О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 марта 2000 года N 378
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2008 года N 127. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 января 2009 года N 56.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 26.01.2009 N 56 (вводится в действие с 01.01.2009).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 марта 2000 года N 378 "Об утверждении Перечня лекарственных средств, в том числе лекарственных субстанций, изделий медицинского (ветеринарного) назначения, включая протезно-ортопедические изделия, сурдотифлотехники и медицинской (ветеринарной) техники, материалов и комплектующих для производства лекарственных и диабетических средств, изделий медицинского (ветеринарного) назначения, включая протезно-ортопедические изделия, и медицинской (ветеринарной) техники, освобождаемых от налога на добавленную стоимость" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 15, ст. 145) следующие изменения и дополнение:
в Перечне лекарственных средств, в том числе лекарственных субстанций, изделий медицинского (ветеринарного) назначения, включая протезно-ортопедические изделия, сурдотифлотехники и медицинской (ветеринарной) техники, материалов и комплектующих для производства лекарственных и диабетических средств, изделий медицинского (ветеринарного) назначения, включая протезно-ортопедические изделия, и медицинской (ветеринарной) техники, освобождаемых от налога на добавленную стоимость, утвержденном указанным постановлением:
в графе "Код ТН ВЭД ЕврАзЭС":
код "0206 30 200 1," заменить кодом "0206 30 000 1,";
код "0206 30 300 1," заменить кодом "0206 30 000 3,";
код "0206 30 800 1," исключить;
код "из 2501 (**)" заменить кодом "из 2501 00 (**)";
код "из 2851 00 100 0 (***)" заменить кодом "из 2853 00 100 0 (***)";
код "из 3707 90 110 0" заменить кодом "из 3707 90 300 0";
код "из 3910 00 000 0 (**)" заменить кодом "из 3910 00 000 9 (**)";
код "из 3926 90 990 9" заменить кодом "из 3926 90 980 9";
код "из 4014 90 (**)" заменить кодом "4016 99 990 1 (**), из 4016 99 990 9 (**)";
код "из 4015 11 000 0 (*)" дополнить кодом ", 4015 90 000 0 ( *)";
код "из 4811 90 (**)" заменить кодом "из 4811 90 000 0 (**)";
код "из 4811 59 000 0 (**)" заменить кодом "из 4811 59 000 9 (**)";

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 10 наурыздағы N 378 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 11 ақпандағы N 127 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 26 қаңтардағы N 56 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 26 қаңтардағы N 56 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қосылған құн салығынан босатылатын дәрілік заттардың, оның ішінде дәрілік субстанциялардың, протездік-ортопедиялық бұйымдарды қоса алғанда, медициналық (ветеринарлық) мақсаттағы бұйымдардың, сурдотифлотехника мен медицина (ветеринария) техникасының, дәрі-дәрмек және диабеттік құралдарды өндіруге арналған материалдар мен жиынтықтаушылардың, протездік-ортопедиялық бұйымдарды қоса алғанда, медициналық (ветеринарлық) мақсаттағы бұйымдардың және медицина (ветеринария) техникасының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 10 наурыздағы N 378 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., N 15, 145-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген қосылған құн салығынан босатылатын дәрілік заттардың, оның ішінде дәрілік субстанциялардың, протездік-ортопедиялық бұйымдарды қоса алғанда, медициналық (ветеринарлық) мақсаттағы бұйымдардың, сурдотифлотехника мен медицина (ветеринария) техникасының, дәрі-дәрмек және диабеттік құралдарды өндіруге арналған материалдар мен жиынтықтаушылардың, протездік-ортопедиялық бұйымдарды қоса алғанда, медициналық (ветеринарлық) мақсаттағы бұйымдардың және медицина (ветеринария) техникасының тізбесінде:
"ЕурАзЭҚ СЭҚ ТН коды" бағанында:
"0206 30 200 1," деген код "0206 30 000 1," деген кодпен ауыстырылсын;
"0206 30 300 1," деген код "0206 30 000 3," деген кодпен ауыстырылсын;
"0206 30 800 1," деген код алынып тасталсын;
"2501-ден (**)" деген код "2501 00-ден (**)" деген кодпен ауыстырылсын;
"2851 00 100 0-ден (***)" деген код "2853 00 100 0-ден (***)" деген кодпен ауыстырылсын;
"3707 90 110 0-ден" деген код "3707 90 300 0-ден" деген кодпен ауыстырылсын;
"3910 00 000 0-ден (**)" деген код "3910 00 000 9-дан (**)" деген кодпен ауыстырылсын;
"3926 90 990 9-дан" деген код "3926 90 980 9-дан" деген кодпен ауыстырылсын;
"4014 90-нан (**)" деген код "4016 99 990 1 (**), 4016 99 990 9-дан (**)" деген кодпен ауыстырылсын;
"4015 11 000 0-ден (*)" деген код "4015 90 000 0 (*)" деген кодпен толықтырылсын;
"4811 90-нан (**)" деген код "4811 90 000 0-ден (**)" деген кодпен ауыстырылсын;
"4811 59 000 0-ден (**)" деген код "4811 59 000 9-дан (**)" деген кодпен ауыстырылсын;

строку "6115 93 100 0" "чулки из синтетических нитей для страдающих варикозным расширением вен;" изложить в следующей редакции: "6115 10 100 0, 6115 10 900 1, 6115 10 900 2" "чулки, колготки, гольфы из синтетических нитей для страдающих варикозным расширением вен;";
код "9020 00 (*)" заменить кодом "9020 00 000 0 (*)";
код "из 9025 11 910" заменить кодом "из 9025 11 200".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"6115 93 100 0" "күретамырлары варикоздық кеңейген науқастарға арналған синтетикалық жіптен тоқылған шұлық;" деген жол мынадай редакцияда жазылсын: "6115 10 100 0, 6115 10 900 1, 6115 10 900 2" "күретамырлары варикоздық кеңейген науқастарға арналған синтетикалық жіптен тоқылған шұлықтар, колготкилер, гольфілер;";
"9020 00 (*)" деген код "9020 00 000 0 (*)" деген кодпен ауыстырылсын;
"9025 11 910-нан" деген код "9025 11 200-ден" деген кодпен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі