Об утверждении Плана мероприятий по совершенствованию военно-патриотического воспитания граждан Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 2008 года N 322
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по совершенствованию военно-патриотического воспитания граждан Республики Казахстан (далее - План).
2. Центральным и местным исполнительным органам обеспечить своевременное выполнение мероприятий, предусмотренных Планом.
3. Министерству обороны Республики Казахстан представлять сводную информацию о ходе реализации Плана в Правительство Республики Казахстан к 25 июня по итогам полугодия и 25 декабря за год.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Шукеева У.Е.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                                      К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 4 апреля 2008 года N 322
План мероприятий по совершенствованию
военно-патриотического воспитания граждан Республики Казахстан
N
п/п
Наименование
мероприятия
Форма
завершения
Ответст-
венные
за испол-
нение
Срок
испол-
нения
Препо-
лагаемые
расходы,
тыс.
тенге
Источник
финан-
сирования
1
2
3
4
5
6
7
1. Организационно-практические мероприятия
1.
Проведение спартаки-
ады на тему:
"В здоровом теле -
здоровый дух"
Информация
в МО
Аким
города
Алматы
Апрель
1 045,0
тыс.
тенге
Местный
бюджет
бюджетная
программа
263003 000
2.
Проведение
республиканского
месячника "Уроки
мужества" в трудовых
коллективах, органи-
зациях образования,
воинских частях и
учреждениях
Информация
в МО
МО,
МКИ,
МОН,
акиматы
областей,
городов
Астана,
Алматы
Май,
октябрь
Не
требу-
ются
3.
Проведение
республиканского
конкурса патриоти-
ческой песни "Жас
Ұлан - 2008",
приуроченного к
празднованию
16-летия образования
Вооруженных Сил
Республики Казахстан
и 63-й годовщины
Победы в Великой
Отечественной войне
1941-1945 гг.
Информация
в МО
МО, МКИ
Май
600,0
тыс.
тенге
Республи-
канский
бюджет
МО по
подпрог-
рамме
002-108
4.
Проведение
республиканского
круглого стола
"Государственные
символы как фактор
формирования
общенационального
патриотизма"
Информация
в МО
МКИ
Май
1 643,0
тыс.
тенге
Республи-
канский
бюджет
МКИ по
программе
018
5.
Проведение круглого
стола "Офицер -
профессия
героическая" с
участием ветеранов и
офицеров Вооруженных
Сил Республики
Казахстан
Информация
в МО
Аким
Северо-
Казах-
станской
области
Май
Не
требу-
ются
6.
Организация
церемонии возложения
цветов к Монументу
"Отан қорғаушы"
Информация
в МО
Аким
города
Астаны
Май
Не
требу-
ются
7.
Проведение областной
акции "Мы -
наследники Победы"
Информация
в МО
Аким
Павло-
дарской
области
Май

Қазақстан Республикасының азаматтарын әскери-патриоттық тәрбиелеуді жетілдіру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 4 сәуірдегі N 322 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының азаматтарын әскери-патриоттық тәрбиелеуді жетілдіру жөніндегі іс-шаралар жоспары (бұдан әрі - Жоспар) бекітілсін.
2. Орталық және жергілікті атқарушы органдар Жоспарда көзделген іс-шаралардың уақтылы орындалуын қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі Қазақстан Республикасының Үкіметіне жарты жылдықтың қорытындылары бойынша 25 маусымға және 25 желтоқсанға бір жылда Жоспардың іске асырылу барысы туралы жиынтық ақпарат берсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Ө.Е. Шөкеевке жүктелсін.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                        К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы»4 сәуірдегі
N 322 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының азаматтарын әскери-патриоттық
тәрбиелеуді жетілдіру жөніндегі іс-шаралар жоспары
Р/с
N
Іс- шара атауы
Аяқталу
нысаны
Орындал-
уына
жауапты-
лар
Орында-
лу мер-
зімі
Болжамды
шығыс-
тар, мың
теңге
Қаржылан-
дыру көзі
1
2
3
4
5
6
7
1. Ұйымдастыру-тәжірибелік іс-шаралар
1.
"Тәні саудың - жаны
сау" тақырыбында
спартакиада өткізу
Қорғаныс-
миніне
ақпарат
Алматы
қаласы
әкімі
Сәуір
1 045,0
мың
теңге
Жергілік-
ті бюджет
бюджеттік
бағдарла-
ма
263003000
2.
Еңбек ұжымдарында,
білім беру
ұйымдарында, әскери
бөлімдер мен
мекемелерде "Ерлік
сабақтары" респуб-
ликалық айлығын
өткізу
Қорғаныс-
миніне
ақпарат
Қорғаны-
смині,
МАМ, БҒМ
, облыс-
тардың,
Астана,
Алматы
қалала-
рының
әкімдері
Мамыр,
қазан
Талап
етілмей-
ді
3.
Қазақстан
Республикасы Қарулы
Күштерінің құрылуы-
на 16 жыл толуын
және 1941 - 1945
жылдардағы Ұлы Отан
соғысының Жеңісіне
63 жыл толуын
мерекелеуге орай
"Жас ұлан - 2008"
патриоттық әндердің
республикалық
конкурсын өткізу
Қорғаныс-
миніне
ақпарат
Қорға-
нысмині,
МАМ
Мамыр
600,0
мың
теңге
Республи-
калық
бюджет
Қорғаныс-
мині
002-108
кіші бағ-
дарлама
бойынша
4.
"Мемлекеттік рәміз-
дер-жалпыұлттық
патриотизмді қалып-
тастыру факторы"
республикалық дөң-
гелек үстелін
өткізу
Қорғаныс-
миніне
ақпарат
МАМ
Мамыр
1 643,0
мың
теңге
Республи-
калық бю-
джет МАМ
018 бағ-
дарлама
бойынша
5.
Қазақстан Республи-
касы Қарулы
Күштерінің ардагер-
лері мен офицерле-
рінің қатысуымен
"Офицер-ерлікке
баулитын мамандық"
дөңгелек үстелін
өткізу
Қорғаныс-
миніне
ақпарат
Солтүс-
тік
Қазақс-
тан об-
лысының
әкімі
Мамыр
Талап
етілмей-
ді
6.
"Отан қорғаушы"
монументіне гүл
шоқтарын қою
рәсімін ұйымдастыру
Қорғаныс-
миніне
ақпарат
Астана қаласы-
ның
әкімі
Мамыр
Талап
етілмей-
ді
7.
"Біз - Жеңістің
мұрагерлеріміз"
облыстық акциясын
ұйымдастыру
Қорғаныс-
миніне
ақпарат
Павлодар
облысы-
ның
әкімі
Мамыр

200,0
тыс.
тенге
Местный
бюджет
бюджетная
программа
263003 000
8.
Проведение
военно-спортивных
мероприятий "Барыс",
"Улан", "Батыр"
Информация
в МО
Аким
Северо-
Казах-
станской
области
Май
315,0
тыс.
тенге
Местный
бюджет
бюджетная
программа
261007 000
9.
Проведение IV
областного фестиваля
солдатской дружбы
"Ән шырқаймын,
туған жер!",
посвященного Дню
защитника Отечества
Республики Казахстан
Информация
в МО
Аким
Кара-
гандин-
ской
области
Май
350,0 тыс. тенге
Местный
бюджет
бюджетная
программа
263003 000
10.
Проведение
месячника оборонно-
массовой и военно-
патриотической
работы, посвященный
памяти Героя
Советского Союза
М. Мамраева
Информация
в МО
Аким
Караган-
динской
области
Июнь
200,0
тыс.
тенге
Местный
бюджет
бюджетная
программа
263003 000
11.
Совершенствование
экскурсионной и
краеведческой работы
Информация
в МО
МОН,
акиматы
областей,
городов
Астана,
Алматы
Июнь
Не
требу-
ются
12.
Проведение
творческого конкурса
"Страницы героичес-
кого прошлого"
Информация
в МО
Аким
Восточ-
но-
Казах-
станской
области
Июнь
Не
требу-
ются
13.
Активизация работы
по привлечению
неправительственных
организаций,
национально-культур-
ных центров и
других институтов
гражданского
общества к работе по
военно-патриотичес-
кому воспитанию
граждан
Информация
в МО
МКИ,
МОН,
МО,
акиматы
областей,
городов
Астаны,
Алматы
В
течение
года
Не
требу-
ются
14.
Организация и
проведение военно-
спортивной игры
"Сункар"
Информация
в МО
Аким
Северо-
Казах-
станской
области
Июль
700,0
тыс.
тенге
Местный
бюджет
бюджетная
программа
263003 000
15.
Проведение круглого
стола "Я люблю свою
Родину - Казахстан"
Информация
в МО
Аким
города
Алматы
Июль
500,0
тыс.
тенге
Местный
бюджет
бюджетная
программа
263003 000
16.
Проведение областной
акции "Я гражданин
Республики Казахстан"
Информация
в МО
Аким
Западно-
Казах-
станской
области
Июль
Не
требу-
ются
17.
Проведение
фестиваля военно-
патриотической
песни "Жас Ұлан"
Информация
в МО
Аким
Жамбыл-
ской
области
2
квартал
500,0
тыс.
тенге
Местный
бюджет
бюджетная
программа
263003 000
18.
Проведение
научно-практической
конференции
"Проблемы развития
системы патриотичес-
кого воспитания
молодежи в вузах
г. Астаны"
Информация
в МО
Аким
города
Астаны
Сентябрь
Не
требу-
ются
19.
Проведение
научно-практической
конференции
"Современный
Казахстан: прошлое,
настоящее, будущее"
Информация
в МО
МКИ
Сентябрь
3 246,0
тыс.
тенге
Республи-
канский
бюджет
МКИ по
программе
018
20.
Организация
субботников среди
студенческой молоде-
жи на территории
исторических
памятников
Информация
в МО
МОН,
акиматы
областей,
городов
Астана,
Алматы
Май
Не
требу-
ются
21.
Проведение
мероприятия в
учреждениях образо-
вания по определению
лучшей методической
работы среди
педагогов "Растим
патриотов Казахстана"
Информация
в МО
МОН,
МО,
акиматы
областей,
городов
Астана,
Алматы
Май
Не
требу-
ются
22.
Проведение мероприя-
тий по возрождению
"тимуровского"
движения по стране в
целях патриотичес-
кого воспитания
граждан
Информация
в МО
Акиматы
областей,
городов
Астана,
Алматы
Май
Не
требу-
ются
23.
Проведение акции
"День призывника" и
торжественных
проводов на
воинскую службу
Информация
в МО
Акиматы
областей,
городов
Астана,
Алматы
Апрель,
октябрь
Не
требу-
ются
24.
Организация и
проведение акции
"Мы помним твой
подвиг, солдат!" в
организациях
образования
г. Астаны
Информация
в МО
Аким
города
Астаны
Декабрь
Не
требу-
ются
25.
Проведение VIII
областного конкурса
патриотической песни
"Жас сункар" имени
Героя Советского
Союза Н. Абдирова с
участием творческой
молодежи области
Информация
в МО
Аким
Караган-
динской
области
Декабрь

200,0
мың
теңге
Жергілік-
ті бюджет
бюджеттік
бағдарла-
ма
263003000
8.
"Барыс", "Ұлан",
"Батыр" әскери-
спорттық іс-шарала-
рын өткізу
Қорғаныс-
миніне
ақпарат
Солтүс-
тік Қа-
зақстан
облысы-
ның
әкімі
Мамыр
315,0
мың
теңге
Жергілік-
ті бюджет
бюджеттік
бағдарла-
ма
261007000
9.
Қазақстан Республи-
касы Отан қорғау-
шылар күніне арнал-
ған "Ән шырқаймын,
туған жер!" атты IV
облыстық әскери
достық фестивалін
өткізу
Қорғаныс-
миніне
ақпарат
Қараған-
ды
облысы-
ның
әкімі
Мамыр
350,0 мың
теңге
Жергілік-
ті бюджет
бюджеттік
бағдарла-
ма
263003000
10.
Кеңес Одағының
Батыры М. Мамыраев-
ты еске алуға
арналған қорғаныс-
көпшілік және
әскери-патриоттық
жұмыстардың айлығын
өткізу
Қорғаныс-
миніне
ақпарат
Қараған-
ды
облысы-
ның
әкімі
Маусым
200,0
мың
теңге
Жергілік-
ті бюджет
бюджеттік
бағдарла-
ма
263003000
11.
Экскурсиялық және
өлкетану жұмыстарын
жетілдіру
Қорғаныс-
миніне
ақпарат
БҒМ,
облыс-
тардың,
Астана,
Алматы
қалала-
рының
әкімдік-
тері
Маусым
Талап
етілмей-
ді
12.
"Кешегі ерліктің
беттері"
шығармашылық
конкурсын
ұйымдастыру
Қорғаныс-
миніне
ақпарат
Шығыс
Қазақс-
тан об-
лысының
әкімі
Маусым
Талап
етілмей-
ді
13.
Азаматтарға әскери-
патриоттық тәрбие
беру жұмысына
үкіметтік емес
ұйымдарды, ұлттық-
мәдени орталықтар
мен басқа да
азаматтық қоғам
институттарын тарту
жұмысын жандандыру
Қорғаныс-
миніне
ақпарат
МАМ, БҒМ
, Қорға-
нысмині,
облыс-
тардың,
Астана,
Алматы
қалала-
рының
әкімдік-
тері
Жыл бойы
Талап
етілмей-
ді
14.
"Сұңқар" әскери-
спорттық ойынын
ұйымдастыру және
өткізу
Қорғаныс-
миніне
ақпарат
Солтүс-
тік
Қазақс-
тан об-
лысының
әкімі
Шілде
700,0
мың
теңге
Жергілік-
ті бюджет
бюджеттік
бағдарла-
ма
263003000
15.
"Мен өз Отаным -
Қазақстанды сүйе-
мін" атты дөңгелек
үстел өткізу
Қорғаныс-
миніне
ақпарат
Алматы қаласы-
ның әкімі
Шілде
500,0
мың
теңге
Жергілік-
ті бюджет
бюджеттік
бағдарла-
ма
263003000
16.
"Мен Қазақстан Рес-
публикасының азама-
тымын" облыстық
акциясын өткізу
Қорғаныс-
миніне
ақпарат
Батыс
Қазақс-
тан об-
лысының
әкімі
Шілде
Талап
етілмей-
ді
17.
"Жас Ұлан" әскери-
патриоттық әндер
конкурсын өткізу
Қорғаныс-
миніне
ақпарат
Жамбыл облысы-
ның
әкімі
2-тоқ-
сан
500,0
мың
теңге
Жергілік-
ті бюджет
бюджеттік
бағдарла-
ма
263003000
18.
"Астана қаласының
жоғары оқу орында-
рында жастарға пат-
риоттық тәрбие беру
жүйесін дамыту
проблемалары" атты
ғылыми-тәжірибелік
конференция өткізу
Қорғаныс-
миніне
ақпарат
Астана
қаласы-
ның
әкімі
Қыр-
күйек
Талап
етілмей-
ді
19.
"Қазіргі Қазақстан:
өткені, бүгіні,
болашағы" атты
ғылыми-тәжірибелік
конференция өткізу
Қорғаныс-
миніне
ақпарат
МАМ
Қыр-
күйек
3 246,0
мың
теңге
Республи-
калық бю-
джет МАМ
018 бағ-
дарлама
бойынша
20.
Тарихи ескерткіштер
аумағында студент
жастардың арасында
сенбіліктер
ұйымдастыру
Қорғаныс-
миніне
ақпарат
БҒМ,
облыстар
мен
Астана,
Алматы
қалала-
рының
әкімдері
Мамыр
Талап
етілмей-
ді
21.
Ұстаздар арасында
"Қазақстанның пат-
риоттарын өсіреміз"
атты үздік
әдістемелік жұмысты
анықтау жөнінде
білім мекемелерінде
іс-шаралар өткізу
Қорғаныс-
миніне
ақпарат
БҒМ,
облыстар
мен
Астана,
Алматы
қалала-
рының
әкімдері
Мамыр
Талап
етілмей-
ді
22.
Азаматтарға
патриоттық тәрбие
беру мақсатында
"тимуршылар"
қозғалысын қайта
жандандыру жөнінде
іс-шаралар өткізу
Қорғаныс-
миніне
ақпарат
Облыс-
тардың,
Астана,
Алматы
қалала-
рының
әкімдері
Мамыр
Талап
етілмей-
ді
23.
"Әскерге шақырылу-
шылар күні" акция-
сын және әскери
қызметке салтанатты
шығарып салуды
өткізу
Қорғаныс-
миніне
ақпарат
Облыс-
тардың,
Астана,
Алматы
қалала-
рының
әкімдері
Сәуір,
қазан
Талап
етілмей-
ді
24.
Астана қаласының
оқу ұйымдарында
"Солдат, сенің
ерлігің біздің
есімізде!" акциясын
ұйымдастыру және
өткізу
Қорғаныс-
миніне
ақпарат
Астана
қаласы-
ның
әкімі
Жел-
тоқсан
Талап
етілмей-
ді
25.
Облыстың шығармашыл
жастарының қатысуы-
мен Кеңес Одағының
Батыры Н. Әбдіров
атындағы "Жас сұң-
қар" VIII Облыстық
патриоттық әндердің
конкурсын өткізу
Қорғаныс-
миніне
ақпарат
Қараған-
ды
облысы-
ның
әкімі
Жел-
тоқсан

350,0
тыс.
тенге
Местный
бюджет
бюджетная
программа
263003 000
26.
Создание
документального
фильма о героизме
военнослужащих,
погибших при
несении службы
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МО, МКИ
Декабрь
2 500,0
тыс.
тенге
Республи-
канский
бюджет
МО по
программе
016-101
27.
Продолжение работы
по развитию и
функционированию на
добровольных началах
при средних учебных
заведениях
приграничных районов
кружков "Юный друг
пограничника"
Информация
в МО
МОН,
Погра-
ничная
служба
КНБ
(по
согла-
сованию)
Декабрь
Не
требу-
ются
2. Исследовательская и аналитическая работа
28.
Проведение
социологического
исследования по
определению уровня
патриотичности
граждан страны в
рамках государствен-
ного социального
заказа
Информация
в МО
МКИ,
МО,
акиматы
областей,
городов
Астана,
Алматы
Декабрь
2 000,0
тыс.
тенге
Республи-
канский
бюджет
МКИ по
программе
018
29.
Изучение обществен-
ного мнения по
итогам реализации
Плана мероприятий по
совершенствованию
военно-патриотичес-
кого воспитания
граждан Республики
Казахстан в рамках
государственного
социального заказа
Информация
в МО
МКИ
акиматы
областей,
городов
Астана,
Алматы
Декабрь
2 300,0
тыс.
тенге
Республи-
канский
бюджет
МКИ по
программе
018
30.
Подготовка  доклада
о результатах
реализации Плана
мероприятий по
совершенствованию
военно-патриотичес-
кого воспитания
граждан республики
(за полугодие и год)
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МО
(созыв),
МОН,
МКИ,
ПС КНБ
(по
согла-
сованию)
акиматы
областей,
городов
Астана,
Алматы
К 25
июня и
25
декабря
Не
требу-
ются
3. Информационно-пропагандистская работа
31.
Разработка медиа-
плана по освещению
мероприятий по
военно-патриотичес-
кому воспитанию
граждан страны
(интервью, коммента-
рии и т.д.)
Информация
в МО
МКИ
Март
Не
требу-
ются
32.
Обеспечение
публикаций в СМИ
информационно-анали-
тических материалов
в рамках специальных
рубрик; выход теле-,
радиопередач,
посвященных теме
военно-патриотичес-
кого воспитания
Информация
в МО
МКИ
1 раз
в полу-
годие
16 000,0
тыс.
тенге
Республи-
канский
бюджет
МКИ по
программе
025
33.
Открытие  специаль-
ных рубрик на сайтах
министерств,
акиматов областей,
городов Астаны и
Алматы по теме
военно-патриотичес-
кого воспитания
граждан Республики
Казахстан
Информация
в МО
МО,
МОН,
МКИ,
акиматы
областей,
городов
Астана,
Алматы
1 раз
в полу-
годие
Не
требу-
ются
ИТОГО
Всего: 28 289,0
Республи-
канский
бюджет
Всего: 4 160,0
Местный
бюджет
Примечание:
Расшифровка аббревиатур:
МКИ    - Министерство культуры и информации Республики Казахстан
МОН    - Министерство образования и науки Республики Казахстан
МО     - Министерство обороны Республики Казахстан
ПС КНБ - Пограничная служба Комитета национальной безопасности Республики Казахстан

350,0
мың
теңге
Жергілік-
ті бюджет
бюджеттік
бағдарла-
ма
263003000
26.
Әскери қызмет атқа-
ру кезінде ерлікпен
қайтыс болған әске-
ри қызметшілердің
ерлігі туралы
деректі фильм
түсіру
Қазақстан
Республи-
касының
Үкіметіне
ақпарат
Қорға-
нысмині,
МАМ
Жел-
тоқсан
2 500,0
мың
теңге
Республи-
калық бю-
джет
Қорғаныс-
мині
018 бағ-
дарлама
бойынша
27.
Шекара маңындағы
аудандардың орта
білім беру орындары
жанындағы ерікті
негіздегі "Шекара-
шының жас досы"
үйірмесінің дамуы
мен жүмыс істеуі
бойынша жұмыстарды
жалғастыру
Қорғаныс-
миніне
ақпарат
БҒМ, ҰҚК
Шекара
қызметі
(келісім
бойынша)
Жел-
тоқсан
Талап
етілмей-
ді
2. Зерттеу-талдау жұмысы
28.
Мемлекеттік
әлеуметтік тапсырыс
шеңберінде ел
азаматтарының
отансүйгіштік
деңгейін анықтау
жөнінде
социологиялық
зерттеулер жүргізу
Қорғаныс-
миніне
ақпарат
МАМ,
Қорға-
нысмині,
облыс-
тардың,
Астана,
Алматы
қалала-
рының
әкімдік-
тері
Жел-
тоқсан
2 000,0
мың
теңге
Республи-
калық бю-
джет МАМ
018 бағ-
дарлама
бойынша
29.
Мемлекеттік әлеу-
меттік тапсырыс
шеңберінде Қазақс-
тан Республикасының
азаматтарын әскери-
патриоттық тәрбие-
леуді жетілдіру
жөніндегі іс-шара-
лар жоспарын іске
асыру қорытындылары
бойынша қоғамдық
пікірді зерделеу
Қорғаныс-
миніне
ақпарат
МАМ,
облыс-
тардың,
Астана,
Алматы
қалала-
рының
әкімдік-
тері
Жел-
тоқсан
2 300,0
мың
теңге
Республи-
калық бю-
джет МАМ
018 бағ-
дарлама
бойынша
30.
Республика
азаматтарын
әскери-патриоттық
тәрбиелеуді
жетілдіру жөніндегі
іс-шаралар жоспарын
іске асыру
нәтижелері туралы
баяндама дайындау
(жарты жылға және
жылға)
Қазақстан
Республи-
касының
Үкіметіне
ақпарат
Қорға-
нысмині
(жинақ-
тау),
БҒМ,
МАМ,
ҰҚК ШҚ
(келісім
бойынша)
,
облыс-
тардың,
Астана,
Алматы
қалала-
рының
әкімдік-
тері
25 мау-
сымға
және
25 жел-
тоқсан-
ға
Талап
етілмей-
ді
3. Ақпараттық-насихаттау жұмысы
31.
Еліміздің азаматта-
рын әскери-патриот-
тық тәрбиелеу
жөніндегі іс-шара-
ларды жариялаудың
медиажоспарын
әзірлеу (сұхбат,
комментарийлер
және т.б)
Қорғаныс-
миніне
ақпарат
МАМ
Наурыз
Талап
етілмей-
ді
32.
Арнайы айдарлар
шеңберінде ақпарат-
тық-талдамалық
материалдардың БАҚ-
та жариялануын
қамтамасыз ету,
әскери-патриоттық
тәрбие беру тақыры-
бына арналған теле-,
радио хабарларының
шығуы
Қорғаныс-
миніне
ақпарат
МАМ
Жарты
жылда
1 рет
16 000,0
мың
теңге
Республи-
калық бю-
джет МАМ
025 бағ-
дарлама
бойынша
33.
Министрліктердің,
облыстар, Астана,
Алматы қалалары
әкімдіктерінің
сайттарында Қазақс-
тан Республикасы
азаматтарын пат-
риоттық тәрбиелеу
тақырыбында арнайы
айдарлар ашу
Қорғаныс-
миніне
ақпарат
Қорға-
нысмині,
БҒМ, МАМ
, облыс-
тардың
Астана,
Алматы
қалала-
рының
әкімдік-
тері
Жарты
жылда
1 рет
Талап
етілмей-
ді
Жиыны
Барлығы:
28 289,0
Республи-
калық
бюджет
Барлығы: 4 160,0
Жергілік-
ті бюджет
Ескерту:
Аббревиатуралардың толық жазылуы:
МАМ          - Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрігі
БҒМ          - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
Қорғанысмині - Қазақстан Республикасы Қорғаныс минмстрлігі
ҰҚК ШҚ       - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің
Шекара қызметі