Об утверждении перечня участков недр, подлежащих выставлению на конкурс
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 2008 года N 373
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 27 января 1996 года "О недрах и недропользовании" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень участков недр, подлежащих выставлению на конкурс.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 22 апреля 2008 года N 373
Перечень
участков недр, подлежащих выставлению на конкурс
Сноска. Перечень с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 24.12.2008 N 1259 ; от 30.04.2009 N 618 (порядок введения в действие см. п. 2 ); от 07.05.2009 № 660 (порядок введения в действие см. п. 2 ); от 16.09.2009 № 1384.
N
п/п
Вид
полезного
ископаемого
Наименование
месторождения,
участка недр,
площадь
Местонахождение
Вид
операций
по недро-
пользованию
Область
Географические
координаты
с. ш.   в. д.
1
2
3
4
5
6
1.
(исключена - постановлением Правительства РК от 24.12.2008 N 1259 )
2.
Марганцевые
руды
Месторождение
Восточный
Каражал
Караган-
динская
48 0 01'   70 0 49'
48 0 01'   70 0 49'
48 0 00'   70 0 51'
48 0 00'   70 0 52'
48 0 00'   70 0 52'
48 0 00'   70 0 50'
48 0 00'   70 0 50'
48 0 01'   70 0 49'
Разведка
и добыча
3.
Полиме-
таллы
Месторождение
Чекмарь,
6,9 кв. км
Восточно-
Казах-
станская
50 0 40'   83 0 35'
50 0 40'   83 0 36'
50 0 37'   83 0 37'
50 0 37'   83 0 36'
Разведка
и добыча
4.
(исключена - постановлением Правительства РК от 24.12.2008 N 1259 )
5.
(исключена - постановлением Правительства РК от 24.12.2008 N 1259 )
6.
Цветные
металлы,
золото
(коренное),
исключаются
поиски
россыпного
золота
Бутачихинско-
Кедровский
блок,
700 кв. км
Восточно-
Казах-
станская
50 0 17'   82 0 58'
50 0 26'   83 0 05'
50 0 19'   83 0 16'
50 0 17'   83 0 25'
50 0 13'   83 0 29'
50 0 06'   83 0 39'
50 0 03'   83 0 34'
Разведка
7.
Цветные и
благородные
металлы
Участок
Сахаровско-
Адаевский,
734,4 кв. км
Коста-
найская
51 0 30'   61 0 45'
51 0 46'   61 0 45'
51 0 46'   62 0 11'
51 0 30'   62 0 03'
из площади
исключается
участок
Центральный
месторождения
Адаевское с
координатами:
51 0 45'   62 0 03'
51 0 45'   62 0 04'
51 0 45'   62 0 04'
51 0 45'   62 0 04'
участок
Южный с
координатами:
51 0 41'   62 0 03'
51 0 41'   62 0 04'
51 0 40'   62 0 04'
51 0 40'   62 0 04'
Разведка
8.
Цветные и
благородные
металлы
Участок
Карабайталь-
ский,
570 кв. км
Коста-
найская
51 0 58'   61 0 51'
51 0 58'   62 0 11'

Конкурсқа шығарылуға тиіс жер қойнауы учаскелерінің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 22 сәуірдегі N 373 Қаулысы
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 27 қаңтардағы Заңының 7-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған конкурсқа шығарылуға тиіс жер қойнауы учаскелерінің тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 22 сәуірдегі
N 373 қаулысымен
бекітілген
Ескерту. Тізбеге өзгерту енгізілді - Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2008.12.24 N 1259 , 2009.04.30. N 618 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т. қараңыз), 2009.05.07. N 660 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т. қараңыз), 2009.09.16. N 1384 Қаулыларымен.
Конкурсқа шығарылуға тиіс жер қойнауы учаскелерінің тізбесі
р/сN
Пайдалы
қазбаның
түрі
Кен орнының ,
учаскенің
атауы,
аума ғ ы
Орналасқан жері
Жер кой-
науын
пайдалану
операция-
ларыны ң
түрі
Облысы
Географиялық
координаталары
с.е.    ш. б.
1
2
3
4
5
6
1.
(алынып тасталды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.12.24 N 1259 Қаулысымен)
2.
Марганец
кендері
Шығыс Қаражал
кен орны
Қарағанды
48 0 01'   70 0 49'
48 0 01'   70 0 49'
48 0 00'   70 0 51'
48 0 00'   70 0 52'
48 0 00'   70 0 52'
48 0 00'   70 0 50'
48 0 00'   70 0 50'
48 0 01'   70 0 49'
Барлау
және
өндіру
3.
Полиме-
талдар
Шекмар кен
орны, 6,9 ш.
км
Шығыс
Қазақстан
50 0 40'   83 0 35'
50 0 40'   83 0 36'
50 0 37'   83 0 37'
50 0 37'   83 0 36'
Барлау
және
өндіру
4.
(алынып тасталды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.12.24 N 1259 Қаулысымен)
5.
(алынып тасталды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.12.24 N 1259 Қаулысымен)
6.
Түсті
металдар,
алтын
(түбір-
лі),
шашыран-
ды
алтынды
іздеуге
шектеу
қойылады
Бутачихин-
Кедров блогы,
700 ш.км
Шығыс
Қазақстан
50 0 17'   82 0 58'
50 0 26'   83 0 05'
50 0 19'   83 0 16'
50 0 17'   83 0 25'
50 0 13'   83 0 29'
50 0 06'   83 0 39'
50 0 03'   83 0 34'
Барлау
7.
Түсті
және асыл
металдар
Сахаров-Адай
учаскесі,
734,4 ш. км
Қостанай
51 0 30'   61 0 45'
51 0 46'   61 0 45'
51 0 46'   62 0 11'
51 0 30'   62 0 03'
алаңнан Адай
кен орнының
координаталары;
51 0 45'   62 0 03'
51 0 45'   62 0 04'
51 0 45'   62 0 04'
51 0 45'   62 0 04'
Орталық
учаскесі
координаталары:
51 0 41'   62 0 03'
51 0 41'   62 0 04'
51 0 40'   62 0 04'
51 0 40'   62 0 04'
Оңтүстік
учаскесі алынып
тасталады
Барлау
8.
Түсті
және асыл
металдар
Қарабайтал
учаскесі,
570 ш. км
Қостанай
51 0 58'   61 0 51'
51 0 58'   62 0 11'

51 0 46'   62 0 11'
51 0 46'   61 0 45'
из площади
исключается
участок
Северный
месторождения
Адаевское с
координатами:
51 0 46'   62 0 01'
51 0 46'   62 0 01'
51 0 46'   62 0 02'
51 0 46'   62 0 01'
Разведка
9.
Медь
Старое хвосто-
хранилище
ОФ N 1, 2
АО "Жезказган-
цветмет",
хвосты
обогащения
4,5 кв. км
Караган-
динская
Координаты
центра
47 0 47'   67 0 46'
Разведка
и добыча
10.
Медь
Месторождение
Коктасжал,
175 кв. км.
Караган-
динская
50 0 07' 76 0 00'
50 0 10' 76 0 00'
50 0 10' 76 0 07'
50 0 07' 76 0 11'
50 0 07' 76 0 15'
50 0 00' 76 0 15'
50 0 00' 76 0 11'
50 0 03' 76 0 07'
50 0 05' 76 0 07'
50 0 07' 76 0 04'
Разведка
и добыча
11.
Медь
Кызылшокы-
коктальское
рудное поле
Караган-
динская
Кызылшокы и
Коктал
49 0 37' 73 0 44'
49 0 37' 73 0 49'
49 0 35' 73 0 49'
49 0 35' 73 0 44'
площадь-
22 кв. км.
Кызылшокы
Западный
49 0 37' 73 0 33'
49 0 37' 73 0 36'
49 0 36' 73 0 37'
49 0 36' 73 0 33'
площадь-
0,52 кв. км.
Разведка
и добыча
12.
Фосфориты
Месторождение
Кок-Джон
участок
Аралтобе,
1,17 кв. км
Жамбыл-
ская
43 0 25' 69 0 49'
43 0 24' 69 0 50'
43 0 24' 69 0 49'
43 0 24' 69 0 49'
добыча
13.
Фосфориты
Месторождение
Кок-Джон
участок
Кесиктобе
7,73 кв. км
Жамбыл-
ская
43 0 32' 69 0 34'
43 0 30' 69 0 37'
43 0 29' 69 0 40'
43 0 28' 69 0 40'
43 0 30' 69 0 37'
43 0 31' 69 0 33'
добыча
14.
Фосфориты
Месторождение
Гиммельфарб-
ское
Жамбыл-
ская
Координаты
центра
43032' 69033'
Добыча

51 0 46'   62 0 11'
51 0 46'   61 0 45'
алаңнан Адай
кен орнының
координаталары:
51 0 46'   62 0 01'
51 0 46'   62 0 01'
51 0 46'   62 0 02'
51 0 46'   62 0 01'
Солтүстік
учаскесі алынып
тасталады
Барлау
9.
Мыс
"Жез0азған-
түстімет"
АҚ БФ N 1, 2
ескі қойма-
қалдықтары,
байыту
қалдықтары,
4,5 ш. км.
Қарағанды
Орталық
координаталары
47 0 47' 67 0 46'
Барлау
және
өндіру
10.
Мыс
Көктасжал кен орны, 175 ш. км.
Қарағанды
50 0 07' 76 0 00'
50 0 10' 76 0 00'
50 0 10' 76 0 07'
50 0 07' 76 0 11'
50 0 07' 76 0 15'
50 0 00' 76 0 15'
50 0 00' 76 0 11'
50 0 03' 76 0 07'
50 0 05' 76 0 07'
50 0 07' 76 0 04'
Барлау және өндіру
11.
Мыс
Қызылшоқы-көктал кен алаңы
Қарағанды
Қызылшоқы және Көктал
49 0 37' 73 0 44'
49 0 37' 73 0 49'
49 0 35' 73 0 49'
49 0 35' 73 0 44'
алаңы-22 ш. км.
Қызылшоқы Батыс
49 0 37' 73 0 33'
49 0 37' 73 0 36'
49 0 36' 73 0 37'
49 0 36' 73 0 33'
алаңы-0,52 ш. км.
Барлау және өндіру
12.
Фосфориттер
Көк Жон кен Жамбыл орны Аралтөбе учаскесі, 1,17 ш. км
Жамбыл
43 о 25' 69 о 49'
43 о 24' 69 о 50'
43 о 24' 69 о 49'
43 о 24' 69 о 49'
өндіру
13.
Фосфориттер
Көк Жон кен орны Кесіктөбе учаскесі, 7,73 ш. км
Жамбыл
43 о 32' 69 о 34'
43 о 30' 69 о 37'
43 о 29' 69 о 40'
43 о 28' 69 о 40'
43 о 30' 69 о 37'
43 о 31' 69 о 33'
өндіру
14.
Фосфориттер
Гиммельфарбское кен орны
Жамбыл
Орталық координаталары
Өндіру
43о32' 69о33'