О внесении дополнений и изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2008 года N 395.
В связи с переименованием акционерного общества "Национальная компания "Казкосмос" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые дополнения и изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 28 апреля 2008 года N 395
Дополнения и изменения, которые вносятся в некоторые
решения Правительства Республики Казахстан
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 1999 года N 405 "О видах государственной собственности на государственные пакеты акций и государственные доли участия в организациях" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 13, ст. 124):
в Перечне акционерных обществ и хозяйственных товариществ, государственные пакеты акций и доли которых отнесены к республиканской собственности, утвержденном указанным постановлением:
раздел "г. Астана" дополнить строкой, порядковый номер 21-102, следующего содержания:
"21-102. АО "Национальная компания "Қазақстан Ғарыш Сапары";
в разделе "г. Алматы" строку, порядковый номер 123-96, исключить.
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года N 659 "О передаче прав по владению и пользованию государственными пакетами акций и государственными долями в организациях, находящихся в республиканской собственности":
в приложении к указанному постановлению:
в разделе "Национальному космическому агентству Республики Казахстан":
в строке, порядковый номер 282, слово "Казкосмос" заменить словами "Қазақстан Ғарыш Сапары".
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 17.07.2023 № 602.
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 29.04.2009 N 598.
5. Утратил силу постановлением Правительства РК от 06.04.2011 № 377.
6. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2006 года N 822 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2007-2009 годы (второй этап)" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 33, ст. 357):
в Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2007-2009 годы (второй этап), утвержденном указанным постановлением:
в разделе 5 . "Перечень приоритетных бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2007-2009 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ":
в таблице "Бюджетные инвестиции на формирование и увеличение уставного капитала юридических лиц":

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 сәуірдегі N 395 Қаулысы.
"Қазғарыш" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының қайта аталуына байланысты Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін толықтырулар мен өзгерістер бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 28 сәуірдегі
N 395 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне
енгізілетін толықтырулар мен өзгерістер
1. "Акциялардың мемлекеттік пакеттеріне мемлекеттік меншіктің түрлері және ұйымдарға қатысудың мемлекеттік үлестері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 сәуірдегі N 405 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 13, 124-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Акцияларының мемлекеттік пакеттері мен үлестері республикалық меншікке жатқызылған акционерлік қоғамдар мен шаруашылық серіктестіктердің тізбесінде:
"Астана қаласы" деген бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 21-102-жолмен толықтырылсын:
"21-102. "Қазақстан Ғарыш Сапары" ұлттық компаниясы" АҚ";
"Алматы қаласы" деген бөлімдегі реттік нөмірі 123-96-жол алып тасталсын.
2. "Республикалық меншіктегі ұйымдар акцияларының мемлекеттік пакеттері мен мемлекеттік үлестеріне иелік ету және пайдалану жөніндегі құқықтарды беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 мамырдағы N 659 қаулысында :
көрсетілген қаулыға қосымшада:
"Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігіне" деген бөлімде:
реттік нөмірі 282-жолдағы "Қазғарыш" деген сөз "Қазақстан Ғарыш Сапары" деген сөздермен ауыстырылсын.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 17.07.2023 № 602 қаулысымен.
4. (4-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.04.29. N 598 Қаулысымен).
5. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.04.06 № 377 Қаулысымен.
6. "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2007-2009 жылдарға арналған орта мерзімді жоспары (екінші кезең) туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 25 тамыздағы N 822 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 33, 357-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2007-2009 жылдарға арналған орта мерзімді жоспарында (екінші кезең):
"Қолданыстағы және әзірленетін мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалар бөлінісіндегі 2007-2009 жылдарға арналған басымды бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тізбесі" деген 5-бөлімде:
"Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыруға және ұлғайтуға арналған бюджеттік инвестициялар" деген кестеде:

в графе 2 строки, порядковый номер 3, слово "Казкосмос" заменить словами "Қазақстан Ғарыш Сапары";
в разделе 6. "Основные направления и прогноз основных показателей развития национальных компаний на 2007-2009 годы", принятые к сведению указанным постановлением:
в Содержании в части "Перспективы на 2007-2009 годы":
в абзаце двенадцатом слово "Казкосмос" заменить словами "Қазақстан Ғарыш Сапары";
в подразделе "Перспективы на 2007-2009 годы":
в заголовке главы "АО "НК "Казкосмос" слово "Казкосмос" заменить словами "Қазақстан Ғарыш Сапары";
в тексте таблицы "Основные показатели развития национальных компаний на 2007-2009 годы" слово "Казкосмос" заменить словами "Қазақстан Ғарыш Сапары".
7. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2006 года N 954 "Об утверждении Программы "Развитие инфраструктуры комплекса "Байконур" на 2007-2009 годы" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 36, ст. 406):
в Программе "Развитие инфраструктуры комплекса "Байконур" на 2007-2009 годы", утвержденной указанным постановлением:
в разделе 5 "Основные направления и механизм реализации Программы":
в подразделе 5.7 "Строительство жилых домов и гостиничного комплекса в городе Байконыр":
в абзаце четвертом слово "Казкосмос" заменить словами "Қазақстан Ғарыш Сапары".
8. Утратил силу постановлением Правительства РК от 19.09.2014 № 995.
9. Утратил силу постановлением Правительства РК от 28.08.2015 № 683.
10. Утратил силу постановлением Правительства РК от 27.03.2020 № 142.
11. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2007 года N 753 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2008-2010 годы" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., N 32, ст. 354):
в Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2008-2010 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 6 . "Основные направления и прогноз основных показателей развития национальных компаний на 2008-2010 годы", принятые к сведению указанным постановлением:
в абзаце тринадцатом слово "Казкосмос" заменить словами "Қазақстан Ғарыш Сапары";
в подразделе "Перспективы на 2008-2010 годы":
в заголовке главы "АО "Национальная компания "Казкосмос" слово "Казкосмос" заменить словами "Қазақстан Ғарыш Сапары";
в тексте таблицы "Основные показатели развития национальных компаний на 2008-2010 годы" слово "Казкосмос" заменить словами "Қазақстан Ғарыш Сапары".

реттік нөмірі 3-жолдың 2-бағанындағы "Қазғарыш" деген сөз "Қазақстан Ғарыш Сапары" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен назарға алынған "Ұлттық компанияларды дамытудың 2007-2009 жылдарға арналған негізгі бағыттары мен негізгі көрсеткіштерінің болжамы" деген 6-бөлімде:
"2007-2009 жылдарға арналған перспективалар" деген бөліктегі мазмұнда:
он екінші абзацтағы "Қазғарыш" деген сөз "Қазақстан Ғарыш Сапары" деген сөздермен ауыстырылсын;
"2007-2009 жылдарға арналған перспективалар" деген кіші бөлімдегі:
"Қазғарыш" ҰК" АҚ деген тараудың тақырыбындағы "Қазғарыш" деген сөз "Қазақстан Ғарыш Сапары" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Ұлттық компанияларды дамытудың 2007-2009 жылдарға арналған негізгі көрсеткіштері" деген кестенің мәтініндегі "Қазғарыш" деген сөз "Қазақстан Ғарыш Сапары" деген сөздермен ауыстырылсын.
7. "2007-2009 жылдарға арналған "Байқоңыр" кешенінің инфрақұрылымын дамыту" бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 30 қыркүйектегі N 954 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 36, 406-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген 2007-2009 жылдарға арналған "Байқоңыр" кешенінің инфрақұрылымын дамыту" бағдарламасында:
"Бағдарламаны іске асырудың негізгі бағыттары мен тетігі" деген 5-бөлімде:
"Байқоңыр қаласында тұрғын үйлер мен қонақ үй кешенін салу" деген 5.7-кіші бөлімде:
төртінші абзацтағы "Қазғарыш" деген сөз "Қазақстан Ғарыш Сапары" деген сөздермен ауыстырылсын.
8. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 19.09.2014 № 995 қаулысымен.
9. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.08.2015 № 683 қаулысымен.
10. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 27.03.2020 № 142 қаулысымен.
.
11. "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2008-2010 жылдарға арналған орта мерзімді жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 тамыздағы N 753 қаулысында(Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 32, 354-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2008-2010 жылдарға арналған орта мерзімді жоспарында:
көрсетілген қаулымен назарға алынған "Ұлттық компаниялардың 2008-2010 жылдарға арналған негізгі бағыттары мен негізгі көрсеткіштерінің болжамы" деген 6-бөлімде:
он үшінші абзацтағы "Қазғарыш" деген сөз "Қазақстан Ғарыш Сапары" деген сөздермен ауыстырылсын;
"2008-2010 жылдарға арналған перспективалар" деген кіші бөлімдегі:
"Қазғарыш" ұлттық компаниясы" АҚ деген тараудың тақырыбындағы "Қазғарыш" деген сөз "Қазақстан Ғарыш Сапары" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Ұлттық компанияларды дамытудың 2008-2010 жылдарға арналған негізгі көрсеткіштері" деген кестенің мәтініндегі "Қазғарыш" деген сөз "Қазақстан Ғарыш Сапары" деген сөздермен ауыстырылсын.