Ганюшки-
но ауылын
газдан-
дыру
ЭМРМ
2008-
2009
621558
570683
50875
644
Атырау
облысы
Құрманға-
зы
ауданы
Нұржау
ауылын
газдан-
дыру
ЭМРМ
2008
59761
59761
645
Атырау
облысы
Құрманға-
зы
ауданы
Жұмекен
ауылын
газдан-
дыру
ЭМРМ
2008
196096
196096
646
Атырау
облысы
Құрманға-
зы
ауданы
Қадырқа
ауылын
газдан-
дыру
ЭМРМ
2008
75265
75265
647
Атырау
облысы
Құрманға-
зы
ауданы
Дәулетке-
рей
ауылын
газдан-
дыру
ЭМРМ
2008-
2009
63509
63509
648
Атырау
облысы
Құрманға-
зы
ауданы
Иманов
ауылын
газдан-
дыру
ЭМРМ

2008
83676
83676
649
Газификация
села Алга
Курмангазин-
ского района
Атырауской
области
МЭМР
2008
73414
73414
650
Газификация
поселков
Акбастау,
Карасаз,
Зыковка,
Дуйсебайулы,
Амансай,
Шакпаката,
Ынтымак,
Туктыбай в
Жуалынском
районе
Жамбылской
области
МЭМР
2008
200000
200000
651
Строительство
газопровода
5.5 МПА
(Кайрат-
Муратсай) с
АГРС в селе
Муратсай
Бокейордин-
ского района
Западно-
Казахстанской
области
МЭМР
2008
500000
500000
652
Строительство
сетей газо-
провода в
поселке
Карабалык
Карабалыкско-
го района
Костанайской
области
(район ЦРБ)
МЭМР

2008
83676
83676
649
Атырау
облысы
Құрманға-
зы
ауданы
Алға
ауылын
газдан-
дыру
ЭМРМ
2008
73414
73414
650
Жамбыл
облысы,
Жуалы
ауданы
Ақбастау,
Қарасаз,
Зыковка,
Дүйсен-
байұлы,
Амансай,
Шақпақ-
ата,
Ынтымақ,
Тұқтыбай
ауылдарын
газдан-
дыру
ЭМРМ
2008
200000
200000
651
Батыс
Қазақстан
облысы
Бөкейорда
ауданы
Мұратсай
ауылында
АГРС-пен
(Қайрат-
Мұратсай)
5,5 МПА
газ
құбырын
салу
ЭМРМ
2008
500000
500000
652
Қостанай
облысы
Қарабалық
ауданының
Қарабалық
қ. (ОАА
аумағын-
да) газ
құбырының
желісін
салу
ЭМРМ

2008
43578
43578
653
Присоединение
к газопрово-
ду-отводу от
магистрально-
го газопрово-
да "Бухара-
Урал" проек-
тируемых га-
зопровода-
отвода и АГРС
для газоснаб-
жения села
Камысты Ка-
мыстинского
района Коста-
найской
области
МЭМР
2008-
2010
1271716
150000
450000
671716
654
Строительство
магистрально-
го газопрово-
да-отвода
"Перелески-
Денисовка" с
ГРС и ДО в
Костанайской
области
МЭМР
2008-
2009
442244
200000
242244
655
Газоснабжение
природным
газом села
Кожахан
Сарыагашского
района Южно-
Казахстанской
области
МЭМР

2008
43578
43578
653
Қостанай
облысы
Қамысты
ауданы
Қамысты
ауылын
газбен
жабдықтау
үшін
жобалана-
тын бұрып
апаратын
газ құбы-
ры мен
АГТС-ті
"Бұхара-
Орал"
магист-
ралды
газ
құбырының
бұрып
апаратын
газ құбы-
рын қосу
ЭМРМ
2008-
2010
1271716
150000
450000
671716
654
Қостанай
облысын-
дағы
ГТС мен
ОҮ-нен
"Перелес-
ки-Дени-
совка"
магист-
ралды
бұрып
апаратын
газ
құбырын
салу
ЭМРМ
2008-
2009
442244
200000
242244
655
Оңтүстік
Қазақстан
облысы
Сарыағаш
ауданының
шекаралас
елді
мекенде-
рін
табиғи
газбен
жабдықтау
Қожахан
ауылы
ЭМРМ

2008
32284
32284
656
Газоснабжение
природным га-
зом села Ак-
жол, Кауыншы
Аульный округ
"Алпамыс"
Сарыагашского
района Южно-
Казахстанской
области
МЭМР
2008
164010
164010
657
Газоснабжение
природным
газом 20 лет
Казахстана
Аульный округ
"Капланбек"
Сарыагашского
района Южно-
Казахстанской
области
МЭМР
2008
30322
30322
658
Газоснабжение
природным га-
зом села Жана
Турмыс Ауль-
ный округ
"Жибек Жолы"
Сарыагашского
района Южно-
Казахстанской
области
МЭМР

2008
32284
32284
656
Оңтүстік
Қазақстан
облысы
Сарыағаш
ауданының
шекаралас
елді
мекенде-
рін
табиғи
газбен
жабдықтау
Ақжол
ауылы,
"Алпамыс"
Қауыншы
ауылдық
округі
ЭМРМ
2008
164010
164010
657
Оңтүстік
Қазақстан
облысы
Сарыағаш
ауданының
шекаралас
елді
мекенде-
рін
табиғи
газбен
жабдықтау
Қазақс-
танның
20
жылдығы
ауылы
"Қаплан-
бек"
ауылдық
округі
ЭМРМ
2008
30322
30322
658
Оңтүстік
Қазақстан
облысы
Сарыағаш
ауданының
шекаралас
елді
мекенде-
рін
табиғи
газбен
жабдықтау
Жаңа
Тұрмыс
ауылы
"Жібек
жолы"
ауылдық
округі
ЭМРМ

2008-
2009
354696
100000
254696
679
Сейсмоусиле-
ние с восста-
новительными
работами
пристройки к
зданию
средней
школы имени
Алдабергенова
в поселке
Балпык Би
Коксуского
района
Алматинской
области
МОН
2008
97742
97742
680
Сейсмоусиле-
ние и восста-
новительные
работы здания
Талгарского
колледжа
агробизнеса и
менеджмента
имени
М. Бейсебаева
в Талгарском
районе
Алматинской
области.
Учебный кор-
пус литер
"Б", спортив-
ный зал (2-я
очередь)
МОН
2008
177539
177539
681
Сейсмоусиле-
ние и восста-
новительные
работы здания
средней школы
в селе
Актерек
Жамбылского
района
Алматинской
области
МОН
2008
182648
182648
682
Сейсмоусиле-
ние с восста-
новительными
работами
здания
средней школы
в селе Жетысу
Ескельдинско-
го района
Алматинской
области
МОН
2008
174825
174825
683
Сейсмоусиле-
ние и восста-
новительные
работы здания
общежития
профильной
школы N 20 в
городе Капша-
гае Алматин-
ской области
МОН
2008
106219
106219
684
Сейсмоусиле-
ние с восста-
новительными
работами
здания
детского сада
"Аленушка" в
поселке
Балпык Би
Коксуского
района
Алматинской
области
МОН
2008
87090
87090
685
Сейсмоусиле-
ние с восста-
новительными
работами зда-
ния актового
зала Талгар-
ского
колледжа
агробизнеса и
менеджмента
имени
Бейсебаева в
городе Талгар
Талгарского
района
Алматинской
области
МОН
2008
56013
56013
686
Сейсмоусиле-
ние с восста-
новительными
работами
детского сада
в селе Екиаша
Саркандского
района
Алматинской
области
МОН
2008
87744
87744
687
Сейсмоусиле-
ние и восста-
новительные
работы по
детскому саду
"Арман" в
поселке
Бакбакты
Балхашского
района
Алматинской
области
МОН

2008-
2009
354696
100000
254696
679
Алматы облысы
Көксу ауданы
Балпық би
кентіндегі
Алдабергенов
атындағы орта
мектеп
ғимаратын
сейсмикалық
нығайту (2
кезек)
БҒМ
2008
97742
97742
680
Алматы облысы
Талғар ауданы
Талғар
қаласындағы
Бейсебаев
атындағы
агробизнес
және
менеджмент
колледжі
ғимаратын
қалпына
келтіру
жұмыстары
арқылы
сейсмикалық
нығайту (2
кезең)
БҒМ
2008
177539
177539
681
Алматы облысы
Жамбыл ауданы
Ақтерек
ауылдағы орта
мектеп
ғимаратын
сейсмикалық
нығайту
БҒМ
2008
182648
182648
682
Алматы облысы
Ескелді
ауданы Жетісу
ауылындағы
орта мектеп
ғимаратын
сейсмикалық
нығайту
БҒМ
2008
174825
174825
683
Алматы облысы
Қапшағай
қаласындағы
№ 20
көпмаманды
мектебінің
жатақханасы
ғимаратын
сейсмикалық
нығайту
БҒМ
2008
106219
106219
684
Апматы облысы
Көксу ауданы
Балпық би
поселкесін-
дегі
"Аленушка"
балабақшасы
ғимаратын
сейсмикалық
нығайту
БҒМ
2008
87090
87090
685
Алматы облысы
Талғар ауданы
Талғар
қаласындағы
Бейсебаев
атындағы
агробизнес
және
менеджмент
колледжі
ғимаратының
мәжіліс залын
қалпына
келтіру
жұмыстары
арқылы
сейсмикалық
нығайту
БҒМ
2008
56013
56013
686
Апматы облысы
Сарқанд
ауданы Екіаша
ауылында
балабақшаны
қалпына
келтіру
жұмыстары мен
сейсмикалық
нығайту
БҒМ
2008
87744
87744
687
Алматы облысы
Балқаш ауданы
Бақбақты
ауылында
"Арман"
балабақшасы
бойынша
қалпына
келтіру
жұмыстары мен
сейсмикалық
нығайту
БҒМ