О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2006 года N 145
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2008 года N 384. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года N 1263
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.11.2010 N 1263 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2006 года N 145 "Об образовании комиссии по проведению конкурсов на получение права недропользования" следующие изменения и дополнения:
ввести в состав комиссии по проведению конкурсов на получение права недропользования, образованной вышеуказанным постановлением:
Баталова                 - ответственного секретаря Министерства
Аскара Булатовича          энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан, заместителем
председателя
Алкеева                  - исполняющего обязанности начальника
Куралбая Нускабаевича      управления обрабатывающей и
горнодобывающей промышленности Комитета
промышленности и научно-технического
развития Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
в строках:
"Ужкенов                 - председатель Комитета геологии и
Булат Султанович           недропользования Министерства энергетики
и минеральных ресурсов Республики
Казахстан, заместитель председателя"
слова ", заместитель председателя" исключить;
"Алдашев                 - начальник управления по предоставлению
Рустем Агибаевич           права недропользования Департамента
прямых инвестиций в недропользование
Министерства энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан, секретарь"
слова "начальник управления по предоставлению права недропользования" заменить словами "заместитель директора";
"Чиналиев                - заместитель заведующего Отделом
Газиз Коршабекович         производственной сферы и инфраструктуры
Канцелярии Премьер-Министра Республики
Казахстан"
слова "производственной сферы и инфраструктуры" заменить словами "индустриально-инновационного развития";
"Таутеев                 - директор Департамента экологического
Ауесбек Зпашевич           регулирования Министерства охраны
окружающей среды Республики Казахстан"
слова "директор Департамента экологического регулирования" заменить словами "заместитель председателя Комитета экологического регулирования и контроля";
"Жакупов                 - начальник управления налогообложения
Галымжан Койшибаевич       недропользователей Департамента
налоговой политики и прогнозов
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан"
после слова "управления" дополнить словами "экспертизы контрактов и";
"Суесинов                - заместитель директора Департамента
Амантай Кемелович          нефтяной промышленности Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан"
после слова "Департамента" дополнить словом "развития";
вывести из указанного состава: Абдреева Батырбека Сейтеновича и Сеитова Марата Жандарбековича.

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 2 наурыздағы N 145 қаулысына өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 сәуірдегі N 384 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 29 қарашадағы № 1263 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.11.29 № 1263 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1.»"Жер қойнауын пайдалану құқығын алуға конкурстар өткізу жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 2 наурыздағы N 145  қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен құрылған жер қойнауын пайдалану құқығын алуға конкурстар өткізу жөніндегі комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Баталов                   - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Асқар Болатұлы              минералдық ресурстар министрлігінің
жауапты хатшысы, төрағаның орынбасары
Әлкеев                    - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Құралбай Нұсқабайұлы        сауда министрлігі Өнеркәсіп және
ғылыми-техникалық даму комитетінің Өңдеу
және тау-кен өнеркәсібі басқармасы
бастығының міндетін атқарушы
мына жолдарда:
"Өжкенов                  - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Болат Сұлтанұлы             минералдық ресурстар министрлігі
Геология және жер қойнауын пайдалану
комитетінің төрағасы, төрағаның
орынбасары"
", төрағаның орынбасары" деген сөздер алынып тасталсын;
"Алдашев                  - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Рүстем Ағыбайұлы            минералдық ресурстар министрлігінің Жер
қойнауын пайдалануға тікелей
инвестициялар департаменті жер қойнауын
пайдалану құқығын беру басқармасының
бастығы, хатшы"
"жер қойнауын пайдалану құқығын беру басқармасының бастығы" деген сөздер "директорының орынбасары" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Шыналиев                 - Қазақстан Республикасының Премьер-
Ғазиз Қоршабекұлы           Министрі Кеңсесінің Өндірістік сала және
инфрақұрылым бөлімі меңгерушісінің
орынбасары"
"Өндірістік сала және инфрақұрылым" деген сөздер "Индустриялық-инновациялық даму" деген сөзбен ауыстырылсын;
"Тәутеев                  - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны
Әуесбек Зпашұлы             қорғау министрлігі Экологиялық реттеу
департаментінің директоры"
"Экологиялық реттеу департаментінің директоры" деген сөздер "Экологиялық реттеу және бақылау комитеті төрағасының орынбасары" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Жақыпов                  - Қазақстан Республикасы Экономика және
Ғалымжан Қойшыбайұлы        бюджеттік жоспарлау министрлігінің Салық
саясаты және болжамдар департаменті жер
қойнауын пайдаланушыларға салық салу
басқармасының бастығы"
"департаменті" деген сөзден кейін "Келісім-шарттарды сараптау және" деген сөздермен толықтырылсын;
"Сүйесінов                - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Амантай Кемелұлы            минералдық ресурстар министрлігінің
Мұнай өнеркәсібі департаменті
директорының орынбасары"
"Мұнай департаменті" деген сөздер "Мұнай өнеркәсібін дамыту департаменті" деген сөздермен ауыстырылсын;
Көрсетілген құрамнан Әбдіреев Батырбек Сейтенұлы және Сейітов Марат Жандарбекұлы шығарылсын.

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов